Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odpowiedzą za napad w centrum Lublina

Utworzony przez czanis, 17 listopada 2008 r. o 01:06 Powrót do artykułu
Pokażcie gęby tych gówniarzy! Niech rodzina, sąsiedzi i wszyscy wiedzą kim są ci nieudacznicy bez honoru. 3 na jednego... To psy jak się gryzą, mają już więcej odwagi, bo jeden drugiego gryzie, a nie pięciu jednego - najsłabszego. Poniżej krytyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UTŁUC TE ŚMIECIE NA MIEJSCU,SZKODA ŻE NIE MOŻNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje śmierdzące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja,ale ta aktywna,brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tych dupków wysłałbym na ciężkie galery, aby poczuli co to jest praca wystarczy 15 lat tym mordom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie nigdy nie zyli ponizej normy. Zobaczcie czasem jak to jest nie miec pieniedzy, czasem nie ze swojej glupoty tylko wraunkow zyciowych. szczerze zal mi was wszystkich (z tego forum) IDZCIE SIE SAMI Z******E za to co tu piszecie hahahahaahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty rks motor jakby tym zjebom los tak dokuczal i znalezli by sie ponizej normy zycia to by sie wzieli do roboty nieroby je***e,niech taki sku***el trafi na mnie , to ja go batonem poczestuje az mu sie odechce latwych pieniedzy ,do gazu z tymi idiotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...