Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot da 50 tys. na walkę z białaczką (wideo)

Utworzony przez Gość, 13 sierpnia 2008 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Dobry ten Pan co się poświęca dla innych, mogl Palikot podarowac 100 tysi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle ale ma Pan jeszce pewien dług do oddania. Czyzby Pan zapomniał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, Na czynienie dobra -zawsze mało czasu , na naprawianie zła -jeszcze mniej !!! Pogratulować gestu )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłka nożna z Lublina raz jeszcze się przypomina. Oj ,oj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pr PO hehe zamiast pracować to rzuci parę (jak dla niego) groszy i ma wizerunek w mediach! A gdzie wyniki pańskiej pracy w komisji???????? Wyborcy czekają i czekają i czekają i............................................................... i NIC!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także chciałem się spotkać z posłem Palikotem, lecz wg informacji uzyskanych w Jego biurze poselskim jest to niestety niemożliwe, gdyż według informacji tam uzyskanych, poseł jest m in. bardzo zajęty lub nieobecny. Mój cel jest nie mniej szczytny niż pana Dzienniaka i związany z naszym regionem, bo przecież "Tutaj jest wystarczająco dużo do zrobienia". Tylko co z tego, jeśli przynajmniej od 13 grudnia 2007 roku spotkanie nie może dojść do skutku z w/w powodów. Panie pośle, czy poświęci Pan trochę swojego czasu na bardzo ważną, społeczną sprawę z naszego regionu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...