Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oni zachowują się jak jakaś patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudacznicy z PIS i PO doprowadzą w końcu to nieszczęsne miasto do bankructwa i ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysiu, Pan napisze solidny tekst o aferze podkarpackiej i jej konsekwencjach dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba poprzedni pan prezes tej pralni pieniędzy skończył tak samo. Szkoda, że dziennik nie informuje o dalszych losach takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze z PIS - zero kompetencji. Te rządy wypisz-wymaluj przypominają czasy tow.Gomułki. Jak towarzysz nazywał się Żyto to został ministrem rolnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny prawy i sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem do artykułu z ciekawości, z jakimż to ugrupowaniem powiązany jest/był pan prezes. Nie zawiodłem się... Ale to wszystko pewnie tylko nagonka polityczna, albo coś tam coś tam wyjęte z kontekstu. Przecież PiSmani są wiecznie niewinni :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem do artykułu z ciekawości, z jakimż to ugrupowaniem powiązany jest/był pan prezes. Nie zawiodłem się... Ale to wszystko pewnie tylko nagonka polityczna, albo coś tam coś tam wyjęte z kontekstu. Przecież PiSmani są wiecznie niewinni :-)
 Geniusz! PO prostu geniusz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysiu, Pan napisze solidny tekst o aferze podkarpackiej i jej konsekwencjach dla Polaków.
 "A u was Murzynów biją..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem do artykułu z ciekawości, z jakimż to ugrupowaniem powiązany jest/był pan prezes. Nie zawiodłem się... Ale to wszystko pewnie tylko nagonka polityczna, albo coś tam coś tam wyjęte z kontekstu. Przecież PiSmani są wiecznie niewinni :-)
Geniusz! PO prostu geniusz!!
 Może i nie trzeba być "geniuszem", a wystarczy nieco doświadczenia i dociekliwości... ale jednak komuś zechciało się sprawdzić i wypada to docenić. Wielbicielowi PiS i członków wciskających się dla własnej korzyści/przyjemności gdzie się da - pozostają "szyderstwa" (dobrze że tym razem nie obelgi). "Humor, satyra".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem do artykułu z ciekawości, z jakimż to ugrupowaniem powiązany jest/był pan prezes. Nie zawiodłem się... Ale to wszystko pewnie tylko nagonka polityczna, albo coś tam coś tam wyjęte z kontekstu. Przecież PiSmani są wiecznie niewinni :-)
Geniusz! PO prostu geniusz!!
Może i nie trzeba być "geniuszem", a wystarczy nieco doświadczenia i dociekliwości... ale jednak komuś zechciało się sprawdzić i wypada to docenić. Wielbicielowi PiS i członków wciskających się dla własnej korzyści/przyjemności gdzie się da - pozostają "szyderstwa" (dobrze że tym razem nie obelgi). "Humor, satyra".
 Znowu bidula, z uporem maniaka, prezentuje swoje "błędy myślne" :) I jak to brać na poważnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...