Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnawiają XIX-wieczny pałac koło Lublina. "Takiego remontu nigdy nie przeszedł" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Do asd: Nie twórzmy teorii spiskowych. Lepiej sprawdźmy fakty. A z faktów wynika, że producent systemów do remontu elewacji nazywa się BAUMIT, a nie "Baumatechnik". W Europie się przyjęło, że producent przyzwoitych jakościowo materiałów budowlanych ma prawo chwalić się nimi na siatkach maskujących rusztowania. Nic w tym złego. Przy okazji jest to też forma, w której inwestor się tłumaczy przed sponsorami z wydanych pieniędzy. BAUMIT to może nie mercedes w budownictwie, ale toyota, moim zdaniem, na pewno tak! A tak w ogóle: Brawo Gmina Jastków! Ta inwestycja cieszy oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piwnicy powstała "serwerowania" i nowoczesne archiwa – wylicza wójt. Z serwerowni nie byłbym raczej zadowolony, gdyż przebiegające rury wodociągowe w przypadku nie przewidzianej awarii mogą doprowadzić do zalania sewerów. Pani Wójt zagrożenia nie obawia się, ponieważ czuwa nad tym Inspektor Ochrony Danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak do tej pory mieściła się przez 20 lat w łazience z prysznicami to gdzie był nasz dobrze poinformowany???? Ciagłe krakanie i krakanie bez cienia radości i optymizmu. Oto Polska własnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...