Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Organizator Marszu Równości pozywa wojewodę i radnego PiS. Za "zboczenia, dewiacje, wynaturzenia”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2018 r. o 11:33 Powrót do artykułu
U tej z tyłu z prawej strony to aż się feminizm strumieniem wylewa na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z tyłu przedstawicielki płci pięknej :) A przepraszam - płci jest nieskończenie wiele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacka sodoma kontratakuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niewiele trzeba by być człowiekiem, ale niektórym jest naprawdę ciężko. Wszyscy hejtetrzy, czy wam naprawdę robi się lepiej gdy kogoś poniżycie? Smutne jest takie życie,  ale nie czyńcie go trudnym dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... należy spokojnie czekać na rozstrzygnięcie sądu. Kanalie opluwają i bezpodstawnie obrażają, ale może coś się zmieni? Mam nadzieję, że organizatorom marszu nie zabraknie determinacji w dochodzeniu własnych praw! Oni są takimi samymi Polakami oraz płatnikami podatków, jak wszyscy inni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm jest w Biblii jednoznacznie potępiony – i to od samego początku. Ale to nie zamyka drogi w Kościele dla dotkniętych tym problemem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią” (Rz 1, 32).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ludzi ma takie zdanie. Jestem ZMUSZANY tolerować coś co do niedawna było leczone jak każda inna choroba. Jestem zmuszany na to patrzeć, choć czuję obrzydzenie. Zrozumcie że nikt nie jest przeciwko wam, tylko przeciwko temu co całemu światu chcecie pokazać. Nie jestem fanem wojewody, ale w tym temacie jestem 100% za nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Ci się chłoptasiu coś w główce poprobiło nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział i doświadczył tolerancyjnego lewaka? Oni chcą wprowadzić nowy porządek świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wojewoda i PIS. Coś co całkiem niedawno zostało zmienione przez środowiska lewackie z jednostki chorobowej na normalność nie jest mormalne i wymaga leczenia. Tym ludziom należy współczuć i pomóc wyjść z tej choroby a nie promować ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa pisowskie aparatczyki próbują się podlizać wyborcom i naczelnikowi z Żoliborza, żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To od razu oskarżcie co najmniej pół miasta, bo myśli podobnie. Nie ma w tym nic naturalnego, a te marsze są zbędne, gdyż nie uczą żadnych wartości. Tolerancja nie polega na akceptowaniu wszystkiego co komu przyjdzie do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarzono wojewode o mowienie nieprawdy? Przeciez mowil prawde, nikogo nie obraza, mowi jak.jest, rowniez wychowalem.sie i urodzilem w Lublinie i tez mam prawo do tego aby takie wynalazki nie organizowaly zadnej manifestacji bo jedt im zle z powodu tego jacy sa, osoby niepelnosprawne tez takich manifestacji nje robia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... należy spokojnie czekać na rozstrzygnięcie sądu. Kanalie opluwają i bezpodstawnie obrażają, ale może coś się zmieni?  Mam nadzieję, że organizatorom marszu nie zabraknie determinacji w dochodzeniu własnych praw! Oni są takimi samymi Polakami oraz płatnikami podatków, jak wszyscy inni!
 I jako Polacy mają takie same prawa. Mają zapewnione to samo co każdy obywatel, zatem nie wiem jakich innych praw mają dochodzić? Chyba chcą więcej niż daje im prawo naturalne, zwyczajowe, czy Boskie oraz Konstytucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że uczestnicy tego marszu zasiedli do komp. i klikają minusy wszystkim innym mającym odmienne zdanie. :) I właśnie dlatego, że są równe prawa dla obywateli RP możecie to sobie spokojnie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym przypomnieć wszystkim z " rasy panów " mieniących się katolikami że Jezus też jest lewakiem, a świadczy o tym Jego życie, nauczanie i czyny na tym łez padole oczywiście według Biblii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm nie jest zboczeniem? Prawidłowy jest pociąg seksualny do płci przeciwnej. Ze stosunków pomiędzy dwoma mężczyznami, ani pomiędzy dwoma kobietami dzieci się nie urodzą. Nie można pozywać kogoś do sądu za to, że mówi jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na głos posła Tułajewa przypominający kolegom z Pis czym jest wolność zgromadzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym zboczeniem jest popieranie tak zaściankowej i zacofanej partii jak PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...