Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahahaha, co za typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk zamieszanie z plakatami to jedno. Kiedy zostanie rozwiazany problem korkow w tym miescie? Przyjechali teraz studenci i co? Zasrane cale miasto z reala do leclerca na turystycznej o 16 30 jechalem troche ponad 40 minut... Na piechote bym szybciej doszedl. KONCZCIE TE REMONTY i zajmijcie sie udrożnianiem ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niech Pan Prezydent przejedzie się kiedyś do Ratusza od ul. Jana Pawła, poprzez Nadbystrzycką i Narutowicza, to chyba już nie będzie mu się chciało pracować. Tragedia !!!Cieszymy się ,że mamy tyle uczelni i studentów , ale nikt nie pomyślał o drogach i parkingach dla nich, a biedni ludzie muszą cierpieć, bo nawet do klopa pójść nie mogą bo szambo dojechać w ulicę nie może- tak jest zastawiona, że o wywozie śmieci już nie wspomnę. He. A poza tym to mam wszystko w ....gdzieś i idę się upić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie w tym mieście od ponad 10 lat nie mozna rozwiązać sprawy plakatowania. Krew człowieka zalewa jak widzi rozlepiane wokół całego słupa plakaciki dyskotek i innych szlachetnych rozrywek, które zaklejają ciekawe graficznie i drogie plakaty reklamujące poważne imprezy kulturalne.Dawno już zmniejszyliśmy o 75 procent ilość plakatów - bo i tak powiesic je mozna tylko w instytucjach. problemu na ulicy (tzn. na słupach) nie udało się rozwiązać kilku już opcjom politycznym. Może komuś wreszcie się uda? Ale to trzeba się zająć sprawą, a kogo tak naprawdę obchodzi kultura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym koncercie, i niech się typ cieszy że nie dostał w zapyziały ryj za tekie stwierdzenie. Jak mu nie pasuje Lublin to niech stanie w rozkroku i w głębokim skłonie wsadzi swój pusty łeb we własną dupę.HAM i PROSTAK. Jak chciał cywilizowanej promocji to mógł zrobić to przez internet, lokalne media a nie wieszać zasrane plakaty których dzisiaj i pewnie długo nikt nie posprząta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorka napisał:
Faktycznie w tym mieście od ponad 10 lat nie mozna rozwiązać sprawy plakatowania. Krew człowieka zalewa jak widzi rozlepiane wokół całego słupa plakaciki dyskotek i innych szlachetnych rozrywek, które zaklejają ciekawe graficznie i drogie plakaty reklamujące poważne imprezy kulturalne.Dawno już zmniejszyliśmy o 75 procent ilość plakatów - bo i tak powiesic je mozna tylko w instytucjach. problemu na ulicy (tzn. na słupach) nie udało się rozwiązać kilku już opcjom politycznym. Może komuś wreszcie się uda? Ale to trzeba się zająć sprawą, a kogo tak naprawdę obchodzi kultura?
Szczerze powiem, ze mnie tez krew zalewa na sprawe plakatow. Juz kiedys o tym myslalem i "sprzedam" swoj pomysl (choc pewnie Ameryki nie odkrylem): powinno byc zarzadzenie, ze plakaty na okreslonych slupach wiesza za odpatnoscia firma X, a kazda firma, wystawca, itp. ktory zaklei plakaty "legalnie" powieszone placi kare w wysokosci powiedzmy 10-ciokrotnosci oplaty za powieszenie plakatow. Pewnie prawnicy zaraz powiedza, ze tak nie mozna, ale mysle, ze nielagalne plakatowanie mozna traktowac jak huliganstwo, graficiarstwo itp. No i jak zwykle bedzie problem wyboru firmy X - ale to juz inna sprawa :-))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowincjonalne ciule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem co miałem powiedzieć, ale dodam ,że ten chór w ogóle mnie nie interesuje i idę tym bardziej się upić.Nu pagadi zajac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że zapracowany Zuk nie czyta komentarzy o swojej osobie bo gdyby miał choć trochę honoru to powinien zrezygnować z posady ( nie Urzędu) ON jak Kłamczyński broni tylko swoich interesów i nieudolnych magistrackich urzędasów, przez myśl mu nie przejdzieze ktoś inny może mieć racją. Razem ze swoimi sługusami zniszcył Park Ludowy, a teraz zaczyna niszczyć tor kartingowy w imię interesów chłopków z rodzinnych stron. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kj napisał:
Byłem na tym koncercie, i niech się typ cieszy że nie dostał w zapyziały ryj za tekie stwierdzenie. Jak mu nie pasuje Lublin to niech stanie w rozkroku i w głębokim skłonie wsadzi swój pusty łeb we własną dupę.HAM i PROSTAK. Jak chciał cywilizowanej promocji to mógł zrobić to przez internet, lokalne media a nie wieszać zasrane plakaty których dzisiaj i pewnie długo nikt nie posprząta.
Nie do konca masz rację .W TVP info ciągle lecą reklamy w internecie też były wiadomości.W ubiegłym roku moi znajomi byli wspólorganizatorami występu Bieriozki z tą samą agencją.Takie koncerty nie cieszą się popularnością i stąd zgrzyty.W Zamościu potrafi się sprzedac więcej biletów niż w lublinie.Miasto natomiast traktuje to jak dodatkowy biznes.Za wynajęcie globusa zażyczyli sobie coś koło 15 tyś,trzeba zapłacić za karetkę,ochronę.Trzeba rozdac masę wejściówek dla vipów.Ciągłe tel ,że jakiś tam dyrektor nie dostał.Pózniej się okazuje ,że 50 % to darmowe bilety.Nie da się zarobić na takim koncercie w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgoryczony napisał:
Panie Żuk zamieszanie z plakatami to jedno. Kiedy zostanie rozwiazany problem korkow w tym miescie? Przyjechali teraz studenci i co? Zasrane cale miasto z reala do leclerca na turystycznej o 16 30 jechalem troche ponad 40 minut... Na piechote bym szybciej doszedl. KONCZCIE TE REMONTY i zajmijcie sie udrożnianiem ruchu.
a ty skąd przyjechałeś, że ci wszystko przeszkadza, trochę będzie uciążliwości jeśli mamy nadrobić wieloletnie zaległości, wielkie dzięki Panu Żukowi za odwagę podjęcia tylu inwestycji, dzięki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manio napisał:
szkoda że zapracowany Zuk nie czyta komentarzy o swojej osobie bo gdyby miał choć trochę honoru to powinien zrezygnować z posady ( nie Urzędu) ON jak Kłamczyński broni tylko swoich interesów i nieudolnych magistrackich urzędasów, przez myśl mu nie przejdzieze ktoś inny może mieć racją. Razem ze swoimi sługusami zniszcył Park Ludowy, a teraz zaczyna niszczyć tor kartingowy w imię interesów chłopków z rodzinnych stron. Amen
szacun dla Żuka, wspiera wiele inicjatyw, otwiera Lublin na świat, dziękujemy za sponsora dla dziewczyn z SPR, będę głosował na Pana Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego lublin, urodzilem sie w tym miescie i zyje w nim zapewne dluzej niz Ty. I nie gadaj mi, ze to wszystko przez remonty. Podalem trase i powiedz mi gdzie na niej sa jeszcze jakies remonty. A tak w ogole to jakie inwestycje sie robi? ze na paru ulicach wylano asfalt, to o niczym nie swiadczy. Zreszta trwalo to stanowczo zbyt dlugo. Poza tym miasto powinno byc przygotowane na przyjazd studentow nie tylko jezeli chodzi o parkingi ale takze w kwestii udrazniania ruchu. A nie ze ludzie przez sama lubartowska jada 40 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to krzyżyków w urzędniczych gabinetach ponawieszane co nie miara! A co na to Konstytucja RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po przytoczonej wypowiedzi powinniśmy zostać Europejskim Centrum KULTURY!
kj napisał:
Byłem na tym koncercie, i niech się typ cieszy że nie dostał w zapyziały ryj za tekie stwierdzenie. Jak mu nie pasuje Lublin to niech stanie w rozkroku i w głębokim skłonie wsadzi swój pusty łeb we własną dupę.HAM i PROSTAK. Jak chciał cywilizowanej promocji to mógł zrobić to przez internet, lokalne media a nie wieszać zasrane plakaty których dzisiaj i pewnie długo nikt nie posprząta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...