Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od maja żyją jak w kamieniołomach

Utworzony przez saw, 16 sierpnia 2013 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Współczuję Państwu, nie mogą przenieść tej mieszalni gdzieś dalej pod las a nie przy zabudowaniach? To chyba głupota i bezmyślność ew. złośliwość zarządcy budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co nam WIOŚ,ktry sam z siebie nic nie zrobi?Najlepiej przekładać papierki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ta sama posesja co ją zalało pare tygodni temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dźwiękoszczelne okna by pomogły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d..pach się poprzewracało... Każdy by chciał jeździć dobrymi drogami i jakoś trzeba się przemęczyć te półtora roku z niedogodnościami. Mieszkam za Świdnikiem, pracuję w Lublinie i tak jak wiele ludzi z tych okolic mam za sobą półtora roku codziennego stania w korkach podczas budowy S17, hałas przy tym to fanaberia! Dziś dziękuję opatrzności za ekrany... Mam nieodparte wrażenie że Ci ludzie to pisowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... z drugiej strony można by było lepiej organizować budowy ale budowlańcy mają to gdzieś...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zrobić "luksusowe rozwiązanie" i na czas tych robót tychże ludzi tymczasowo przesiedlić do mieszkań zastępczych -a ich obecne domy ubezpieczyć od włamań i kradzieży lub przynajmniej postawić wartownika "na okrągłe 24h" do pilnowania majątku tych ludzi? ale to chyba w Polsce niemożliwe jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d..pach się poprzewracało... Każdy by chciał jeździć dobrymi drogami i jakoś trzeba się przemęczyć te półtora roku z niedogodnościami. Mieszkam za Świdnikiem, pracuję w Lublinie i tak jak wiele ludzi z tych okolic mam za sobą półtora roku codziennego stania w korkach podczas budowy S17, hałas przy tym to fanaberia! Dziś dziękuję opatrzności za ekrany... Mam nieodparte wrażenie że Ci ludzie to pisowcy...
To poproś aby cały sprzęt przenieśli pod twoje okno to ty będziesz miał radość z huku pracujących maszyn a tamci ludzie należny im się spokój i wszyscy będą zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku w Panieńszczyźnie mam to samo ale wiem że trzeba to przetrzymac żeby pozniej dobrze było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...