Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto nowy Komendant Miejski Policji w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2019 r. o 17:05 Powrót do artykułu
Swój chłop, no i solidarność go popiera więc protestów nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie mu normalne zdjęcie bo jak to wygląda.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja bym się zastanawiał nad taką kandydaturą! Co prawda z poparcia środowisk patriotycznych, ale nie widziałem tej twarzy nigdy przedtem w żadnym z lubelskich kościołów katolickich! Jestem spostrzegawczy i bym pamiętał, a uczęszczam na msze do różnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: wraz z małżonką Ależ jesteś głupi. Komendant policji ma kierować podwładnymi, tak aby sprawnie łapali przestępców i pilnowali porządku w mieście. Komendant nie jest od tego aby służyć do mszy. Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już w du.... wchodzisz to chociaż się podpisz z nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odznaczony medalem za długoletnią służbę. Ma 22 lata służby.Jak to jest pracuje 30 lat uczciwie w.tej firmie i takich odznaczeń nie.mam.Szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Komendancie. Powiem szczerze wybrał Pan bardzo trudny i niewdzięczny etat. Tu w stolicy województwa - to wiatry wieją ogromne, są nawet huragany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie mu normalne zdjęcie bo jak to wygląda.Amen.
 A co nienormalnego jest w tym zdjęciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może on w końcu zlikwiduje uciążliwą działalność tych debili z papieroskami spod haliNova?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pana, żeby Pan zobowiązał "Drogówkę" do częstszej kontroli jazdy kawalerzystów po Juranda od ZUS do Jana Pawła II. Pędzą jak zasada w rajdzie. A tu na całej trasie nie ma świateł. Przejście na 2 stronę ulicy do makabra. I po co te pasy.??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir włada w Lublinie. Bardzo dobrze brzmi. Pod względem nazwiska wybór idealny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pancia szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy ulica od ZUS do JP2 to jest Juranda? Komendant postawi patrol na Juranda za Leclerc a ty nadal bedziesz niezadowolony z rajdowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...