Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orszak Trzech Króli w Lublinie: Tysiące ludzi przeszło przez miasto [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2018 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Wspaniałą inicjatywa, tysiące pozytywnych ludzi z wartościami, całe rodziny z dziećmi, radość, śpiew, wiara w dobro. Chce się żyć bo Bóg jest wielki. Oby więcej takich inicjatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofa sie tek kosciol katolicki do poganskich wierzeń i zachowan, a ludzie dla siebie ciraz podlejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała inicjatywa, wspaniałe święto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdą przejdą i tyle w głowach uczestników pozostanie i nic nowego nie stworzą nic nadzwyczajnego jedyny plus jaki widzę to zdrowotny nie siedzą w domu a spacerują za grubym i opasłym klechą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wspaniała inicjatywa, wspaniałe święto" - Co jest takiego wspaniałego w tym święcie? To, że LPEC publiczne pieniądze przeznaczył na kościelne święto. A gdzie rozdział kościoła od państwa? Co w tym dobrego, że wielka międzynarodowa korporacja nastawiona głównie na pomnażanie zysku - kościół - sięga do kieszeni publicznych firm. Oni was okradają, a wy się cieszycie, bo kolorowe papierowe korony rozdawali. To samo robią w burger kingu. Też dają papierowe korony. Nie ma formalnie różnicy między burger kingiem, a kościołem. Obie firmy dbają o zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padnijmy na kolana przed najstarszą firmą na świecie, która sprzedaje to, czego nikt  nigdy nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro zgodnie z zasadą dzień święty święcić na zakupy go galerii handlowych,wszak to nasza katolicka tradycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tace dawać nie musisz w orszaku też nie musiś iśc jak ci się nie podoba, ja też nie byłem. Ale po co te krzyki zadowolone rodziny, kontynuujące długą polską, chrześcijańską tradycje. Powtórze jeszze rz sam nie byłem al dla czego mam innym zabraniać, wole tą kulturę niż tą czasami zalewającą nas z poza granic (wątku nie rozwijam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do starego pracownika(niby). Weź chłopcze wytłumacz jakim to sposobem "zapieprzasz na obce bachory"? Ktoś ci narobił?, któraś cię wrobiła?. Ciągle w "kółko jęczysz" o te 500+, aż mdli człowieka jak się zaczyna czytać te skomlenia. Jesteś chory psychicznie, a może nawet niebezpieczny dla otoczenia????.Zmień temat może ci to pomoże, albo leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Wspaniała inicjatywa, wspaniałe święto" - Co jest takiego wspaniałego w tym święcie? To, że LPEC publiczne pieniądze przeznaczył na kościelne święto. A gdzie rozdział kościoła od państwa? Co w tym dobrego, że wielka międzynarodowa korporacja nastawiona głównie na pomnażanie zysku - kościół - sięga do kieszeni publicznych firm. Oni was okradają, a wy się cieszycie, bo kolorowe papierowe korony rozdawali. To samo robią w burger kingu. Też dają papierowe korony. Nie ma formalnie różnicy między burger kingiem, a kościołem. Obie firmy dbają o zyski.
 Twoje myślenie jest na POziomie partyjki N. Może do niej należysz?.Np. K. Lubnałer powiedziała, że "PiS niszczy polską gospodarkę". Jakie to "publiczne firmy" sponsorują kościół?. Jeżeli tak jest to dają tylko 80% tego co powinni dać. Ty należysz do tych 20%- nie danych. Gratuluję POrównania "jakiegoś burger kinga" z kościołem. Ty swoje datki przeznacz na kod-y, nam nic do tego. Okradali nas prze 28 lat. PO której stronie jesteś- można to wydedukować. Widać jak was wkurza to wszystko co dzieje się obecnie w Naszej Ojczyźnie. Wg was naród, rząd idą w kierunku niewłaściwym. Im więcej waszego ujadania, tym bardziej się przekonujemy, że to właściwy kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie karze Ci padać na kolana, kiedyś się przekonasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak 1maja !! Prawie!! Tylko sekretarz bardziej kolorowy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orszak był piękny. Mam natomiast uwagę odnośnie do tytułu - jeśli "tysiące ludzi", to "przeszły" a nie "przeszło". Zalecam dokonanie korekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 Maja bis, Burger King bis! Święto, którego wątłe początki można znaleźć tylko w u Mateusza. Nie ma tam informacji ilu ich było, jaka jest profesja itp. Reszta została dośpiewana później tak po uważaniu. Kościół z wiedzą, nauką mało ma wspólnego, nawet nazwa święta Trzech Króli jest niegramatyczna, błędnie sformułowana. Mówi się trzej królowie a w dopełniaczu, bierniku- trzech królów, Poprawnie jest trzech króli w przypadku gdy chodzi o króle hodowlane ale kto na to patrzy, Alleluja i do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEh, wiara jest potrzebna ludziom o niskiej samoocenie i małej wartości. A te cudaczne kościelne pochody są tylko po to aby pokazać kto tu niby rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do starego pracownika(niby). Weź chłopcze wytłumacz jakim to sposobem "zapieprzasz na obce bachory"? Ktoś ci narobił?, któraś cię wrobiła?. Ciągle w "kółko jęczysz" o te 500+, aż mdli człowieka jak się zaczyna czytać te skomlenia. Jesteś chory psychicznie, a może nawet niebezpieczny dla otoczenia????.Zmień temat może ci to pomoże, albo leki.
 I ma rację. Dali by te 500+ w postaci odliczenia od podatku za każde dziecko. Nie wypracowałeś, to nie masz odpisu. A tak patologia ma za co pić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci trzej królowie , to nie araby i murzyny przypadkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżesika napisał:
undefined napisał:
Do starego pracownika(niby). Weź chłopcze wytłumacz jakim to sposobem "zapieprzasz na obce bachory"? Ktoś ci narobił?, któraś cię wrobiła?. Ciągle w "kółko jęczysz" o te 500+, aż mdli człowieka jak się zaczyna czytać te skomlenia. Jesteś chory psychicznie, a może nawet niebezpieczny dla otoczenia????.Zmień temat może ci to pomoże, albo leki.
I ma rację. Dali by te 500+ w postaci odliczenia od podatku za każde dziecko. Nie wypracowałeś, to nie masz odpisu. A tak patologia ma za co pić...
 Jeśli patologia pije za 500+, to ile jej jest, 10, 20%?. Najważniejsza jest ta zdecydowana większość. Patologia, tak jak głupota była, jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
1 Maja bis, Burger King bis! Święto, którego wątłe początki można znaleźć tylko w u Mateusza. Nie ma tam informacji ilu ich było, jaka jest profesja itp. Reszta została dośpiewana później tak po uważaniu. Kościół z wiedzą, nauką mało ma wspólnego, nawet nazwa święta Trzech Króli jest niegramatyczna, błędnie sformułowana. Mówi się trzej królowie a w dopełniaczu, bierniku- trzech królów, Poprawnie jest trzech króli w przypadku gdy chodzi o króle hodowlane ale kto na to patrzy, Alleluja i do przodu!
 Czepiasz się szczegółów- wiadomo w jakim celu. Chcesz POdważać zasady wiary, kościoła!. Być może jesteś w jakimś stopniu wykształcony (wykształciuch). Czy życie starożytnych ludzi jest szczegółowo opisane?. Czy do wykopalisk, artefawktów nie jest "dośpiewywana" teoria?. Nazwa święta Trzech Króli jest niegramatyczna"- tworzysz nową gramatykę. W j. polskim jest wiele możliwości, odmian i jest to poprawne- aby dowalić katolikom. Dlaczego nie napiszesz o powszechnym,rażącym, powodującym więdnięcie uszu starszych ludzi używanym przez młodzież, a nawet celecośtam na ulicy, w mediach słowie "zajebiście"???. AAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...