Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już niedługo pislam wprowadzi nam nakaz jazdy w kasku, a dzieci trzeba będzie gipsować do podróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba w jakiś sposób zarobić na program 500+. Mieliśmy być drugą Irlandią, będziemy drugą Grecją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny idioto opłacany przez PO, te zmiany przepisów to pokłosie tego, co uchwalił poprzedni Rząd, czyli Twoi mocodawcy, nie PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurwa 300 za pasy, czemu nie 5000, pojebany kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę bez pasów bo jestem wolnym człowiekiem i żadna faszystowska władza mi tego nie zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha Pomyślcie o bezpieczeństwie :D Polskie piekiełko - pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie mandaty za stwarzanie zagrożenia mają sens, bo gdy spowodujemy kolizję i komuś szkodę to zapłacimy 350 zł- i nic się nie zmieniło. To według mnie za MAŁA KARA !!!     DLACZEGO?-pytam- tak wysokie mandaty 500 zł za niezapięcie pasa??? Komu zrobimy krzywdę nie zapinając pasa??? SOBIE !!!  Więc jako WOLNY obywatel to ja decyduję o moim własnym zdrowiu i życiu!!! Przez 20 lat niegdyś nie zapinałem pasa bo nie było wymogu i z tego tytułu nie zginąłem. Przez 30 lat nie włączałem świateł mijania w dzień i nikt mi nie wlazł pod koła!!!    Co się dzieje dzisiaj???  Skąd tylu "speców" od ruchu drogowego co niby dbają o nasze bezpieczeństwo a sami nie włączają świateł i nie zapinają pasów???  Przez 25 lat pracowałem w "lotnej" i widziałem bezsens przepisów stosowanych tylko po to, by zabrać człowiekowi prawo do decydowania o sobie i prawo do WOLNOŚCI osobistej !!!  Skąd się bierze coraz więcej idiotów biorących się za nowelizowanie przepisów o ruchu drogowym i przepisów o egzaminach na prawo jazdy- które niewiele mają wspólnego z troską o nasze bezpieczeństwo??? Zawsze uważałem że testy na egzaminach nie są sprawdzianem faktycznej wiedzy, a jedynie pokazem cwaniactwa i sprytu wyuczonego na kursach na prawo jazdy. Czy ktoś, kto zdał za 15 razem egzamin z jazdy będzie bezpiecznym kierującym? Od czasów wprowadzenia obowiązku włączania świateł, zapinania pasów, ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym z 60 do 50, i innych bzdurnych przepisów niewiele zmieniło się w bezpieczeństwie kierujących i pieszych. Wypadki były gdy po drogach jeździły powozy, są bo ruch i zagęszczenie pojazdów coraz większe, i będą bo jesteśmy biedni i nie stać nas na drogie bezpieczne auta i dobre,szerokie i bezpieczne drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrą wiadomością jest zniesienie z nowym rokiem 500-złotowej opłaty recyklingowej przy sprowadzaniu samochodu z Unii Europejskiej.... sciagać złom z zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić referendum w sprawie zapinania pasów przez dorosłych obywateli dlaczego ktoś mi narzuca swoją wolę ja bym chciał aby posłowie dyrektorzy prezesi i rady nadzorcze pracowaly za najniższą krajową .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określenia w artykule są żenujące. Tak jakby odnosiły się do zwinięcia jabłka ze straganu. Jeżeli ktoś przekracza prędkość albo jest "niecierpliwy" i jeździ po chodniku to jest potencjalnym przestępcą. Polska jest w niechlubnej czołówce państw europejskich, z najwyższą ilością wypadków drogowych i ofiar w tychże. Kiedy ktoś jedzie po drodze zgodnie z przepisami, to jest uważany za frajera, zawalidrogę albo "babę". Nie zmieni się to, dopóki w artykułach dalej będziemy czytać, że podniesienie kwoty mandatu to "gorsza informacja". W końcu kary są z złamanie prawa i przyjętych norm społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich jeżdżących bez pasów: Ok, nie zapinajcie , wasze życie wasza sprawa , ale każdy taki cwaniak powinien mieć przy sobie oświadczenie że w razie wypadku, NFZ nie leczy i nie ratuje takiego klienta z moich składek!! A różnica w kosztach leczenia z pasami lub bez może być ogromna. Chcesz to nie zapinaj pasów ale w razie wypadku leczysz się też za swoje!! takie coś miało by sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie mandaty za stwarzanie zagrożenia mają sens, bo gdy spowodujemy kolizję i komuś szkodę to zapłacimy 350 zł- i nic się nie zmieniło. To według mnie za MAŁA KARA !!!     DLACZEGO?-pytam- tak wysokie mandaty 500 zł za niezapięcie pasa??? Komu zrobimy krzywdę nie zapinając pasa??? SOBIE !!!  Więc jako WOLNY obywatel to ja decyduję o moim własnym zdrowiu i życiu!!! Przez 20 lat niegdyś nie zapinałem pasa bo nie było wymogu i z tego tytułu nie zginąłem. Przez 30 lat nie włączałem świateł mijania w dzień i nikt mi nie wlazł pod koła!!!    Co się dzieje dzisiaj???  Skąd tylu "speców" od ruchu drogowego co niby dbają o nasze bezpieczeństwo a sami nie włączają świateł i nie zapinają pasów???  Przez 25 lat pracowałem w "lotnej" i widziałem bezsens przepisów stosowanych tylko po to, by zabrać człowiekowi prawo do decydowania o sobie i prawo do WOLNOŚCI osobistej !!!  Skąd się bierze coraz więcej idiotów biorących się za nowelizowanie przepisów o ruchu drogowym i przepisów o egzaminach na prawo jazdy- które niewiele mają wspólnego z troską o nasze bezpieczeństwo??? Zawsze uważałem że testy na egzaminach nie są sprawdzianem faktycznej wiedzy, a jedynie pokazem cwaniactwa i sprytu wyuczonego na kursach na prawo jazdy. Czy ktoś, kto zdał za 15 razem egzamin z jazdy będzie bezpiecznym kierującym? Od czasów wprowadzenia obowiązku włączania świateł, zapinania pasów, ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym z 60 do 50, i innych bzdurnych przepisów niewiele zmieniło się w bezpieczeństwie kierujących i pieszych. Wypadki były gdy po drogach jeździły powozy, są bo ruch i zagęszczenie pojazdów coraz większe, i będą bo jesteśmy biedni i nie stać nas na drogie bezpieczne auta i dobre,szerokie i bezpieczne drogi.
  Słusznie prawisz, idiotyzmów jest coraz więcej i, co gorsza, wszystko wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej. Mam jednak prośbę: zapinaj pasy jadąc jako pasażer na tylnym siedzeniu.Tak, tak, na tylnym, żebyś w razie wypadku nie zabił siedzącego na fotelu z przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich jeżdżących bez pasów: Ok, nie zapinajcie , wasze życie wasza sprawa , ale każdy taki cwaniak powinien mieć przy sobie oświadczenie że w razie wypadku, NFZ nie leczy i nie ratuje takiego klienta z moich składek!! A różnica w kosztach leczenia z pasami lub bez może być ogromna. Chcesz to nie zapinaj pasów ale w razie wypadku leczysz się też za swoje!! takie coś miało by sens
Bo tzw. POLICJA ma wykonywać polecenia rządzących, a nie chronić życia i zdrowia obywateli RP....!!! Współczuję im , bo jednak ZOMO to byli chłopaki z jajami, którzy walczyli o ten naród !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki to złodzieje policyjne i mafia w rządzie podparta żydowskim ch....męka na Polakach przez okupację Ch.... Europejskiej straci wartość, a za te wasze ustawy i zakazy i mandaty i znęcanie się na ludziach karma was dojedzie, drogi byście zrobili banda skorumpowanych świń przy korycie, obstawione przez mafie milicyjną, a nie mandaty podwyższać,na razie naród milczy, ale to jest jak bomba zegarowa, a zdrajcy będziecie się w piekle smażyć, NFZ też zniszczyli PO KOMUNISTYCZNE, rządy Półtuska, który wysprzedał naród, teraz sam wyemigrował Ch.w.d.p sługusy szatana ten co wam te rozkazy wydaje to jest zwykły pokurcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyżurny autorytet kulka- specjalista o wiadomościach na poziomie specjalisty kieliszka. Szkoda czytać ta gazetkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie mandaty za stwarzanie zagrożenia mają sens, bo gdy spowodujemy kolizję i komuś szkodę to zapłacimy 350 zł- i nic się nie zmieniło. To według mnie za MAŁA KARA !!!     DLACZEGO?-pytam- tak wysokie mandaty 500 zł za niezapięcie pasa??? Komu zrobimy krzywdę nie zapinając pasa??? SOBIE !!!  Więc jako WOLNY obywatel to ja decyduję o moim własnym zdrowiu i życiu!!! Przez 20 lat niegdyś nie zapinałem pasa bo nie było wymogu i z tego tytułu nie zginąłem. Przez 30 lat nie włączałem świateł mijania w dzień i nikt mi nie wlazł pod koła!!!    Co się dzieje dzisiaj???  Skąd tylu "speców" od ruchu drogowego co niby dbają o nasze bezpieczeństwo a sami nie włączają świateł i nie zapinają pasów???  Przez 25 lat pracowałem w "lotnej" i widziałem bezsens przepisów stosowanych tylko po to, by zabrać człowiekowi prawo do decydowania o sobie i prawo do WOLNOŚCI osobistej !!!  Skąd się bierze coraz więcej idiotów biorących się za nowelizowanie przepisów o ruchu drogowym i przepisów o egzaminach na prawo jazdy- które niewiele mają wspólnego z troską o nasze bezpieczeństwo??? Zawsze uważałem że testy na egzaminach nie są sprawdzianem faktycznej wiedzy, a jedynie pokazem cwaniactwa i sprytu wyuczonego na kursach na prawo jazdy. Czy ktoś, kto zdał za 15 razem egzamin z jazdy będzie bezpiecznym kierującym? Od czasów wprowadzenia obowiązku włączania świateł, zapinania pasów, ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym z 60 do 50, i innych bzdurnych przepisów niewiele zmieniło się w bezpieczeństwie kierujących i pieszych. Wypadki były gdy po drogach jeździły powozy, są bo ruch i zagęszczenie pojazdów coraz większe, i będą bo jesteśmy biedni i nie stać nas na drogie bezpieczne auta i dobre,szerokie i bezpieczne drogi. podziwiam dobre samopoczucie i genialny umysł
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulka, zanim zacznie szkolić innych - niech się najpierw sam wyedukuje z przepisów ruchu drogowego. "Nauczycielu" - ucz się sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Chełmie drogówka może zostać milionerami, 90% CWANIACZKÓW jeździ BEZ PASÓW ale im sie nie chce wolą stać w krzakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POCO GÓWNIARZOM PRAWO JAZDY PRAWO JAZDY OD 35 ROKU ŻYCIA I SPRAWA ROZWIĄZANA Z MŁODOCIANYM KIROWCĄ \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan redaktor może podać w jakim Dzienniku opublikowano ten nowy taryfikator ??? bo jakoś nie mogę znaleźć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...