Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odeszła w atmosferze skandalu. Prof. Starosławska wraca do COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2019 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Mam nadzieje ze osoby którym tak przeszkadza pani profesor zwolnią się same:) a na ich miejsce przyjdą prawdziwi specjaliści.
Wraca prawdziwa specjalistka od zamówień publicznych z udziałem firm farmaceutycznych, dla których robiła prywatnie badania kliniczne za ogromne pieniądze. Wraca specjalistka od umów o dzieło. A wszystko to z miłości do pacjentów, nie do pieniędzy.
 Jakby była łasa na kasę to w *** miałaby powrót do tego gówna które zrobili poprzednicy. Siedziałabyw domu, dorabiając jako specjalista onkolog. Z pewnością dałaby sobie radę.Ale na świecie sa jeszcze niepoprawni idealiści. Ona jest jedyną szansa dla COZL i Lubelszczyzny abyśmy nie musieli szukac specjalistów po całej Polsce. Pewnie to chwilę potrwaale trzymam kciuki.Powodzenia Pani Profesor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przemaluja gargamela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze osoby którym tak przeszkadza pani profesor zwolnią się same:) a na ich miejsce przyjdą prawdziwi specjaliści.
Wraca prawdziwa specjalistka od zamówień publicznych z udziałem firm farmaceutycznych, dla których robiła prywatnie badania kliniczne za ogromne pieniądze. Wraca specjalistka od umów o dzieło. A wszystko to z miłości do pacjentów, nie do pieniędzy.
Jakby była łasa na kasę to w *** miałaby powrót do tego gówna które zrobili poprzednicy. Siedziałabyw domu, dorabiając jako specjalista onkolog. Z pewnością dałaby sobie radę.Ale na świecie sa jeszcze niepoprawni idealiści. Ona jest jedyną szansa dla COZL i Lubelszczyzny abyśmy nie musieli szukac specjalistów po całej Polsce. Pewnie to chwilę potrwaale trzymam kciuki.Powodzenia Pani Profesor
 Eee tam jedyna szansa tylko dla Lublina?? - ja bym powiedział, że na cała Europe a nawet półkule północna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie przekonuje mnie uzasadnienie pana prokuratora. A zwiazkowcy teraz będą mieli dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe PSl ma 3% poparcia wsród obywateli. Po komentarzach słychać co raz głośniejszy kwik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co opowiadać pierdoły. Po wizycie związkowców w Toruniu i na Nowogrodzkiej, marszałke dostał jednoznaczne polecenie natychmiastowego przywrócenia Pani Profesor. Nie można tak wprost napisać? Tylko angażować w to jakąś niedojdę z ziobrówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe PSl ma 3% poparcia wsród obywateli. Po komentarzach słychać co raz głośniejszy kwik.
 He he chyba masz dane z paska na tvp info :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe PSl ma 3% poparcia wsród obywateli. Po komentarzach słychać co raz głośniejszy kwik.
He he chyba masz dane z paska na tvp info :)
 Nie. Dane mam z tvtrwam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co opowiadać pierdoły. Po wizycie związkowców w Toruniu i na Nowogrodzkiej, marszałke dostał jednoznaczne polecenie natychmiastowego przywrócenia Pani Profesor. Nie można tak wprost napisać? Tylko angażować w to jakąś niedojdę z ziobrówki.
  20 lipca 2006?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zdąż trafić do więzienia! Dojna zmiana nie bedzie trwała wiecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy były już w tym roku nominacje do makabryły w kategorii najbrzydszy budynek użyteczności publicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze osoby którym tak przeszkadza pani profesor zwolnią się same:) a na ich miejsce przyjdą prawdziwi specjaliści.
 Czyli wlazidupy i donosiciele? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital był w pełni rozkwitu za rządów prof. Starosławskiej. Teraz jest gnój. Tylko Ona może coś wskórać.
 człowieku  jak śmiesz tak bezczelnie łgać ! Ta cała hołota bolszewicka sekty pislam przywraca do pracy osobę która zrujnowała wszystko co było to zrujnowania  cymbale ! To konsekwencja jej "pracy" ! Cały burdel powstał poprzez megalomanię pani starosławskiej ! Ja nie oceniam ją jako lekarza ale jako menagera - to dno i trzy metry mułu ! Ona wymyśliła sobie, że zrobi amerykanski śpital bo kasy ma FULL !A tu się okazała, że kasa pusta i co ! STOP i krętactwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmienić leki bo z tego fałszu i obłudy łeb ci pęknie oszuście i kłamco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmienić leki bo z tego fałszu i obłudy łeb ci pęknie oszuście i kłamco.
  Byłeś z prezentami na audiencji u cesarzowej sie nie dostałeś, żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko układy i kliki. Przykład Dyrektorka COZL Lublin / obecnie 70 letnia emerytka/ została 2 lata temu dyscyplinarnie zwolniona za nie gospodarność i marnotrawstwo publicznych pieniędzy - kilka dni temu przywrócona na stanowisko dyrektora COZL. To się nie mieści w normalnych realiach jakiejkolwiek kultury uczciwości oraz prawa i sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...