Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O powstaniu styczniowym na KUL

Utworzony przez Chłop Polski, 11 stycznia 2010 r. o 13:27 Powrót do artykułu
Przepraszam że zapytam...A Pan Frasyniuk Władysław został zaproszony ze swoim referatem o domniemanym tytule :CHŁOP W BUTACH POLEGŁEGO POWSTAŃCA.? Jaki realny sens mają tego typu działania skoro obecnie nami rządzący"podpierają kołkiem" wierzeja placówki historycznej jaką jest IPN, a jego pracownicy żyją pod ich ciągłą presją? Jaki realny sens mają tego typu działania skoro nieskrępowanie nad Historią Polski może pracować Eleonora Bergman ale już Pan Kurtyka takiej swobody nie ma ? Jaki to ma sens kiedy mamy pretensje do Putina o Katyń a rodzima Julia Brystygier pod ps. Julia Prajs dorabiała do polskiej wysokiej emerytury? Jaki to ma sens kiedy Sądy RP nie widzą nic w tym zdrożnego,że kilku wyrostków zanosi Narodowa Flagę do kibla i tam z niej pokpiwa,albo jeden z drugim wyzywa publicznie i bezkarnie Prezydenta Rzeczypospolitej od różnych.....? Pozdrawiam: Chłop Polski kłaniając się czapką z moheru (a nie od "Angory")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH TEŻ OPOWIEDZĄ JAK IM SIĘ WSPÓŁPRACOWAŁO Z CARATEM ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zesłańcy na Sybir – niewątpliwie brakuje dzisiaj pełnej wiedzy na ten temat – tylko jak zrozumieć przewrotność KULu – kiedy nadaje doktorat honoris causa Juszcence – który stawia pomniki na Ukrainie – bohaterom UPA którzy wymordowali 150 tyś Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...