Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrzeżenie przed smogiem. Zła jakość powietrza w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 09:39 Powrót do artykułu
I dlatego od nowego roku wyłączono dobowy przelicznik procentowy w opomiarowaniu WIOŚ w Lublinie? Wczoraj było już wiadomo, że jeżeli nie zacznie mocnej wiać lub padać, to będzie kumulacja: youtu.be/Ld-WGFpkXCc Za to mamy największy w Polsce, UE i świecie wskaźnik nasycenia powietrza pyłami zawieszonymi: youtu.be/54JgGmjKguo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im mniej drzew, tym gorsze powietrze. Dbajmy o jakość powietrza, bo ono ma wpływ na zdrowie nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lublinie nie ma kontroli takich jak w Świdniku? Trzeba zacząć karać i uświadamiać bo inaczej sami sobie kopiemy grób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, kiedyś nie było smogu i innych problemow... Wycinajcie drzewa , stawiajcie wieżowce, w chmurach nie ma smogu. Po co park saski. Zaraz powstanie tam ogromne centrum mieszkalno handlowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? Ja śmieci pale i będę palil. Butelki, opony, stare meble. Ja mam jeden worek śmieci na tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, kiedyś nie było smogu i innych problemow... Wycinajcie drzewa , stawiajcie wieżowce, w chmurach nie ma smogu. Po co park saski. Zaraz powstanie tam ogromne centrum mieszkalno handlowe
 Nie ma takiego profesora na KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, kiedyś nie było smogu i innych problemow... Wycinajcie drzewa , stawiajcie wieżowce, w chmurach nie ma smogu. Po co park saski. Zaraz powstanie tam ogromne centrum mieszkalno handlowe
Jełopie, kiedyś zanieczyszczenia były jeszcze większe,  ale się o tym nie mówiło,  bo były większe problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to jest tragedia. Dzisiaj gorzej niz w Warszawie. Gdzie te dzialania antysmogowe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://aqicn.org/city/poland/lublin/lublin-ul.obywatelska/pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie palić węglem i śmieciami !!!!. Ze spalanego węgla powstaje benzoapiren o udowodnionym działaniu rakotwórczym. Fundujecie swoim dzieciom raka. Elektrownie emitują wysoko i mają pewne filtry więc zagrożenie jest znikome. Spalając gaz zagrożenia nie mamy. Kasa na auto i odkładanie na konto dla dziecka i zafundowanie mu raka w przyszłości w ramach zaoszczędzenia na zmianie sposobu ogrzewania na gazowe albo palenie węglem. Wybór należy do was. Nie ma czystego palenia węglem w domu - każde powoduje uwalnianie BaP, raka, choroby płuc, alergie, choroby serca i nasilenie objawów astmy. Wybór należy do was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz ogrzewania na terenie miasta paliwami stałymi i tyle....tylko lpec albo gaz albo elektrycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska ma gdzieś kontrole pieców. Sąsiad systematycznie spala ramy okienne, lakierowane deski, śmieci w tym pieluchy itp. 2 razy zadzwoniłam na straż mijską. Za kazdym razem próbowano mnie przekonać, że ciemny, śmierdzący dym powstaje przez spalanie opału kiepskiej jakości, który jest w Polsce lagalny. Nie dałam się zbyć. Przyjechali, postali 2 minuty i pojechali. Tak więc, tak pracuje Straż miejska.  A sąsiad dalej śmieci pali, co bardzo dobrze widać bo w worku na śmieci ma tylko szkło i metal a plastików nie oddaje bo przecież plastikiem można spokojnie palić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...