Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiedla toną w błocie i śniegu? Wyślij nam zdjęcia

Utworzony przez qwerty, 12 stycznia 2010 r. o 14:51
Mieszkam na Kalinowszczyźnie i moje osiedle jest systematycznie odśnieżane. Największym problemem są nieodśnieżane i zaniedbane tereny należące do "miasta". Przejścia dla pieszych, przystanki autobusowe, o chodnikach nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejskie chodniki i tereny np przystanki mpk nie odsniezane to norma.tak ma byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mieszkam na Kalinowszczyźnie i ciekawe gdzie masz te odśniezone drogi i chodniki?? Na ul.Lwowskiej uliczki są zasypane ze nieda sie przejechac bez zakopania,tak samo jest w innych osiedlowych uliczkach a chodniki to tragedia,wogle nie widac zeby ktoś probował to odśnieżać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dzisiaj przejazdem w Lublinie, mam małą przerwę .To co widzę na chodnikach , na parkingach w okolicy Chodźki zakrawa o pomstę do Nieba.Na Jaczewskiego - za parking zapłać , ale odśnieżyć nie ma komu .To samo koło szpitala kolejowego. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ,ŻE JEST ŚNIEG,PADA,JEST GO DUŻO ALE TEGO,ŻE W OKRESIE KIEDY NIE PADA, ZEBY NIE DAŁO SIĘ ODSNIEŻYC CHODNIKÓW,BOCZNYCH ULIC I NIKT ZA TO NIE ODPOWIADA,TO JUZ JEST DLA MNIE NIE ZROZUMIAŁE!!WSTYD I HAŃBA!!GDZIE STRAŻ MIEJSKA??,TERAZ WYKAZAŁA BY SIĘ KARAJĄC MANDATAMI I ZMUSZAJĄC WŁAŚCIELI DRÓG,POSESJI DO DOPROWADZENIA DANEJ DROGI CZY CHODNIKA DO PORZĄDKU I UŻYWALNOŚCI...ZAMIAST LATAĆ Z BLOKADMI NA KOŁA I SCIGAC KIEROWCÓW KTÓRZY STANELI NA CHODNIKU,WEŹCIE SIĘ PANOWIE I PANIE DO ROBOTY!!STRĄZ MIEJSKA DZIAŁ WTEDY KIEDY JEST ŁATWY ZAROBEK A JAK TRZEBA TROCHĘ INICJATYWY TO OLEWKA!!STRAŻACY MIEJSCY DZIAŁAJA WZOREM POLICJI DORGOWEJ, CO WIDZI TYLKO WYKORCZENIA W POSTACI SZYBKIEJ JAZDY!!!OJ LENIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam na Ponikwodzie i jest OK przez dwa dni jezdziła maszyna i odsnieżała uliczki a chodniki to mieszkańcy odsnieżają. Więc ,,jaki pan taki kram" a tutaj odwrotnie ,,jaki kram taki pan" Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramatycznie jest na osiedlu "Choiny" -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takie zimy były i takich problemów z przejazdem samochodem czy przejściem ulicą czy drogą nie było jak w tym roku. Jak niewiadomo o co tu komu chodzi to napewno wiadomo że chodzi o pieniądze.Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na osiedlu borek mam odśnieżone ,bo sobie łopatą sam odśnieżyłem, a po chwili inteligentny pan ,który jeździ traktorem zgarnął śnieg na mój oczyszczony podjazd. niestety co niektórzy rodzą się mniej mądrzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z Czeskiej Pragi.Tam urzędnicy miejscy wraz ze strażą sprzątają zwały śniegu z ulic i chodników -Można! można tylko trzeba chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wezcie lopaty do reki i odsniezcie, ruszcie te tluste dupska, snieg wam w zimie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tia napisał:
to wezcie lopaty do reki i odsniezcie, ruszcie te tluste dupska, snieg wam w zimie przeszkadza?
Ty łopatą to sobie nakładź rozumu do łba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z miasteczkiem akademickim? Tutaj jest jedna wielka warstwa lodu i blota posniegowego.Kazdy kto tutaj ma samochod i chce sie nim gdzies ruszyc to musi sie nameczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
A co z miasteczkiem akademickim? Tutaj jest jedna wielka warstwa lodu i blota posniegowego.Kazdy kto tutaj ma samochod i chce sie nim gdzies ruszyc to musi sie nameczyc
O własnie tu niech urzędasy się chociaż raz wykażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. : ,,Skupiamy się na sytuacjach, które bezpośrednio zagrażają przechodniom i kierowcom – mówi Robert Gogola, rzecznik lubelskiej Straży Miejskiej. – W śródmieściu ulice i chodniki są dobrze utrzymane.'' - kłamstwo i wielutnie bzdury. Powinien pan ruszyć swoje 4 litery poza deptak i plac litewski. Lublin jest zasypany śniegiem, ale cóż to miasto inspiracji i kandydat do ESK 2016. Chodników u nas nie trzeba odśnieżać. Miasto jak zawsze zostało zasypane śniegiem i widać poraz N-ty brak zaradnosci i przygotowania miasta do zimy. tubtin - miasto flustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech pan Gogola pójdzie do lekarza, takiego od oczu. Bo bredzi głupoty. Wystarczy przejsć się zana i zobaczyć jak zasypane są chodniki, przystanki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast psioczyc na nieodsniezone chodniki, drodzy mieszkancy Lublina, sami powinniscie wzasc lopate w dlon i troszke sie "pogimnastykowac" na swiezym powietrzu !Wyjdzie to Wam na zdrowko, zapewniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wczoraj pisałam, że pamiętam jako dziecko (za komuny) jak wieczorami kiedy ruch na chodnikach był mniejszy odsnieżano chodniki pojazdami mechanicznymi, a teraz w XXI wieku co mamy ? Walający się snieg pod nogami, jakby nie było czym odsnieżyć. Wstyd żeby wtedy było lepiej jak teraz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja przed chwilką gdy odśnieżałem sobie miejsce parkingowe inni kierowcy czekali w swoich samochodach i patrzyli myśląc że zaraz pewnie wyjadę swoim samochodem i zostawie im miejsce.Więc troszkę sie pomylili, ale żeby łopatę do śniegu kupić za 10zł i odśnieżyć wokół siebie to już nie bo kole łopata w ręce- nie wypada.To teraz zakopcie się w śniegu!Jednak Lublin to nie wiocha, bo tam ludzie bardziej są zaradni i zżyci, a my mieszkańcy blokowisk tylko nażekać potrafimy i komentować.DO ŁOPATY i każdy 5 mon na śniegu dla zdrowia i coś dla siebie i innych zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktos sie przejedzie do hospicjum Małego Ksiecia. Wystarczy sie zatrzymac by juz nie wyjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...