Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odwołanie proboszcza w Garbowie

Utworzony przez zainteresowana, 1 kwietnia 2011 r. o 19:07
Ks. Kazimierz Podstawka został podobno odwołany oficjalnie z powodów zdrowotnych i osobistych...ale ludzie chcieli by znać prawdę... czy nie było to molestowanie... (próba gwałtu czy gwałt )i kradzież pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie duzo mówia a czy to pr awda nikt nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
ludzie duzo mówia a czy to pr awda nikt nie wie.
w każdej plotce jest ziarnko prawdy... powinny zainteresować się ta sprawą media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma wystarczających żadnych dowodów są tylko plotki. Ale myślę że nie długo sie to wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jakas strona gdzie jest coś na ten temar napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin jakich dowodów oczekujesz? myślisz że ot tak sobie sam odchodzi kiedy właśnie miał zacząć remont !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sam na pewno nie ale to nie koniecznie musi być gwałt przecież. Dużo rzeczy słyszałem o nim i nie wiadomo czy jest jakaś prawdziwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem w jakim świecie żyjesz ale my napewno w dwóch różnych!!czy chciałbyś aby dotyczyło to ciebie albo twojego dziecka???(nie mówimy o gwałcie)czy poszedłbyś do niego do spowiedzi? albo czy chcesz przyjąć od niego jakiś sakrament??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógłby wyjaśnić ktoś co dzieje się teraz w parafii Garbów ? Stało coś się księdzu ? Bo znam go osobiście i chciałbym wiedzieć o co chodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diablow napisał:
mógłby wyjaśnić ktoś co dzieje się teraz w parafii Garbów ? Stało coś się księdzu ? Bo znam go osobiście i chciałbym wiedzieć o co chodzi .
Skoro znasz proboszcza to informacji szukaj u niego,a nie na forum. Księdzu włos z głowy nie spadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad voce napisał:
Skoro znasz proboszcza to informacji szukaj u niego,a nie na forum. Księdzu włos z głowy nie spadnie...
Tak znam ale to nie wypada żeby dzwonił do niego i pytał co się dzieje. Mimo że mam 15 lat to chcę dowiedzieć się o co tu chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diablow napisał:
Tak znam ale to nie wypada żeby dzwonił do niego i pytał co się dzieje. Mimo że mam 15 lat to chcę dowiedzieć się o co tu chodzi ?
Dobrze,że chociaż rozumiesz iż nie wypada dzwonić i pytać. Dziecko... zajmij się nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad voce napisał:
Dobrze,że chociaż rozumiesz iż nie wypada dzwonić i pytać. Dziecko... zajmij się nauką.
Bezpośrednią przyczyną odejścia proboszcza była próba gwałtu, po prostu atak chorego człowieka na mieszkańca Garbowa. Proboszcz odszedł w ciągu jednego dnia bez pożegnania. Co do wątków finansowych to nie mam wiedzy trzeba by spytać członków rady parafialnej ale czy ktoś prawdę powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co?...następnemu ujdzie na sucho? Już, pozamiatane? Tylu was mieszka w tym Garbowie i tak to zostawicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy proboszcz podczas mszy na Wielkanoc zdementował pogłoski jakoby jego poprzednik zabrał jakieś pieniądze. Sam to słyszałem, należę do tej parafii. Nic więcej jednak nie powiedział, ani nie podał przyczyny odejścia poprzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...