Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paramilitarny wypoczynek aktywny (wideo)

Utworzony przez Mariusz z wywiadu "Alien&qu, 6 października 2007 r. o 22:54 Powrót do artykułu
Hehee fajna imprezka była ale mogłoby być troche więcej stoisk no i małe problemy z biletami były, ponieważ jak już się weszło nie można było wyjść poniważ "bramkarze" przyczepili jak im pokazaliśmy wcześniej podkreślone pomarańczowym markerem bilety i zostaliśmy zmuszeni do kupienia nowych. Na następny raz proponuje wprowadzić pieczątki świecące pod ultrafioletem, na każdej prostej wiejskiej dyskotece są takie standardy :) naprawde objedzie się bez problemów przy takim rozwiązaniu. Pozdrawiam pana bramkarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodząc na targi nalezało okazać bilet wstępu - jak najabardziej zrozumiałe, zwiedzanie hali kilkanascie - klikadziesiat minut, idziemy zobaczyc co się dzieje przed hala ( jaka dalsza część targów ) i mamy scianke wspinaczkowa, pole do paintball'a, wozy strazackie, bunge, gofry i gotowana kukurydze. Po obejrzeniu tej czesci targów która jest wystawiona na zewnątrz chcemy wrócic do hali i tu zdziwienie - trzeba ponownie kupic bilet!!!!! Szok!! Następnym razerm poroponuje jakies inne rozwiązania bo bulic co 15 minut za wejscie to nikomu się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze koty za płoty !!! Targowy debiut paramilitarny uważam za udany. Zwiedzający mogli zobaczyć wiele ciekawych atrakcji. Następnym razem będzie jeszcze lepiej, bo potencjalni wystawcy zapewne nabrali przekonania, że warto się zaprezentować, a i zwiedzający chętniej odwiedzą targi, gdzie nie tylko można podziwiać ekspozycje, ale też skorzystać z możliwości pobawienia się militarnymi cudeńkami. Moja armatka przeciwlotnicza wz. 1939 nie miała chwili odpoczynku. Teraz żałuję, że kilka lat temu pozbyłem się samobieżnego transportera pływającego PTS, bo ten 18-tonowy kolos byłby prawdziwą rewelacją na targach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja ten wywiad nagrywałem. Pozdowienian dla ekipy spod Garwolina.ps. Prasa nie kłamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...