Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Bury, a dziś z jakiej partii pan czytasz pytania? Jakoś nie widzę Pana dokonań jako senatora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeśli w ten sposób Bury będzie prowadził swoją kampanię, to ja mu wielkiego sukcesu nie wróżę. Zachowuje się i zaczyna mówić dokładnie to samo co te wszystkie Tułajewy i Pituchy. Nie tędy droga panie Bury. Ten tani populizm pana prędzej czy później zgubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do samej zamiany gruntów, wygląda na to, że Dziennik Wschodni próbuje nakręcić kolejną ckliwą telenowelę której jedynym celem jest naklikanie odpowiedniej sumki pieniędzy. Górki zdechły na amen, trzeba wymyślić i podać gawiedzi coś nowego, w końcu życie nie cierpi próżni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak Żuk robi zakupy w Biedronce, to też nie powinien pozwalać na otwieranie kolejnych bo to konflikt interesów, itp. Dziwna logika senatora. Wygląda na to, że kolejny polityk próbuje robić karierę na plecach prezydenta Żuka. Słabo to wygląda i zgadzam się z przedmówcą, że to nic dobrego senatorowi nie przyniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusję zacząć należy od tego, że Bury nie przedstawił choćby jednego argumentu świadczącego o tym, że wymiana gruntów między miastem a Interbudem to niegospodarność. Zwykłe bicie piany i próba nachalnej autopromocji własnego nazwiska, nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałem się tego po Burym. Jak był w PO miałem go za nic. A tu taka niespodzianka. No no brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Burego robi się powoli taki drugi Sylwek Tułajew. Wszystko co robi Żuk jest z definicji złe. Ale dlaczego złe? Wiem, ale nie powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czyim interesie pan Bury odpala takie insynuacje? Bo, że nie w publicznym to wiadomo. Ciekawe, że nie przeszkadza mu deal na górkach, nie przeszkadza wynajem przez miasto powierzchni od kilku wciąż tych samych osób, ale akurat transparentna przepuszczona przez radę miasta zamiana gruntów mu zaczęła przeszkadzać.... Zagranie pod publiczkę - jak się czepiać to albo wszystkiego, albo niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, jest i nasz naganiario, czyli K0lejne wcielenie ścierki z agencji d/s wazelinowania dewel0-bandy.
sPOro osób na tym forum proPOnowało ci już wielokrotnie KOnsultację psychiatryczną. Napiszę tylko, że mieli dużo racji. Pluj dalej, nie przeszkadzaj sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej konkretnej sprawie Bury zachował się jak zwykły pajac. Pewnie rozochocił go napisany w idiotycznym tonie artykuł Smagi, który jak chorągiewka zmienia zdanie co kilka dni. Raz tereny zielone są dla tego pismaka cenne, innym razem bezwartościowe etc. Grunt to napisać każdy artykuł w kontrze do ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓłtora mln za paręset metrów trawnika - hejka, mario-naganiari0 - kupuj szybK0, bo taka okazja się już nie P0wtórzy. P0stawisz bilbordy i garaże z blachy i zarobisz krocie :-DDD
 Za to ty kmiocie możesz co najwyżej postawić kloca. Sry, POstawić,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że okupant ma jak zwykle łeb na karku. Chcieliście zieleni to dostaniecie zieleń , przecież o was dbamy, a przy okazji my zrobimy świetny interes. Tu nie chodzi o sam fakt zamiany, a jak się można już przekonać o wycenę tego trawnika dewelopera . "Ja rozumiem, że wszystkich bulwersuje cena działki na Jasnej, ale ceny nieruchomości w centrum takie są" NIE panie szeryfie , bulwersuje wycena nic nie wartej działki oznaczonej jako zieleń. Wartość takiej działki może być tylko nieco większa niż ziemi rolnej czyli 5-10 zł za m2 , ale rzeczniczka jak widać już wie jaka będzie wycena tego ugoru i temat wygląda na dogadany. Czy to było ustalone po wykładzie u rektora prywatnej uczelni ? Poza tym ta świeżo powstała spółka- córka dewelopera została jakby zoptymalizowana kadrowo pod załatwienie tej trudnej sprawy. Ostatnio to nowa świecka tradycja że dobiera się do spółek osoby które są wpływowe, wywodzą się z odpowiedniego środowiska i mogą dużo załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓłtora mln za paręset metrów trawnika - hejka, mario-naganiari0 - kupuj szybK0, bo taka okazja się już nie P0wtórzy. P0stawisz bilbordy i garaże z blachy i zarobisz krocie :-DDD
I  choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik). Leszczy na pseudo-apartamenty na dewelo-gettach dziś raczej trudno jest znaleźć, zwłaszcza mając za soba historię dewelo-partactwa. Co innego w Centrum - tu zawsze znajdą się chętni z Wypchanymi Portfelami, np. żeby sprawić sobie garsonierę do wymłócenia sekretary czy "towarów" wyrwanych w chlejniach na KraK0wskim.
I  choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0 lat doświadczenia w łupieniu ciemnego luda robi swoje.
I  choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ET, lepiej nie P0dskakuj Pan dewel0-bandzie, bo zaraz P0szczują na Pana swoją agencję pr. Zresztą już wcześniej szczuli, P0nieważ w Łysogrodzie może być tylK0 jeden dewelo-duce, a obecnie panujący nie znosi K0nkurencji. Uważaj Pan, bo mściwy Narcyz z Jakubowic może wysmarować P0zew
I  choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury nie pierwszy już raz porusza się po pewnych tematach jak słoń w składzie porcelany. Albo ma słabych doradców, albo w ogóle ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓłtora mln za paręset metrów trawnika - hejka, mario-naganiari0 - kupuj szybK0, bo taka okazja się już nie P0wtórzy. P0stawisz bilbordy i garaże z blachy i zarobisz krocie :-DDD
I choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...