Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odmulą dno Zalewu Zemborzyckiego bez spuszczania wody? Za 40 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2018 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Większej bzdury nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ila kasy można zamulić w takim odmulaniu. Ot cały wic tej zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program "zalew" - pogłębiać dno i trzymać się koryta /dawne PZPR/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej i aniej spuścic wodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawianie zalewu skończy się tak, jak naprawianie stadniny koni arabskich, spece z PiS nadają się wyłącznie do podejrzewania, oskarżania, knucia, pomawiania, poniżania i zamulania i oczywiście banalizowania kłamstwa. sami nie wiedzą czy mówią prawdę czy kłamią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda już myślałem że w końcu będzie porządek a tak to znowu bedą malować zalew farbami jak kiedyś komuniści trawę malowali na zielono przed przyjazdem Gierka na otwarcie zalewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO I TO NAM SIĘ PODOBA....ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uda sie im, ja jestem inzynierem po kul i wiem ze to niewykonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie to skończy się na wypraniu kilkudziesięciu baniek, a będzie jeszcze gorzej. Ktoś zaprzyjaźniony zarobi na składowaniu odpadów, inny będzie woził za stawki 10x większe (bo jakimś cudem wygra), a inwestycja będzie się ciągnąć latami jak budowa kościoła, którą można przeprowadzić 10x szybciej. Ale po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uda sie im, ja jestem inzynierem po kul i wiem ze to niewykonalne
 Akurat. KUL to nie Politechnika, a zrresztą dzisiejsze dyplomy, tytuły tyle są warte ile trzeba zapłacić za studia i nic nie ma to z osiiągniętą,nabytą wiedzą. Wszyscy wiedzą, że dzisiaj aby zdobyć dyplom to najważniejsze należy płacić czesne  w terminie, no i czasem się pokazać przedmtablicą ogłoszeń. Wiem, że to wykonalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno z tego będzie tylko znow wyjabana sara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej spuścić wodę i oddać deweloperom powiązanym z miast..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻADNEGO ODMULANIA ZELEWU. MY LUBELSCY RYBACY MÓWIMY WETO!!! PRZECIEŻ CZYSTA WODA OZNACZA WIĘCEJ LUDZI A TO ZNACZY MNIEJ RYB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co? wywalamy 40 mln i bujamy się dalej z zalewem przez kolejne 40 lat wymyślając co by nie zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku co to znaczy DOROBKU w tym zdaniu "związane ze składowaniem wydobytego dorobku" chyba chodzi o wydobyty UROBEK. Ach ta współczesna dyslektyczna, ułomna młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk tak się piekli na to przejęcie, jakby roboty przy zalewie były już obiecane znajomym deweloperom. A może po prostu za dobrze teraz widać jak niewiele zrobiono przy naszym akwenie przez ostatnie 8 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było, żeby ktoś w końcu odmulił temat zalewu, bo to wstyd, że przez tyle lat nikt nie potrafi uporać się z doprowadzeniem tego zbiornika do używalności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można Panie Żuk zrobić cokolwiek z zalewem???? W końcu jakaś zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy firma Hydropeojekt wie co to refuler? Ta maszyna zmniejszyła wydatki o 50%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawić to bagno w spokoju dla wędkarzy i wykopać nowy zbiornik i zrobić to tak jak powinno być zrobione. Z gówna bata nikt nie ukręcił i nie ukreci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...