Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od soboty w Lublinie będzie o 7 drzew więcej

Utworzony przez Monisia, 11 czerwca 2021 r. o 14:27 Powrót do artykułu
zamknijcie te swoje chapy wiecznie niezadowoleni startujcie na prezydenta miasta i bedziecie dzialac zrobicie z Lublina stolice Polski, ciekawe czy tylko tak szczekacie czy zrobiliscie cos realnego , dobrego dla miasta, siedzicie tylko na tych swoich dupskach przy kompie i narzekacie zróbcie to lepiej!!!!! a juz przoduje ta frustratka Monisia zajmij sie czyms kobieto dzialaj na rzecz miasta a nie tylko ujadasz!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie te swoje chapy wiecznie niezadowoleni startujcie na prezydenta miasta i bedziecie dzialac  zrobicie z Lublina stolice Polski, ciekawe czy tylko tak szczekacie czy zrobiliscie cos realnego , dobrego dla miasta, siedzicie tylko na tych swoich dupskach przy kompie i narzekacie zróbcie to lepiej!!!!! a juz przoduje ta frustratka Monisia zajmij sie czyms kobieto dzialaj na rzecz miasta a nie tylko ujadasz!!!!!!!
 Monisia to nie jest żadna kobieta, to facet - zwykły opłacony pisowski troll którego jedynym zajęciem jest ujadanie pod każdym artykułem na Żuka i jego inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo tyczy się tego pana co podpisuje się _DX_ - to drugi opłacony troll, we dwóch siedzą całe dnie i produkują hurtowo hejterskie wypociny gdzie tylko się da, najlepiej nie zwracać uwagi na tych dwóch pożytecznych idiotów tak jak robi większość komentujących, niech sobie spokojnie prowadzą te swoje żenujące monologi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
 Chyba marszałkowi ostro pali się koło dudy, że każe swoim wiernym trollom robić na trzy zmiany. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
Dobrym przybliżeniem przeżywalności jest park bezdrzewny albo osiedle betonik. Może ze 20% ma szanse się uK0rzenić. Reszta PÓjdzie w statystyki "zieloności" Łysogrodu.
 A jaka jest przeżywalność nowych nasadzeń prowadzonych przez lasy państwowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrożne szacunki mówią, że P0dczas wszystkich (de)kadencji Rębajły z Jakubowic z P0wierzchni Łysogrodu zniknęło 70.000 drzew. 7 P0dzielić na 70.000 = 0,01%. Czy ta liczba jest imP0nująca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srome_K_, rozumiem, że P0d apelem o "działanie na rzecz miasta" rozumiesz to, co robił przez P0nad 10 lat Rębajło z Jakubowic. Ja, niestety, nie mam ani możliwości, ani ochoty, wychapywać drzew w przeciętnym tempie ok. 20 dziennie, ani ubogacać cwaniactwa w tempie ok. 150 mln na rok. Sorki, ale chyba dewelo-miasto nie będzie ze mnie miało P0żytku, zwłaszcza że nie mam także zamiaru przepłacić 5x za pseudo-apartament w krainie zwijającej się beznadziei - tę przyjemność P0zostawię jelonK0m marzącym o natłuczeniu kapuchy na wynajmie nieistniejącym studenciaK0m. A teraz naklep mi w łapki, dewel0-cieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
 Dobrym przybliżeniem przeżywalności jest park bezdrzewny albo osiedle betonik. Może ze 20% ma szanse się uK0rzenić. Reszta PÓjdzie w statystyki "zieloności" Łysogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_ vel fordens i 200 innych fejK0wych loginów ze śmierdzącej dewelosrebrnikami agencji: wiem, cieciu, że staracie się inwigilować przeciwników dewelo-rozboju, do czego wasz Duce nie wahał się zaprzęgnąć P0licji i prokuratury. Ale kiedyś się P0ślizgniecie, bo za bardzo uwierzyliście w nietykalność dewelo-bandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
 No to jaka jest ta przeżywalność nowych nasadzeń prowadzonych przez lasy państwowe? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chucpy lubelskich ekologów dzień powszedni. Dzisiaj radość bo posadzą 7 sadzonek, a nie widzą, pozwoli na budowę apartamentowców wśród 70letniego drzewostanu z pomikową klonową aleją na terenie po koszarach przy al. Kraśnickiej. Apartamentowiec wybudowano 5-6 m od dorodnych drzew, które zasłaniają okna w postawionej ścianie, mieszkańcy tego apartamentowca zażądają usunięcia tych drzew, z terenu będącego ich własnością. I tak piekny parkowy drzewostan zniknie, przegra z bezwzględną pazernością dewelopera. Ale cieszście się mieszkańcy Lublina, od dzisiaj, w środku czerwca, w mieście będzie 7 nowych zadzonych drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7 drzew więcej. Mają rozmach... Ciekawe ile z tych drzew przeżyje więcej niż 1 rok.
  No to napiszesz w końcu, jaka jest ta przeżywalność nowych nasadzeń prowadzonych przez lasy państwowe? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...