Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Haha, to mamy takie mądre światła? Jakoś tego nie widzę pod Zamkiem, koło Gali, na Kraśnickich jadąc normalnie i nagle czerwone, kogoś poniosło z tą inteligencją świateł. I teraz się jeszcze tłumaczą, że sekundników nie da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu - będzie się działo ! Widziałem sekundniki w Toruniu i Szczecinie. Siedzi dzicz na zderzaku i ponagla, aby szybciej jechać bo urządzenie pokazuje 5 sekund do zmiany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu - będzie się działo ! Widziałem sekundniki w Toruniu i Szczecinie. Siedzi dzicz na zderzaku i ponagla, aby szybciej jechać bo urządzenie pokazuje 5 sekund do zmiany
 Dużo jeżdżę i tego nie widziałem, pewnie zielone się zapaliło a Ty stałeś wryty bo zobaczyłeś cud techniki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy na to się ZDiM nie zgodzi, bo te sekundniki pokażą jaką fikcją jest system zielonej fali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, to mamy takie mądre światła? Jakoś tego nie widzę pod Zamkiem, koło Gali, na Kraśnickich jadąc normalnie i nagle czerwone, kogoś poniosło z tą inteligencją świateł. I teraz się jeszcze tłumaczą, że sekundników nie da się.
 I tu się z Tobą zgadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny54 skoro to taki cud techniki, to czemu w Warszawie tego badziewia nie montują? Jak nie potrafisz w porę ruszyć spod świateł bez sekundnika, to sprzedaj samochód i wyrzuć do kosza prawko, bo nie nadajesz się na kierowcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6yhn "to czemu w Warszawie tego badziewia nie montują?" bo chodzi o kasę , mając sekundnik nie wjedziesz na "głębokim pomarańczowym" i nie zasilisz mandatem budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...