Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjentka: Z NFZ wynieśli mnie na krześle

Utworzony przez T, 8 maja 2012 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Głupota ludzka nie zna granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie pełni wielu dziwaków można spotkać w miejscach publicznych... Sklepy, urzędy, różnej maści biura obsługi "atakowane są" przez klientów roszczeniowych, ludzi z prawdziwymi i wyimaginowanymi problemami, a bywa, i chorych psychicznie. Wszystko powyżej niestety z większym natężeniem występuje u ludzi w podeszłym wieku. Bardzo duży księżyc mamy przez kilka ostatnich nocy - nie dziwi nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po godzinach urzędnicy... Ty wiesz ale była u mnie jebnięta baba hahhah . -u mnie było lepiej byli rodzice dziecka z amputowanymi raczkami i chcieli żebyśmy zwaracali za rehabilitację hahahha a mu parzcież zwracamy tylko na zdrowe kończony ,a te nie ma takich hahhahhahaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest arogancja i prywata,że z interesantów robi się dziwaka lub wariata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego dyrektorka to sie powinno walic prosto w ryja i to bez zadnych zapisow.zlodzieje pozamykani w pokojach i chronieni przez ochrone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo musi byc dyrektor i już. Zastępca nie! Zal mi takich ludzi, ale czasem sami sobie stwarzają problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy zlikwidować bandę nierobów NFZ , dojdzie do sytuacji,że przez nieudolność NFZ chorzy zmuszeni będą w obronie swojego życia do drastycznych poczynań wobec nieudaczników. Każdy może sobie dopowiedzieć co się może stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni cały NFZ na taczkach wywieżć !!!!!!!Banda nierobów i złodzieji !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak śmiała zakłócić jaśnie panu prezesowi spokój.To panśtwo w państwoie mające pacjenta w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
takiego dyrektorka to sie powinno walic prosto w ryja i to bez zadnych zapisow.zlodzieje pozamykani w pokojach i chronieni przez ochrone.
a tobie należy przypisać leki na głupotę a chamstwa oduczyć w pracach społecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
jak śmiała zakłócić jaśnie panu prezesowi spokój.To panśtwo w państwoie mające pacjenta w du***
zostań dyrektorem lub spróbuj postawić się na jego miejscu to może zrozumieć. Zwyczajnie ma swoje obowiązki, ma wyznaczony czas na spotkania i można się umawiać, ale niektórym bardzo trudno zrozumieć takie rzeczy, tylko się pchają po swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech to, ważne dyrektoorki na naszym utrzymaniu, a rozwalić ten fundusz. Leczę się pruywatnie, wyniki robię prywatnie bo na ubezpieczalnię nie mam szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski odział Funduszu dziwi się zajściu? Zdesperowanych i chorych ludzi jest coraz więcej,więc to sa chyba tylko zwiastuny lawiny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały NFZ należałoby wynieść razem z krzesłami i biurkami na śmietnik. I na wszelki wypadek przebić osinowym kołkiem i zakopac żeby nie wrócili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...