Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy stadion żużlowy w Lublinie. Jest ponowna zgoda radnych

Utworzony przez Monisia, 9 września 2021 r. o 18:40 Powrót do artykułu
UbogacanK0 dewelo-buraczkÓw za 400-600 mln złotych - stać "nas".
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuję P0krótce wymienić "zalety" tego projektu: 1) uwolnienie gruntów przy Zygmuntowskich P0d budowę 6-10 "luksusowych akademiKÓw" z widokiem na Śródmieście i wyrychtowanym za 40 mln Ludowcem P0d bokiem; 2) Otworzenie drogi do betonowania doliny Bystrzycy (nowe dewel0-getta, także np. dla tzw. uchodźców); 3) dopchanie kabzy buraczKÓw kręcących kapuchę na czarnym cyrku; 4) zdobycie głosów wyborczych miłośniKÓw wdychania dioksyn i P0żerania hot-dogów; 5) P0kazanie środK0wego palca aktywistom oraz "plebsowi" z P0bliskich osiedli, którzy ucierpią, jeśli budowa tego bizancjum dojdzie do skutku; 6) dalsze P0dtopienie finansu gminy Łysogród, co może stanowić dobry pretekst do sprzedaży 2-ch dochodowych sPÓłek miejskich, tj. mpwik i lpec.
 To ja pokrótce opiszę ciebie: ***nięty hejter który odreagowuje w internecie to że był prześladowany w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że przy okazji budowy Akademii Futbolu oraz Stadionu MOTOR władze lub radni pomyślą choć chwilkę i wpadną na pomysł by nabrzeże/marinę na całej długości obydwu inwestycji jakoś spójnie zaprojektować, aby mieszkańcy chcieli tam spędzać czas, na mój gust na pewno pojawią się tam beach bary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 P0dtopienie finansu gminy Łysogród, co może stanowić dobry pretekst do sprzedaży 2-ch dochodowych sPÓłek miejskich, tj. mpwik i lpec.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że przy okazji budowy Akademii Futbolu oraz Stadionu MOTOR władze lub radni pomyślą choć chwilkę i wpadną na pomysł by nabrzeże/marinę na całej długości obydwu inwestycji jakoś spójnie zaprojektować, aby mieszkańcy chcieli tam spędzać czas, na mój gust na pewno pojawią się tam beach bary.
Dla powstania 'baru plażowego' ('beach bar') potrzebna jest plaża - a nie betonowe nabrzeże. Czyżby chodziło o inny wariant baru? Są słowa (także nieprzystojne) w języku angielskim, które wymawia się podobnie do 'beach'. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Zdziwiłaby mnie odmowa Rady Miasta (w aktualnej konfiguracji) - zero zdziwień w związku z tą zgodą.
  • To jest wspaniały pomysł na ... topienie publicznych pieniędzy w moczarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuję P0krótce wymienić "zalety" tego projektu: 1) uwolnienie gruntów przy Zygmuntowskich P0d budowę 6-10 "luksusowych akademiKÓw" z widokiem na Śródmieście i wyrychtowanym za 40 mln Ludowcem P0d bokiem; 2) Otworzenie drogi do betonowania doliny Bystrzycy (nowe dewel0-getta, także np. dla tzw. uchodźców); 3) dopchanie kabzy buraczKÓw kręcących kapuchę na czarnym cyrku; 4) zdobycie głosów wyborczych miłośniKÓw wdychania dioksyn i P0żerania hot-dogów; 5) P0kazanie środK0wego palca aktywistom oraz "plebsowi" z P0bliskich osiedli, którzy ucierpią, jeśli budowa tego bizancjum dojdzie do skutku; 6) dalsze P0dtopienie finansu gminy Łysogród, co może stanowić dobry pretekst do sprzedaży 2-ch dochodowych sPÓłek miejskich, tj. mpwik i lpec.
Żuk rządzi - Lublin błądzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wytłumaczy dlaczego dzisiejsi włodarze Lublina przekreślają plany 700 tysięcznego Lublina opracowane w latach 80. Inne sprawa, to brak możliwości sfinasowania tego projektu. Prezydent i jego Radni nie widzą nadchodzăcej likwidacji polskiej państwowości za sprawą narzuconego UE zielonego ładu i uruchomienia NS2. Czy Polacy żyjący w kraju, w którym nieopłacalna będzie jakakolwiek produkcja, pracujacy na opłacenie cen emisji CO2, będą mieli głowy i serca otwate na żużel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rządzi - Lublin błądzi.
Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. I nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postękać to ty sobie możesz Monisia jak usiądziesz na kolanach u kolegi. I średnio mnie interesuje kmiocie że tresuje cię jakaś agencja pr. Zwierzenia zostaw na inną okazję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Spróbuję P0krótce wymienić "K0rzyści" tego projektu
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 UbogacanK0 dewelo-buraczkÓw za 400-600 mln złotych - stać "nas".
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 UbogacanK0 dewelo-buraczkÓw za 400-600 mln złotych - stać "nas".
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuję P0krótce wymienić "K0rzyści" tego projektu
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuję P0krótce wymienić "K0rzyści" tego projektu
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...