Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.mmpulawy.pl/artykul/karpinski-i...dze-100530.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Nikt nie zrobił tyle dla Lublina i Lubelszczyzny co Palikot i dlatego go popieram - reklamował Krzysztof Grabczuk". JAK MASZ CZŁOWIECZYNO GADAĆ TAKIE BZDURY TO SZPITAL W ABRAMOWICACH STOI DLA CIEBIE OTWOREM - PORA SIĘ LECZYĆ U PSYCHIATRY!!!! JAK DŁUGO UWAŻAĆ BĘDZIECIE SPOŁECZEŃSTWO ZA BEZROZUMNY MOTŁOCH???? NIC NIE ROBICIE DLA LUBELSZCZYZNY TYLKO JĄ OŚMIESZACIE, PORA TO ZAKOŃCZYĆ BO LUDZIE SIĘ WSTYDZĄ DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WY ŻE STĄD POCHODZĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Palikotem!! Nie zróbcie glupstwa!!Tu nie chodzi o zemstę,nieodpowiedzialność,tylko o czyny,,że ma gębę niewyparzoną to dobrze,a pana Karpińskiego sukcesy gotowce to nie sukcesy ! O czym wy mówicie i kogo porównujecie ze sobą???To ja glosowalm na Muchę,a ona takie jaja odwala,przestań się lansować to nie wybieg dla modelek,ze zaistnialaś ,to też zasluga Palikota !! Nie sraj w swoje gniazdo !! Gwiazdo Mucha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Grobel jest "związany z lewicą"?? Ponadto gratuluję kol. Karpińskiego zainwestowania we Flasińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Janusz Palikot da gwarancję, że w Lublinie będzie pięknie i fajnie bo Janusz fajny przecież jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poprzednich wyborach samorządowych nie głosowałem na Wasilewskiego-musiałem to zrobić w II rundzie, ponieważ lewicy nie lubię. uszanowałem wybór kandydata PO-takie są prawa demokracji. Minęła kadencja i Lublin stanął w miejscu w wielu dziedzinach-komunikacja, inwestycje to przykłady.Natomiast poseł Palikot bryluje w programch telewizyjnych, plecie głupoty, pluje na Głowę Państwa i nagle ktoś z jego własnej partii mówi do niego Wara i Janusz pręży muskuły. Polityka nie polega na codziennej wizycie przed kamerami. Niestety nasze społeczeństwo też woli gapić się w tv, aniżeli rozliczać osoby, które wybrały do parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorych na władzę trzeba skasować jako żywo ,bo są niebezpieczni.Do takich należy Palikot!Niech powie o sukcesach komisji"przyjazne państwo",! To są bzdury ,a nie sukcesy!To wciskanie ludziom kitu.Jak złoży się dokumenty w jednym okienku to potem trzeba od nowa chodzić,a sprawa trwa 2 miesiące.Przedtem trzeba było pojeżdzić,ale można było załatwić jednego dnia.Jeżeli to prawda,co mowią hazardziści z Lubelszczyzny /choć w to nie wierzę/to powinni na nim pojechac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to się wkur...wiłem: " Nikt nie zrobił tyle dla Lublina i Lubelszczyzny co Palikot i dlatego go popieram - reklamował Krzysztof Grabczuk." a ja sie k...wa pytam co ten cwaniak zrobił dla Lublina (a nie dla swoich kolesi). krew mnie zalewa jak czytam takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Grabczuk .... Doktor Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - i już nigdy nawet zasr...anej złotówki nie dam na KUL skoro tam takie durnie są doktorami. dość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się w......em i nie zagłosuję na żadnego z nich, obaj są do d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja POparcie dla POpapranego POliGłupa przez Piaskowego Dziadka czyli najbardziej nieudolnego gospodarza koziego miasta w siedmiowiekowej historii posiadania praw miejskich to przysłowiowy POcałunek śmierci Graby (Napoleon z Chełma) szuka nowego promotora POlitycznego po wtopie jaka zaliczył jego dotychcasaowy promotor Miro spod Łodzi- były skarbnik Platwusa . Graby to koleś który kompleks niskie wzrostu leczy prostactwem oraz to że poza nazwiskiem, wyglądem i charakterem nie ma nic wspólnego z Ukraińcem. Obecnosć na konfie Jacka Sobczaka to świadczy o złym kontrwywiadzie w szeregach Hrabiego herbu lateksowe proncie, przeciez kazdy urzedas z Marszałkowskiego wie ze Sobczak nienawidzi Poligłupa i Grabego, nie potpoto wbrew POLitrzepowi wygrał w mieście z faworyzowano przez niego Blond Henią zeby teraz przechodzic do obozu lateksowego frustrata Flasiński to wynalazek Karpińskiego a jego opowiedzenie sie po stronie Poligłupa powinno dawać wiele mu do myslenia bo kto raz zdradził zdadzać będzie ZAWSZE Blond Henia szkoda słów i kalwiatury aby ją opisać, wystarczy popytać sie urzednikó z Wojewódzkiego (oczywiscie za wyjątkiem tych biernym, miernuch zer afiszujacych sie partyjnymi Legitymacjami PełO http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...wa m...ć! Jak się widzi takich wybrańców narodu, jak na zamieszczonym w Dzienniku obrazku - to szkoda słów. Jasio Nikodem P. - herbu gumowy fajfus - obiecywał w 2006 r.: WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY! Po 3 latach rządów POpaprańców lublin i region staje się jeszcze większym zad..piem UE, niż za poprzedników. Całą energię traci to towarzystwo na wykopywaniu stołków urzędniczych przeciwnikom politycznym. Jeśli ich zabraknie, sami żrą się na całego. Gdzie są wybudowane drogi, zmodernizowana kolej, miejsca pracy... itp. Mamili obywateli hasłem: BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. Komu? pytam, komu? Co macie do zaoferowania ludziom? A może to, co Jasio Nikodem P. pewnego razu pokazał przed kamerami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co zrobił dla Lubelszczyzny,tego już Grabczuk nie powiedział! nIC NIE ZROBIŁ Palikot i nic nie zrobiła jego świta dla Lubelszczyzny =NIC! Tragedia.Jeszcze nie było tak jałowej kadencji!Dobre symbole pokazał mieszkańcom Palikot na początku kadecji:penis i pistolet ! Czas aby mu to samo pokazali wyborcy.A poparcie z Lubartowa to wcale nie jest chlubne,bo to członkowie PO skasowali budowę lotniska k/Lubartowa,czyżby Zalewski zapomniał?aLE TO TYLKO JRDEN CZłONEK Z POWIATU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
Krzysztof Grabczuk .... Doktor Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - i już nigdy nawet zasr...anej złotówki nie dam na KUL skoro tam takie durnie są doktorami. dość !!!
Wyluzuj. Wiesc niesie, ze gdyby pewien ksiadz nie byl jednoczesnie kapelanem i sprawy przekroczenia uprawnien i poswiadczenia nieprawdy z cywilnej do wojskowej prokuratury by nie wrocono, to facet bylby juz marszalkiem bez bulawy "pod cela"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A FUUU !!! Robić sobie reklamę przy sobczaku ??? FUUU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Tylko co zrobił dla Lubelszczyzny,tego już Grabczuk nie powiedział! nIC NIE ZROBIŁ Palikot i nic nie zrobiła jego świta dla Lubelszczyzny =NIC! Tragedia.Jeszcze nie było tak jałowej kadencji!Dobre symbole pokazał mieszkańcom Palikot na początku kadecji:penis i pistolet ! Czas aby mu to samo pokazali wyborcy.A poparcie z Lubartowa to wcale nie jest chlubne,bo to członkowie PO skasowali budowę lotniska k/Lubartowa,czyżby Zalewski zapomniał?aLE TO TYLKO JRDEN CZłONEK Z POWIATU!
'Josef46' - może zamiast pisać bzdury na przeciwników politycznych, napiszesz wszystkim jak to było z Bankiem w Niedźwiadzie? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...NEWS01/61027030
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MANIPULACJA w każdej wypowiedzi. Poparcie regionalnych szefów kół, ha ha Wszyscy zostali zaproszeni na wysłuchanie obiecanek co otrzymają po zwycięskich wyborach, a przedstawia się to jako wyraz poparcia. Przed wojną nie mieliśmy nic, dzisiaj mamy dwa razy tyle ... to znamy. A teraz nowa wersja : koła były w 12% gmin, ł teraz mamy 8 razy wiecej tzn w 96 % gmin. Jaką matematyką posługuje się poseł, może jego klakierzy to wyjaśnią. Fotografia bardzo charakterystyczna, sami wierni pretorianie, obdarowani stanowiskami i zawzięcie broniacy swoich zdobyczy. Może także wszyscy zwolennicy przypomnieli sobie i innym co znaczy słowo demokracja , swobodna dyskusja i dokonywanie wyborów. Jest nadzieja że otumanionych jest coraz mniej, a obdarowanych nie wystarczy na powtórny wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak polikot wiele zrobił dla Lubelszczyzny....ZŁEGO.Jest naszym wybrańcem więc niby jest najlepszy.Nasuwa się wniosek,że pozostali sa tylko gorsi.Swoimi idiotycznymi wystąpieniami obraża każdego kto odrobinę myśli inaczej. Jeśli w przyszłych wyborach przejdzie do następnej kadencji,będzie to dla mnie i dla wielu szok i dół psychiczny. Dziwię się,że popierają go takie osobistości.To też świadczy o ich poziomie intelektualnym, a mnie i wielu innym szarym zjadaczom chleba daje do wiadomości i myślenia jaka władza nami rządzi.Więc dalej popierajcie błaznów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstało wrażenie, że w PO nikt mnie nie chce i nikt mnie nie popiera Jest nadzieja że to nie tylko wrażenie, to fakt, a kierownictwo PO potwierdzi to jak najszybciej. Ciekawy byłby komentarz autora powyższej wypowiedzi lub jego zwolenników o ile jeszcze tacy są, czy coś w tym temacie wiedzą nowego. Nie mniej ciekawe byłyby wypowiedzi ludzi którzy stali razem w jednym szeregu z autorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...