Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park na Węglinie. Wycinają tam, czy nie?

Utworzony przez Von-Yayetschnitza, 24 marca 2022 r. o 21:18 Powrót do artykułu
„Zaniepokojona mieszkanka” to zapewne kablara od czasów komuny. Mój teren - mogę robić co mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zaniepokojona mieszkanka” to zapewne kablara od czasów komuny. Mój teren - mogę robić co mi się podoba
Damski bokser się objawił, czy tylko  patodeweloper ? Naoglądałeś się razem ze stronami tej sprawy państwowej telewizji Rosji, że stosujesz narrację Putina? Zachowanie zaniepokojonej mieszkanki jest namiastką tego, co w takiej sytuacji czynią rdzenni mieszkańcy krajów, które nigdy nie doświadczyły komuny. Ty może na swoim terenie możesz robić, co ci się podoba — właściciel Parku Węglińskich jest związany między innymi umową notarialną zawartą pomiędzy poprzednikiem i miastem, prawem miejscowym oraz dziesiątkami innych aktów prawnych, które ograniczają prawo własności. Żeby była jasność, to obecne rozwiązania regulujące prawa własności w RP mają swoje korzenie w krajach  anglosaskich , a nie Rosji sowieckiej. Z Rosji sowieckiej pochodzą metody, które zostały zastosowane wobec zaniepokojonej mieszkanki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończą się te kłótnie jak przyjdzie dzielny Władimir z Misją pokojową, zrobi porządek z parkami i z mieszkankami. Na razie jest zajęty, a pozwolenia nie potriebuje. A co do wycinki to takie coś wcale nie płoszy ptaków, ono im pomaga. A jak nie posłuchają się można je upiec w ognisku albo wywieżć w chłodniejsze miejsca lęgowe. Tak z ,,dobrego serca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie „zaniepokojone mieszkanki” to za niedługo będą Was nachodzić w posesjach stanowiących Waszą własność z regresem odnośnie suchych patyków i rosnących chaszczów bo to przecież to dobro Matki Natury i jakiś gryzoń złożył tam jajka. Niewykluczone, iż niejaki (nijaki) LAS zorganizuje takie lotne jaczejki eko-terrorystyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zaniepokojona mieszkanka” to zapewne kablara od czasów komuny. Mój teren - mogę robić co mi się podoba
Damski bokser się objawił, czy tylko     patodeweloper    ? Naoglądałeś się razem ze stronami tej sprawy państwowej telewizji Rosji, że stosujesz narrację Putina? Zachowanie zaniepokojonej mieszkanki jest namiastką tego, co w takiej sytuacji czynią rdzenni mieszkańcy krajów, które nigdy nie doświadczyły komuny. Ty może na swoim terenie możesz robić, co ci się podoba — właściciel Parku Węglińskich jest związany między innymi umową notarialną zawartą pomiędzy poprzednikiem i miastem, prawem miejscowym oraz dziesiątkami innych aktów prawnych, które ograniczają prawo własności. Żeby była jasność, to obecne rozwiązania regulujące prawa własności w RP mają swoje korzenie w krajach     anglosaskich    , a nie Rosji sowieckiej. Z Rosji sowieckiej pochodzą metody, które zostały zastosowane wobec zaniepokojonej mieszkanki!
A ty dziadu co za jeden ? Ekoterrorysta czy zbieg z Abramowic ? Pojaw się u mnie na działce to chętnie pogadam. Ręcznie
  Nie obrażaj ludzi starszych ode mnie, czyli również obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta i wojewody lubelskiego. Przyklejano mi różne łatki w zależności od czasu, pośród, których w dobie kryzysu klimatycznego i suszy hydrologicznej  ekoterrorysta  jest najmilszy uchu i sercu. Nie strasz własnością posiadacza prywatnych gruntów i byłego gastarbeitera, bo jeszcze ktoś pomyśli, że jesteś tam,  gdzie chciałbyś widzieć innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...