Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i jeszcze fajny ten sąd lubelski, taki bezstronny. Ostatnio NSA pokazało jak złe są ich orzeczenia, to teraz lublin udostępnił gazecie dokumenty ze strachu, że znowu ich zje NSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko smutne! Od czwartku wszystkie media skupione na tym co teraz najważniejsze, a tymczasem w dzienniku telenowela pt. gorki. No po prostu szok i niedowierzanie! Przykro się na to patrzy...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko boska... O czym Wy ludzie piszecie... Przecież miasto już dawno zawarło umowę, na mocy której do samorządu wraca 75 ha za 1 zł. Gdzie tu wojna z mieszkancami, to że miasto za 1 zł dostaje coś co jest warte ponad 200 mln?
 Przestań powtarzać brednie wyssane z brudnego palucha. Teren jest wart tyle ile ktoś zechce za niego zapłacić. W 2016 roku TBV zapłaciło mniej niż 40mln złotych, a bank obliczył że można na jego hipotekę udzielić kredytu wyłącznie na kwotę 25 milionów. Cóż takiego się zmieniło od tamtej pory? Uchwalone studium jest aktualnie nieważne. Nie ma MPZP które pozwalałoby na zabudowę a to co jest jest sprzeczne z obowiązującym studium z 2000 roku. Prezes znalazł tam złoża złota, diamentów i ropy naftowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko smutne! Od czwartku wszystkie media skupione na tym co teraz najważniejsze, a tymczasem w dzienniku telenowela pt. gorki. No po prostu szok i niedowierzanie! Przykro się na to patrzy...:(
 DW jest pełny artykułów o pomocy uchodźcom. A jeśli tak chcesz pomagać to twoje żale pod artykułem o Górkach uchodźcom nie pomogą. Znajdź sobie inne zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko smutne! Od czwartku wszystkie media skupione na tym co teraz najważniejsze, a tymczasem w dzienniku telenowela pt. gorki. No po prostu szok i niedowierzanie! Przykro się na to patrzy...:(
  "W latach 50. i 60. XX wieku wyjątkowo dbano o to, żeby miasta były przewietrzane. Wiązało się to z możliwością wybuchu wojny nuklearnej. Opad radioaktywny, który by wystąpił, miał być wywietrzony, dlatego w okresie komunistycznym zwracano na to uwagę" ***s://***facebook.com/photo.php?fbid=322225566628385&set=p.322225566628385&type=3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze fajny ten sąd lubelski, taki bezstronny. Ostatnio NSA pokazało jak złe są ich orzeczenia, to teraz lublin udostępnił gazecie dokumenty ze strachu, że znowu ich zje NSA.
WSA udostępnił treść skargi nie tylko  DW , ale również innymi, którzy o to się zwrócili i dlatego, że jeżeli się c zegokolwiek boi to zarzutu złamania ustawy o dostępie do informacji publicznej. Tylko tyle albo aż tyle. Czy nie wyglądałoby to zupełnie inaczej, gdyby treść skargi kasacyjnej udostępnił ten, który działa z powołaniem się na interes mieszkańców i finansuje sporządzenie tego pisma procesowego z pieniędzy za przeproszeniem publicznych, a nie własnych, czy też uprzywilejowanego  paodewelopera ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 Wojna się zaczęła, niewykluczone że pocisk jądrowy lada dzień gdzieś yebnie, a dla tej gazeciny news dnia to obszar gdzie sierściuchy na spacerze się  wypróżniają! Tego mistrz Mrożek albo Bareja by nie wymyślili. Pierwszy  przychlast Lublina - BudŻet vel LotNik vel BusinessOwner vel SmoCzek już w gotowości niczym myśliwiec MiG 25
 Nie wpisuj się więc w działania, które mogą ułatwieć śmiertelne skażenie niemal 340 tysięcznej aglomeracji: ***s://smoglab.pl/ekspert-wentylacja-miast-jest-istotna-dla-zdrowia-ich-mieszkancow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze miasto wygra spór o teren górek, najlepiej dla mieszkańców było by żeby ten teren został z głową zagospodarowany i żeby powstał tam park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 Wojna się zaczęła, niewykluczone że pocisk jądrowy lada dzień gdzieś yebnie, a dla tej gazeciny news dnia to obszar gdzie sierściuchy na spacerze się  wypróżniają! Tego mistrz Mrożek albo Bareja by nie wymyślili. Pierwszy  przychlast Lublina - BudŻet vel LotNik vel BusinessOwner vel SmoCzek już w gotowości niczym myśliwiec MiG 25
W Lublinie od kilku lat też trwa wojna. Wojna propagandowa i patodeweloperska wymierzona w mieszkańców.
 Człowieku, co ty w ogóle mówisz???Masz w zasęgu ręki prawdziwą wojnę i śmiesz nazywać tę farsę wojną? Ja nie mogę pojąc jak ktoś może siać taki hejt, kłamasta i manipulacje a to wszytsko w imię jakiejś chorej zazdrośic czy co?! Żyjemy w normalnym,demokratycznym kraju gdzie można prowadzić biznesy. Co to znaczy patodeweloperska?!!!! Przecież Ci ludzie budują mieszkanaia! Dla mnie, dla moich dzieci, dla ciebie, twoich znajomych. Prowadzą zwykły biznes. Chcesz to kupujesz, nie chcesz nie kupujesz i tyle! A tutaj jeszcze dochodzi kwestia parku, który ktoś chce sfinansować z własnych środków i ja to rozumiem i popieram!!! Zanim coś napiszesz to zastanów się nad sensem swoich słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 Wojna się zaczęła, niewykluczone że pocisk jądrowy lada dzień gdzieś yebnie, a dla tej gazeciny news dnia to obszar gdzie sierściuchy na spacerze się  wypróżniają! Tego mistrz Mrożek albo Bareja by nie wymyślili. Pierwszy  przychlast Lublina - BudŻet vel LotNik vel BusinessOwner vel SmoCzek już w gotowości niczym myśliwiec MiG 25
W Lublinie od kilku lat też trwa wojna. Wojna propagandowa i patodeweloperska wymierzona w mieszkańców.
 Tak i prowadzą ją takie wynajęte trolle jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli ci wszyscy krzykacze gdy po tej rzekomo cennej zieleni biegali żołnierze? hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 Wojna się zaczęła, niewykluczone że pocisk jądrowy lada dzień gdzieś yebnie, a dla tej gazeciny news dnia to obszar gdzie sierściuchy na spacerze się  wypróżniają! Tego mistrz Mrożek albo Bareja by nie wymyślili. Pierwszy  przychlast Lublina - BudŻet vel LotNik vel BusinessOwner vel SmoCzek już w gotowości niczym myśliwiec MiG 25
W Lublinie od kilku lat też trwa wojna. Wojna propagandowa i patodeweloperska wymierzona w mieszkańców.
Człowieku, co ty w ogóle mówisz???Masz w zasęgu ręki prawdziwą wojnę i śmiesz nazywać tę farsę wojną? Ja nie mogę pojąc jak ktoś może siać taki hejt, kłamasta i manipulacje a to wszytsko w imię jakiejś chorej zazdrośic czy co?! Żyjemy w normalnym,demokratycznym kraju gdzie można prowadzić biznesy. Co to znaczy patodeweloperska?!!!! Przecież Ci ludzie budują mieszkanaia! Dla mnie, dla moich dzieci, dla ciebie, twoich znajomych. Prowadzą zwykły biznes. Chcesz to kupujesz, nie chcesz nie kupujesz i tyle! A tutaj jeszcze dochodzi kwestia parku, który ktoś chce sfinansować z własnych środków i ja to rozumiem i popieram!!! Zanim coś napiszesz to zastanów się nad sensem swoich słów!
To niech sobie deweloper sam finansuje swój biznes, a nie dostaje wsparcie od miasta.
  No właśnie deweloper chce z własnych środków (ponad 15 mln zł) sfinansować powstanie Parku, a o terenie (wartym ponad 200 mln) przekazanym za 1 zł miastu już nie wspominam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze DW jesteście w stanie policzyć ile Ratusz wydał pieniędzy podatników na Górki Czechowskie? Referendum, koreferaty, prawnicy z Warszawy, rozprawy sądowe itp. itd. Policzcie ile to wszystko kosztowało i napiszcie artykuł. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć na co wydawane są ich pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 Wojna się zaczęła, niewykluczone że pocisk jądrowy lada dzień gdzieś yebnie, a dla tej gazeciny news dnia to obszar gdzie sierściuchy na spacerze się  wypróżniają! Tego mistrz Mrożek albo Bareja by nie wymyślili. Pierwszy  przychlast Lublina - BudŻet vel LotNik vel BusinessOwner vel SmoCzek już w gotowości niczym myśliwiec MiG 25
W Lublinie od kilku lat też trwa wojna. Wojna propagandowa i patodeweloperska wymierzona w mieszkańców.
Człowieku, co ty w ogóle mówisz???Masz w zasęgu ręki prawdziwą wojnę i śmiesz nazywać tę farsę wojną? Ja nie mogę pojąc jak ktoś może siać taki hejt, kłamasta i manipulacje a to wszytsko w imię jakiejś chorej zazdrośic czy co?! Żyjemy w normalnym,demokratycznym kraju gdzie można prowadzić biznesy. Co to znaczy patodeweloperska?!!!! Przecież Ci ludzie budują mieszkanaia! Dla mnie, dla moich dzieci, dla ciebie, twoich znajomych. Prowadzą zwykły biznes. Chcesz to kupujesz, nie chcesz nie kupujesz i tyle! A tutaj jeszcze dochodzi kwestia parku, który ktoś chce sfinansować z własnych środków i ja to rozumiem i popieram!!! Zanim coś napiszesz to zastanów się nad sensem swoich słów!
To niech sobie deweloper sam finansuje swój biznes, a nie dostaje wsparcie od miasta.
 No właśnie deweloper chce z własnych środków (ponad 15 mln zł) sfinansować powstanie Parku, a o terenie (wartym ponad 200 mln) przekazanym za 1 zł miastu już nie wspominam.
Niech zacznie od opłat  adiacenckich  za uzbrojenie terenu, a wtedy wystarczy na utworzenie 10 takich  " parków". Aktualnie grunt  " przekazany za 1 zł miastu "  nie ma żadnej wartości, bo cały kredyt inwestycyjny  TBV  zaciągnięty pod zastaw Górek Czechowskich przeniesiony został na pozostałą ich cześć. Jeżeli już piszesz o jakichkolwiek środkach finansowych, to pora, by zapłacił za koszty zmiany  SUiKZP , panel obywatelski, referendum lokalne, skargi kasacyjne i potencjalne kary, które ze względu na antysmogowy charakter Górek Czechowskich mogą wynieść od około 126 milionów do 4,3  mld złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie deweloper chce z własnych środków (ponad 15 mln zł) sfinansować powstanie Parku, a o terenie (wartym ponad 200 mln) przekazanym za 1 zł miastu już nie wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest miejsce, można powiedzieć jest w centrum miasta. Sławin i Czechów rozrastają się, więc park w tym miejscu to byłoby coś super. Chyba lepiej jakby ktoś zrobił tam fajne alejki, miejsca do siedzenie itp. Np tam od Lidla na Koncertowej są takie super drewniane leżaki, jakby było takich miejsc więcej to myślę, że byłoby spoko, a tak to ten teren jest w zasadzie niewykorzystywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 tam od Lidla na Koncertowej są takie super drewniane leżaki, .
 Ajajaj aż dwa, z czego jeden już rozwalony, został z niego tylko szkielet i oparcie. Zwykły badziew, jak i cała ta ścieżka, nawiasem mówiąc na odcinku nad mini placem zabaw żwirku już nie ma, spłynął. Projektant, wykonawca i inwestor nie przewidzieli że żwirek będzie wypłukiwany bo teren jest nachylony a nie płaski. Chłopaki, kiedy posprzatacie syf przy stołach "piknikowych"? Wasi goście już zaczynają tam popijawy. Miały być rodziny z dziećmi, są pijaki i syf. Nawet się wam nie chciało zabezpieczyć tego na zimę. Idźcie zobaczyć jak to teraz wygląda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie deweloper chce z własnych środków (ponad 15 mln zł) sfinansować powstanie Parku, a o terenie (wartym ponad 200 mln) przekazanym za 1 zł miastu już nie wspominam.
 Bez kozery powiedz pińcet! Skąd ci się wzięło nagle 15 mln? To i tak ułamek tego co Żuk wydał z kasy miasta i ze środków UE na uzbrojenie terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest miejsce, można powiedzieć jest w centrum miasta. Sławin i Czechów rozrastają się, więc park w tym miejscu to byłoby coś super. Chyba lepiej jakby ktoś zrobił tam fajne alejki, miejsca do siedzenie itp. Np tam od Lidla na Koncertowej są takie super drewniane leżaki, jakby było takich miejsc więcej to myślę, że byłoby spoko, a tak to ten teren jest w zasadzie niewykorzystywany.
 W punkt, może być fajne miejsce i oby tak się stało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literówka to nie błąd ortograficzny oszołomie. Idź sobie zaparz meliskę jakąś, bo zaraz zawału dostaniesz z tej ekscytacji i chęci dokopania Żukowi za wszelką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...