Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjent spadł z piątego piętra szpitala w Lublinie. Zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 16:02 Powrót do artykułu
Życie nie jest piękne, życie jest straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno i drugie obawiam się.... jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by pogadać z lekarzem który dodał otuchy choremu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie to największy nowotwór i nikt nas z tego nie wyleczy. Pan ten wyleczył się sam. Oby w niebie był zdrowy i szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leżałem w SPSK nr 4 m.in. 6 tygodni na OIOM-ie po bardzo ciężkim wypadku. Straciłem rękę w wypadku, ale dzięki JEZUSOWI ŻYWEMU BOGU memu ZBAWCY mam pokój ducha i wiem że będę miał obiecane nowe ciało w wiecznej rajskiim domu OJCA .......... google : "Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie jest piękne tyle wtedy gdy jesteśmy zdrowi bo jak dopadnie nas choroba to zaczynają się schody wszędzie piętrzą się problemy a to z lekami a to ze trzeba czekać na audiencję u lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziś nie podtarłam sobie tyłka jak robiłam dwójkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce nie mozna liczyc na godna smierc, eutanazja jest zakazana bo to po katolicku grzech i nieuleczalnie chory (czy czlowiek poprostu chcacy skonczyc swoje zycie) ma po chrzescijansku cierpiec. Dlatego skoki, tory, sznurek, zyletka czy tabsy to jedyne dosyc makabryczne wyjscia z takiej malo komfortowej sytuacji; nawet po mesku nie mozna sobie w leb strzelic bo dotep do broni jest bardzo mocno ograniczny;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce nie mozna liczyc na godna smierc, eutanazja jest zakazana bo to po katolicku grzech i nieuleczalnie chory (czy czlowiek poprostu chcacy skonczyc swoje zycie) ma po chrzescijansku cierpiec. Dlatego skoki, tory, sznurek, zyletka czy tabsy to jedyne dosyc makabryczne wyjscia z takiej malo komfortowej sytuacji; nawet po mesku nie mozna sobie w leb strzelic bo dotep do broni jest bardzo mocno ograniczny;p
 daj przykład i się eutanazuj pierwszy, zobaczymy czy zmienic prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ". ": wiesz co to jest w ogole eutanazja? Smiem twierdzic, ze wiesz tylko tyle ile ci "ksiunc w kosciole" powiedzial. PS: naucz sie odpowiadac na komentarze tak zeby mialy jakakolwiek merytoryczna wartosc i wez swoja pigule moze ci poziom agresji spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być żeby pod artykułem o ciężkiej chorobie i w efekcie samobójstwie i napisać coś takiego , odczłowieczenie zupełne , gratuluję sumienia młocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedofinansowana słuzba zdrowia pikuje w dół. Wg GUS wzrosła dramatycznie umieralność i obecnie jest już najwyższa od II Wojny światowej. Kolejki do specjalistów rosną, na SOR-ach horror, ludziom nerwy puszczają... smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki DURCZOK - 2,5 promila... jechał kilkaset kilometrów... bron... pasazerka... ilu ludzi mógł zabić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym oddziale. Właściwie operacja bardzo ryzykowna. Żyję! Wspaniali lekarze i pielęgniarki. Dziękuję za życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w tym kołchozie na neurochirurgii, mało brakowało a sam bym to zrobił przez jednego gnoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do hades: Jeżeli nie umiesz pisać na komputerze znaków ze zmiękczeniem "kropka , kreska" nad literą to zacznij pisać ręcznie lub idź do szkoły nauczyć się podstaw pisania na kompie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przeklęty szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem w SPSK nr 4 bardzo dobrą opiekę, pozdrawiam cały personel z OIOM-u i rehabilitacji ______ google : "Lublin SPSK nr 4 fałszywe bilety do nieba część 1 niespłacalny dług "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie ma się jedno. Innego nie ma. No chyba,że wiesz coś więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam raka, nie dostałem druzgoczącej diagnozy a czsem też myślę o takim "wypadku". Współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...