Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Papież Franciszek odpisuje zwolnionej z KUL

Utworzony przez Joseph, 15 stycznia 2014 r. o 23:20 Powrót do artykułu
Wielki ojciec po prostu olał swoją córkę. Ludzie idźcie po rozum do głowy i przestańcie ufać czarnej mafii. Rozumu nie macie. Ludzie giną w imię Boga, Dzieci giną w imię Boga - o co tu chodzi???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniczka!!! Kto pisze te teksty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze "nieuki" z DW przeczytajcie ten list!!!!! To nie żaden papież odpisuje tej kobiecie, tylko ks. Peter Brian Wells, asesor Sekcji ds. Ogólnych w Sekretariacie Stanu. Jest zwykła procedura w odpowiedzi na pismo z informacją o przekazaniu korespodencji do właściwej "komórki", czyli tutaj do Kongregacji Nauki Katolickiej.   P.S. Proces rekrutacji "dziennikarzy" do DW musi być jedną wielką szaleńczą improwizacją ... w gimnazjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki ojcie olał również Ks.Lemańskiego.Myślę, że mafia watykańska nie dopuszcza do niego korespondencji.Polscy purpuraci liczą na przeczekanie, nikt nie żyje wiecznie.Niech Bog damu 200 lat moze oczysci stajnie AU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Ojciec olal ks.Lemanskiego.mysle ze mafia watykanska nie dopuszcza do niego korespondencji.Zycze mu 200 lat bo polscy purpuraci chca go przeczekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze "nieuki" z DW przeczytajcie ten list!!!!! To nie żaden papież odpisuje tej kobiecie, tylko ks. Peter Brian Wells, asesor Sekcji ds. Ogólnych w Sekretariacie Stanu. Jest zwykła procedura w odpowiedzi na pismo z informacją o przekazaniu korespodencji do właściwej "komórki", czyli tutaj do Kongregacji Nauki Katolickiej.   P.S. Proces rekrutacji "dziennikarzy" do DW musi być jedną wielką szaleńczą improwizacją ... w gimnazjach.
Bez przesady, gimnazjaliści piszą lepiej po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki ojciec po prostu olał swoją córkę. Ludzie idźcie po rozum do głowy i przestańcie ufać czarnej mafii. Rozumu nie macie. Ludzie giną w imię Boga, Dzieci giną w imię Boga - o co tu chodzi???????
W imię czerwonego ateizmu ostatnio (od jakobinów) wymordowano kilkaset milionów ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się rektor doigrał. Chyba ten pan chce skanadalu międzynarodowego, bo krajowy już ma. Teraz to mu nawet supermecenas M. od brudnej roboty nie pomoże,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję artykułu Dziennikarzowi. Widać, że nie zamiatacie spraw tego wycho..a pod dywan. W ruch do pisania komentarzy poszły osoby z otoczenia niedorzeczniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc małym chłopcem wysłaliśmy całą klasą urodzinowe życzenia  do Breżniewa,też nam odpisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda czarnych sKULwysynów nie umiejących przyznać się do swoich błędów z Zegarem na czele!!!! Zawistne stare katabasy! Przegrali sprawę w sądzie ale zawiść jest silniejsza od rozumu! A gdzie miłość do bliźniego "słudzy boże" rzygać mi się chce na was i cały ten KUL jak o tym czytam.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się rektor wstydzi swojego postępowania, jak można tak traktować człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywistym jest, że Papież nie odpisuje sam na tego typu listy. Fakt jednak listu, procesu sądowego pokazuje, że Pani Doktor oddając sprawę do Sądu pokazała, że nie godzi się z krzywdą, którą czuje i bezprawiem. Decyzji tej Jej gratuluję.   Podobne bezprawie rozpasanej hołoty (która dumnie nazywa się rektorami, dziekanami i profesorami) szerzy się na wielu uczelniach w Polsce. A pracownicy boją się przeciwko nim wystąpić.   Nie chcę obrażać tych Profesorów, którzy zasługują na szacunek. Będąc jednak pracownikiem wyższej uczelni doskonale znam to środowisko i wiem ile sobą reprezentują niektórzy profesorowie, których głównym celem nie jest praca naukowa ale przeszkadzanie innym pracownikom.       Sama wygrałam proces przeciwko uczelni, wiem jaki to stress i ile kosztuje to nerwów, ale nie żałuję. I dlatego też gratuluję Pani Doktor odwagi w dążeniu do prawdy. Jestem przekonana, że Sąd II Instancji przyzna rację Sądowi Rejonowemu.    Na szczęście Sędziowie potrafią liczyć godziny dydaktyczne w przeciwieństwie do rektorów wyższych uczelni, którzy często mają problem z podstawową matematyką - bo praktyka zwalniania ludzi z pracy pod pretekstem braku godzin to powszechna praktyka na wyższych uczelniach. Szkoda tylko, że tak mało pracowników oddaje sprawy do sądu, bo na ogół są to sprawy wygrywane przez pracowników. Czego również życzę Pani Doktor, trzymając kciuki za zdrowy rozsądek Sędziów Sądu II Instancji.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pani Katarzyno. Gdyby więcej osób nawet z samej tej opisywanej uczelni przeciwstawiło się rektorowi, to by się bał zwalniać z byle powodu. Ale facet ma ludzi, którzy skutecznie potrafią człowieka zastraszyć. Jestem pewien, że to samo robili p. Sabinie, ale jak widać kobieta się nie poddała i wielki szacun!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc małym chłopcem wysłaliśmy całą klasą urodzinowe życzenia  do Breżniewa,też nam odpisał.
Domyślam się, że tego wpisu dokonał rektor KUL lub nawet sam oskarżony profesor - metody ich działania są prawdziwie komunistyczne mimo, że noszą sutanny. Widocznie nauczyli się tych działań z tego listu od Breżniewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy wyższych uczelni zwalniani z pracy pod byle pretekstem (na ogół aby zwolnić miejsce dla znajomych rektora) powinni częściej oddawać sprawy do sądu wtedy takich przypadków jak Sabiny Bober i innych byłoby na pewno mniej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haba , że uczelnią kieruje taki rektor, zemsta i zniszczenie człowieka za wszelką cenę, oto dewiza księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...