Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2014 r. o 17:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa sprawa ?rok temu media nagłaśniały że rodzicami chrzestnymi dziecka posła zostali p.Kępa i p.Ziobro. może być niezła prowokacja na ustrzelenie całej trójki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/posel-solidarnej-polski-piotr-szeliga-zawieszony-,artykuly,437486,1.html   "Powodem szantażu miało być to, że poseł miał nie zapłacić kobiecie za usługę seksualną." Poseł – według Gazety.pl – sam zawiadomił policję, kiedy nieznany mu mężczyzna powiedział, że ma kompromitujące go materiały i zażądał pieniędzy w zamian za zniszczenie „dowodów”. Powodem szantażu miało być to, że poseł miał nie zapłacić kobiecie za usługę seksualną. Chodziło o kwotę 200 zł Zawieszenie posła ma związek ze sprawą, którą prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Chodzi o szantażowanie i zmuszanie do zapłacenia 3 tys. zł, oskarżonych zostało troje młodych ludzi . Według lokalnych mediów powodem szantażowania posła miało być niezapłacenie za usługę seksualną. – Akt oskarżenia przeciwko 28-letniemu Szczepanowi P., 27-letniemu Przemysławowi S. oraz 26-letniej Magdalenie I. został skierowany w grudniu do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód – mówiła w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska. Zarzuty dotyczą okresu od 19 do 23 grudnia 2012 r. Oskarżeni grozili posłowi, że upublicznią nagrania, jeśli ten nie zapłaci co najmniej 3 tys. zł. Prokuratura nie ujawniła, jaki był powód szantażu ani kim był szantażowany. Zawieszenie posła ma związek ze sprawą, którą prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Chodzi o szantażowanie i zmuszanie do zapłacenia 3 tys. zł, oskarżonych zostało troje młodych ludzi . Według lokalnych mediów powodem szantażowania posła miało być niezapłacenie za usługę seksualną. – Akt oskarżenia przeciwko 28-letniemu Szczepanowi P., 27-letniemu Przemysławowi S. oraz 26-letniej Magdalenie I. został skierowany w grudniu do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód – mówiła w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska. Zarzuty dotyczą okresu od 19 do 23 grudnia 2012 r. Oskarżeni grozili posłowi, że upublicznią nagrania, jeśli ten nie zapłaci co najmniej 3 tys. zł. Prokuratura nie ujawniła, jaki był powód szantażu ani kim był szantażowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wynika z ustaleń śledczych (...)jesienią 2012 roku Magdalena I. zobaczyła go w telewizji. Rozpoznała w nim mężczyznę, który wcześniej nie zapłacił jej 200 zł "za usługę”. Kobieta zabrała się za przeszukiwanie internetu i tak ustaliła dane posła. (...)  W grudniu 2012 Magdalena I. umówiła się z posłem na spotkanie w hotelu w Lublinie. Polityk zarezerwował pokój i specjalnie przyjechał z Warszawy.
  I taki ktoś ma czelność mówić:  
"Nie pozwólcie aby szantażyści triumfowali!"
  Choć po zastanowieniu zaczynam rozumieć to przesłanie będące de facto obroną przed konkurencją. Wystarczy, że triumfują załgani faryzeusze o azjatyckiej mentalności i moralności bolszewika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tutaj śmierdzi bo prostytutki zawsze biorą z góry a i to że jeden gość to recydywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo po co poseł z Biłgoraja miałby jesienią 2012 wynajmować hotelowy pokój w Lublinie, jak nieopodal była żona (w zaawansowanej ciąży)   http://www.gazetabilgoraj.pl/ps-21488-kempa-i-ziobro-rodzicami-chrzestnymi-syna-posla-szeligi/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jeszcze taką Anete K. coze to niby miała dziecko z Łyzwą a Andrzej L. sie do niej dobierał? Media kłamia i przekręcaja to prowokacja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było po prostu zapłacić za usługę i tyle. Nie byłoby tego całgo cyrku. To pan poseł myślał, że parlamentarzystom nalezy się za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no spoko - szantaż odparty ładnie z drugiej jednak strony trzeba bylo Magdzie zapłacić a po okresie odstawienia połogowego jednak zachowywac wierność a tak to wstyd trochę jakby jakby chujowy lekko klimat ... moim zdaniem nie warto robic tak wiele dla władzy - w końcu syn sobie kiedyś wygrzebie co tatuś robił kiedy on dawał mamie ostatnie kopniaki od środka, a i żona powodu do dumy z męża nie znajdzie w tej hucpie tak więc jeśli bilgorajczyk na tej sprawie nie zrobi kariery to bedzie jakby dupy dał i to publicznie z tym ze myslę ze zrobi karierę :-) ... no i jednak nie wolno pozwalać by sperma zastępowala mózg bo polacy nie tacy znów solidarni ze zdrajcami nawet gdy wiedzą lub sądzą że z tą zdradą to jest sciema lekka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no spoko - szantaż odparty ładnie z drugiej jednak strony trzeba bylo Magdzie zapłacić a po okresie odstawienia połogowego jednak zachowywac wierność a tak to wstyd trochę jakby jakby chujowy lekko klimat ... moim zdaniem nie warto robic tak wiele dla władzy - w końcu syn sobie kiedyś wygrzebie co tatuś robił kiedy on dawał mamie ostatnie kopniaki od środka, a i żona powodu do dumy z męża nie znajdzie w tej hucpie tak więc jeśli bilgorajczyk na tej sprawie nie zrobi kariery to bedzie jakby dupy dał i to publiczniez tym ze myslę ze zrobi karierę :-) ... no i jednak nie wolno pozwalać by sperma zastępowala mózg bo polacy nie tacy znów solidarni ze zdrajcami nawet gdy wiedzą lub sądzą że z tą zdradą to jest sciema lekka
  Mam nadzieję, że to ironia...   Bo jeśli nie - to przeraża mnie Twoje przekonanie, że Polska już na takie psy zeszła... O Polakach - wyborcach nie wspominając!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ironia? ha jesli chodzi o posłów z Biłgoraja to czemu niby miałaby to być ironia? powiedziałbym że ludziom z tamtąd raczej skandal służy niż szkodzi zdrada małrzeńska a nawet śmierć w dziwnych okolicznosciach bliskiej osoby dla biłgorajczyka to jakby woda na młyn ... nic w moich słowach nie ma z ironii - jest za to zwykłe niedowierzanie poseł z biłgoraja nie zachowuje sie bowiem calkiem przekonująco... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jeszcze taką Anete K. coze to niby miała dziecko z Łyzwą a Andrzej L. sie do niej dobierał? Media kłamia i przekręcaja to prowokacja!!
  .... a poseł (i to posiadający rodzinę) korzystający z usług prostytutek to kto ?   Cezary Pazura też ostatnio wtopił medialnie w podobnej kwestii. Senator Piesiewicz identyko. Ku..wi-damki zapyziałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ofiary robimy kata. Typowo polskie. Ludzie są oskarżeni oni mają prawo mowić co chcą i o bandytach powinno się pisać a nie o pokrzywdzonych. Panie pośle niech pan trzyma się. Dobrze że nie uległ pan szantażystom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś jakimś kumplem tego posła? Wpadłeś oczyścić teren? Na nic Twoje starania. Przecież wiadomo, że większość Polaków uwierzy tej pani i jej kolegom niż posłowi i "niezależnemu" wymiarowi sprawiedliwości wysługującemu się różnym wybrańcom narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie doczytałem się jednego. to korzystał z usług, czy nie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie doczytałem się jednego. to korzystał z usług, czy nie?
  ... gdyby nie korzystał, to nie byłoby nagranego filmiku i poseł nie zgłosił by się na Policję w tej sprawie. Narobił w portki (kopulacja pozamałżeńska) i przestraszył się jeszcze większych konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szuja! nie zapłacić prostytutce to jak  nie zapłacić za chleb w sklepie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosman w 100% sedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli potrzebujesz dodatkowego dochodu nasza oferta Cię zainteresuje. http://profit.latwy.pl  Wciśnij zielony guzik i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Nie pozwól aby pieniądze przeszły Ci przed nosem. Praca dla każdego, nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...