Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I wydajmy miliony a tiry zakorkują na miasto Popierdo.....................cy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze przy okazji zostanie zabroniony przejazd przez Lublin dla tranzytu. A kary za zlamanie zakazu beda szly w tysiacach. Niestety tiry straszniebniszcza drogi. A szkoda wkoncu NASZYCH pieniedzy aby jakies buraki mogly zaoszczedzic 10 pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc przez miasto trzeba viatoll zrobić po 60 gr:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury.... w najgorszym przypadku za 30km odcinek obwodnicy tiry zapłacą 30x0,50=15zł, w najlepszym 30x0,20=6zł. Czy krzykacze są w stanie przejechać tirem przez miasto za mniej niż 15zł??????????? to jest dodatkowe 3 litry oleju napędowego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wydajmy miliony a tiry zakorkują na miasto Popierdo.....................cy
Maniek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnice powinny być bezpłatne dla wszystkich ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie będzie jeździł przez miasto bo się nie będzie opłacało. Biorąc pod uwagę koszt paliwa i czas przejazdu przez miasto bardziej opłacalny będzie przejazd obwodnicą :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnice są po to aby odciążać transportem  tranzytowym miasta i miasteczka !!! I tak niech zostanie, wszyscy to odczują....ale nie w Lublinie. Jakiś "geniusz" wymysla opłaty za obwodnice ??? (myślę, że to nie P.Kieliszek), Tak więc wrócimy do widoków TiRów na dr.M.Majdanka, Mełgiewskiej,Łęczynskiej itd.....GRATULACJE Panie Prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zakaz wjazdu dla ciężarówek tranzytowych do miasta i .. po krzyku. Może wreszcie straż miejska zarobi na siebie na odławianiu tych cfaniaków co nie będą chcieli płacić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za poje.any kraj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnice powinny być bezpłatne dla wszystkich ... Tylko jest jeden problem: drogi są płatne DLA WSZYSTKICH i podwójnie płatne dla transportu pow. 3,5t. A kluczowe słowo to opłata paliwowa.   google: "ile państwo zarabia na benzynie" - pierwszy link.   Niestety nie ma nic za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuczyzm rulez  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcje ITD powinna być wystarczającym kierunkowskazem dla tirów. I po problemie z ciężarówkami w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnice są po to aby odciążać transportem  tranzytowym miasta i miasteczka !!! I tak niech zostanie, wszyscy to odczują....ale nie w Lublinie. Jakiś "geniusz" wymysla opłaty za obwodnice ??? (myślę, że to nie P.Kieliszek), Tak więc wrócimy do widoków TiRów na dr.M.Majdanka, Mełgiewskiej,Łęczynskiej itd.....GRATULACJE Panie Prezydencie
normalna sprawa, że dla ciężarówek wprowadza się opłaty im ich mniej tym lepiej :) a miasto postawi zakaz i po problemie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wystarczy znak z ograniczeniem tonażu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się było tego spodziewać! Publiczne drogi stają się biznesem wybranych panów... Budowane częściowo z publicznych pieniędzy czyli z naszych. A taki był szczytny cel odkorkować lublin ... to odkorkuję kolejną flaszkę na pieniądze. Coraz częściej myślę, że już czas zrobić u nas rewolucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta droga jest dla ludzi czy dla kasy? Bo już nie rozumiem tego chorego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAda miasta powinna się zająć nad ustanowieniem zakazu wjazdu do miasta w określonych godzinach na wzór  Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore Państwo! Zamiast cieszyć się że miasto jest odciążone od tirów to nie! trzeba uwalić firmy transportowe! Znając życie miasto wprowadzi zakaz wjazdu powyżej 3,5ton! Pewnie większa część napisze że prawidłowo z tymi opłatami i zakazem! Ja do was teraz napiszę krótko: a co jak wy mielibyście takie firmy transportowe? też bylibyście za opłatami i zakazami wjazdu do miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry najbardziej niszczą drogi.Zakaz wjazdu do miasta i po sprawie.Swoją drogą zawsze cieszyłem się,że nie ma u nas płatnych dla wszystkich autostrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...