Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ściągnąć dziada do Polski i osądzić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprowadzić tego śmiecia i powiesić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ściągnąć dziada do Polski i osądzić !!!
Nieee, w Polsce będzie mu za dobrze. Chcesz jeszcze płacić na niego? Lepiej go wyrzucić ze spadochronem nad Syberią albo na Uralu, ewentualnie pozostawić w rejonie Doniecka, gdzie trwają ciągłe walki i niech zdycha z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie uczciwość amerykańska , dali schronienie ponad 200 000 bandytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pal parcha ukraińskiego. sam mogę pomagać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jeszcze takich bestii czeka na osądzenie a nasz rząd wchodzi UPAinie w zadek krew mnie zalewa jak widzę jak pieniądze z moich podatków tam wędrują za to co nam zrobili i do czego się nie przyznają powinniśmy ich rozebrać razem z Putinem bo tylko na to zasługują niestety tylko ruscy mają jeszcze to co facet mieć powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie mu loda zrobić!   Przez tyle lat ludobójca egzystował jako prawowity obywatel Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (nie mylić ze Stanami Zjednoczonymi, Meksyku) i NIKT!!! się do niego nie dobrał. Mosad nie miał motywacji, bo jak by miał, to problemu dziś by nie było. Oko za oko... Tak powinno być! A w mojej wsi, 50 m od miejsca rozstrzelania mieszkańców przez Niemieckich, niemuzułmańskich potomków obecnych obywateli Bundesrepubliki, wnukowie zamordowanych krzyże celtyckie malują. Czekam na pojawienie się swastyk ("hakenkrojców") - nie symbolów pomyślności... A jak się nie mylę, to już były!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemec Ruski dwa najbardziej znani wrogowie POLSKI znajdują schronienie w Łuesa. Bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to mu mogą naskoczyć. On już całe życie przeżył w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pal parcha ukraińskiego. sam mogę pomagać... JESTEM ZA.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musiał mu pomóc w dostaniu się do Ameryki.KTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów nasi bracia Ukraińcy! Musimy więcej im pomagać kolejne miliony przelewać na konta oligarchów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blok 11 Auschwitz. Piwnica. Tak jak oni to robili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajmy sobie najpierw pytanie czy Amerykanie będą chcieli go wydać? Nie jest tajemnicą, że wielu z nazistów i ich popleczników znajduje się pod parasolem ochronnym USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...