Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To trzeba było czekać 5 dni, by to ogłosić???? I teraz szukają?? A przez te 5 dni to co robili? Piwko i panienki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro autobus IKAUS, to po co dajecie zdjecie JELCZA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak numer autobusu ????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak kierowcy autobusów robią to nagminnie , czesto widze jak kogos przytrzaskują ale oczywiscie nic sobie ztego nie robia zyja bezstresowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak właśnie jeżdzi całe mpk . . . żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze stary rumpel... A mamy płacić za jeżdżenie czymś takim 2,40 ?? Po co nam ZTM skoro prze rok czasu nic się nie zmieniło na lepsze, a cena biletów ma wzrosnąć o prawie 1/4 ?? tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem ten 18-letni chłopiec (styl pismaków z DW) nie był pod wpływem jakiegoś czynnika odstresowującego? Jeżdżę często autobusami i o ile tabor MPK jest coraz lepszy to prywaciarze zarzynają swoje rzęchy. Natomiast bilety po 2.40 to rzeczywiście jest przegięcie kombinatorów z ZTM którzy nie widzą że MPK jeżdżą tabuny emerytów niepłacących za bilet. Natomiast normalni ludzie jeżdżą prywatnymi rupieciami bo w tygodniu mają dwa bilety gratis. Zamiast podnosić ceny wprowadzić bilety dla emerytów i MPK spokojnie wyjdzie na "plus".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi sie sytuacja z przed kilku dobrych lat jak chlopak chcial wejsc do ikarusa na Glebokiej i przytrzasnely go drzwi i jechal tak na zewnatrz do drugiego przestanku w autobusie mial tylko kawalek reki ktora sie trzymal barierki i kawalek nogi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie wsiada lub wysiada z autobusu po sygnale dzwiekowym to takie są skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że jakiś deb*** dał drugiemu deb***owi prawo jazdy. Codziennie widzę miejskie i prywatnych jak otwierają drzwi przed zatrzymaniem autobusu i ruszają z otwartymi drzwiami jak pasażer jest jeszcze na schodkach. To jakaś zaraza jest. Widać jak ktoś jest kierowcą zawodowym to kultura i myślenie już do nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A przypadkiem ten 18-letni chłopiec (styl pismaków z DW) nie był pod wpływem jakiegoś czynnika odstresowującego? Jeżdżę często autobusami i o ile tabor MPK jest coraz lepszy to prywaciarze zarzynają swoje rzęchy. Natomiast bilety po 2.40 to rzeczywiście jest przegięcie kombinatorów z ZTM którzy nie widzą że MPK jeżdżą tabuny emerytów niepłacących za bilet. Natomiast normalni ludzie jeżdżą prywatnymi rupieciami bo w tygodniu mają dwa bilety gratis. Zamiast podnosić ceny wprowadzić bilety dla emerytów i MPK spokojnie wyjdzie na "plus".
Chyba Ktoś nie jest dobrze poinformowany. Ja jestem emerytką ale płace za bilet 1 zł bo jest taki przepis i kasuję stosowny bilet. A może coś się zmieniło i nie powinnam płacić? Z tego co wiem to nie płaca osoby po 70 roku życia a nie wszyscy emeryci. No chyba, ze jestem w błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fsfsdfs napisał:
a może by tak numer autobusu ????????????????????????
numer 3 kierunek hempla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam widziałem też w P-wach jak ludzie wsiadali do autobusu, i kierowca zamknął drzwi przed nosem jednemu z ludźmi który już jedną nogą stał na schodku.... ten zdążył ledwo zabrać nogę, bo istniała obawa że mu przytrzaśnie drzwiami, ruszy i pociągnie delikwenta za sobą.... Naprawdę, nie wiem kogo zatrudniają na tych autobusach, ale z tego co widać trafiają się zupełnie nie przygotowani "kierowcy"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A przypadkiem ten 18-letni chłopiec (styl pismaków z DW) nie był pod wpływem jakiegoś czynnika odstresowującego?
Nie był, inaczej za przyjęcie i pobyt oraz leczenie w szpitalu musiałby płacić z własnej kieszeni, a tak nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy i nie ostatni raz kogoś przycieli.. W wielkim ścisku w 26. ostatnio kierowca przytrzasnął mi stopę. Idiota zamiast się zastanowić, że coś blokuje drzwi i zostawić je na chwilę otwarte żebym mogła zabrać nogę i postawić gdzie indziej (a nie było to łatwe zadanie, bo nie było za bardzo gdzie..) - to bawił się przyciskiem do otwierania i zamykania drzwi!! Dobrze, że miałam solidne buty, bo jakbym była w jakiś kozaczkach to zmiażdżyłby mi stopę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla napisał:
Nie pierwszy i nie ostatni raz kogoś przycieli.. W wielkim ścisku w 26. ostatnio kierowca przytrzasnął mi stopę. Idiota zamiast się zastanowić, że coś blokuje drzwi i zostawić je na chwilę otwarte żebym mogła zabrać nogę i postawić gdzie indziej (a nie było to łatwe zadanie, bo nie było za bardzo gdzie..) - to bawił się przyciskiem do otwierania i zamykania drzwi!! Dobrze, że miałam solidne buty, bo jakbym była w jakiś kozaczkach to zmiażdżyłby mi stopę!
To ty chyba jesteś idotk. Raz że zabrania się stania na stopniach wejścioowych w autobusie a dwa że pokiego H. sie pchasz jak widzisz ze sie nie zmieścisz ?? Przez takich jak ty autobusy dłużej stoją na przystanku !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no to wina chlopaka po co wogole wsiadal to normalne ze wsiadajac do mpk ponosisz ryzyko utraty zdrowia takie obrazki widze na codzien uciekaja nie widza sa chamscy i opryskliwi nie staja na przejsciach dla pideszych sa poza prawe na drodze poprostu koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy już całkiem straciliście umiejętność życia w mieście, poruszania się na własnych nogach i myślenia o czymś więcej niż zakupy w marketach i kolejny odcinek serialu? Najmłodszy nie jestem, jeżdżę autobusami MPK codziennie i nie zdarzyło mi się żebym miał problem z przejściem przez drzwi. A tu co raz dramatyczne artykuły: kierowca jechał za szybko albo za wolno, zbyt daleko się zatrzymał albo zbyt blisko podjechał, szarpnął przy odjeździe albo gwałtownie hamował, spóźnił się 2 minuty albo odjechał przed czasem, otworzył drzwi na pętli początkowej lub nie otworzył, sprzedał bilet albo nie sprzedał bo nie miał wydać reszty. Prowadzenie kilkunastotonowego autobusu w środku miasta to nie bułka z masłem. Nie można mieć oczu dookoła głowy, bo przede wszystkim obowiązuje bezpieczeństwo na drodze. A tu stoi jeden z drugim na przystanku, pociągają ostatnie sztachy z papierosów i w ostatniej chwili próbują wskoczyć do autobusu. Albo dwie panie kumoszki, które nie mogą się nagadać i w momencie zamykania drzwi ona dopiero chce wsiadać lub wysiadać. Nie wspomnę już o jakiejś patologicznej niechęci do kupowania biletów w kioskach, bo "przecież można u kierowcy", a więc dochodzi jeszcze cała buchalteria kupna-sprzedaży. Uważam, że większości konfliktowych sytuacji można by był uniknąć, gdyby pasażerowie częściej uruchamiali swoje myślenie i wyobraźnię, a nie szukali pomocy u dziennikarzy czy organów ścigania. Wiem, że zaraz zostanę zwyzywany przez "myślących inaczej", mam więc propozycję - zamiast klikać obelgi przy komputerze wyjdź z domu 3 minuty wcześniej i kup sobie bilet w kiosku, od razu może być jeden problem mniej. A przy okazji nie spóźnisz się na autobus, który może przyjechać przed czasem... PS. Nie jestem kierowcą, a tylko pasażerem. Po części również obserwatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla napisał:
Nie pierwszy i nie ostatni raz kogoś przycieli.. W wielkim ścisku w 26. ostatnio kierowca przytrzasnął mi stopę. Idiota zamiast się zastanowić, że coś blokuje drzwi i zostawić je na chwilę otwarte żebym mogła zabrać nogę i postawić gdzie indziej (a nie było to łatwe zadanie, bo nie było za bardzo gdzie..) - to bawił się przyciskiem do otwierania i zamykania drzwi!! Dobrze, że miałam solidne buty, bo jakbym była w jakiś kozaczkach to zmiażdżyłby mi stopę!
Czyli przycisk służy do zabawy a drzwi otwiera sie i zamyka w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany jakim ty gowno zjadem jestes pewnie jestes jenym z tych wiesniackich kierowcow oderwanych od pluga ? przyznaj sie baranie ze jestes wsiadajac do mpk majac bilet jestem klientem tej zapiździałej firmy a klient to pan chcialbym ci przypomniec buraku spotkalem sie z niemilym kierowca w mpk ale on juz tam nie pracuje od tamtej pory jestem gosciem ktory nie da sobie w kasze dmuchac i nie bede tolerowal chamskiego zachowania jakiegos nie doksztalconego durnia a ty lepiej siedz na du*ie i nie podskakuj bo z takim podejsciem to do europy kanalem bedziesz wchodzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...