Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tu ja Wisła 5, tu ja Wisła 5. Odbiór! Do wszystkich batalionów ZOMO w Lublinie. Zarządzam w trybie pilnym POszukiwania niebezpiecznego elementu wywrotowo-anarchistycznego znanego jako @Labydnik-Edek. Może być niebezpieczny, dlatego zezwalam na użycie gazu i paralizatora. Po ujęciu tego warchoła nakazuję odstawienie go na Oddział Zamknięty do Abramowic. Bez odbioru. Czołem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wszystko jasne. Ci milicjanci którzy mnie legitymowali pod URM rok temu i proponowali okazyjną podwózkę pod Łowicz to byli z grup rekonstrukcyjnych..... A ja myślałem że to reżimowi milicjanci.
 Myślałeś? To określenie w twoim wydaniu jest dużym nadużyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz rekonstruowanie dramatycznych wydarzeń z uśmiechem na ustach.Dla tych ludzi to świetna zabawa a co na to ci którzy faktycznie zostali pobici przez ówczesną milicję?Czemu to ma służyć?Dorzućmy do tego rekonstrukcję gazowania która odbyła się w jednej ze szkół.Aberracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Kroll ciućmoku. Tęsknimy za starymi dobre czasy? Gdy wzystko Fir Dojczland oraz zadowolona z Polski Unia Jewropejska. To se ne vrati - POyebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? To posłuchajcie. Komuniści wprowadzili stan wojenny co doprowadziło do: zapaści gospodarki i rozkręcenia inflacji, przejęcia państwowych mediów i używanie ich na potrzeby jednej partii, kolesiostwa w urzędach, obsadzania "stołków" zaufanymi towarzyszami, podporządkowaniu sądownictwa interesom partii rządzącej, izolacji Polski na arenie międzynarodowej, straszenie rewizjonistami z zachodu Europy a zwłaszcza Niemiec, łamaniem kręgosłupów niepokornym itd... Znacie? To posłuchajcie. I pomyślcie. Pomyślcie jakiego dnia będziemy za lat 41 upamiętniać wprowadzenie pisowskiego stanu wojennego.
 Ty to z głupim na rozum się zamieniłeś? Skąd piszesz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? To posłuchajcie. Komuniści wprowadzili stan wojenny co doprowadziło do: zapaści gospodarki i rozkręcenia inflacji, przejęcia państwowych mediów i używanie ich na potrzeby jednej partii, kolesiostwa w urzędach, obsadzania "stołków" zaufanymi towarzyszami, podporządkowaniu sądownictwa interesom partii rządzącej, izolacji Polski na arenie międzynarodowej, straszenie rewizjonistami z zachodu Europy a zwłaszcza Niemiec, łamaniem kręgosłupów niepokornym itd... Znacie? To posłuchajcie. I pomyślcie. Pomyślcie jakiego dnia będziemy za lat 41 upamiętniać wprowadzenie pisowskiego stanu wojennego.
Ty to z głupim na rozum się zamieniłeś? Skąd piszesz?
 Nie wiem skąd pisze , ale ważne że nie pisze za ruble w przeciwieństwie do ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? To posłuchajcie. Komuniści wprowadzili stan wojenny co doprowadziło do: zapaści gospodarki i rozkręcenia inflacji, przejęcia państwowych mediów i używanie ich na potrzeby jednej partii, kolesiostwa w urzędach, obsadzania "stołków" zaufanymi towarzyszami, podporządkowaniu sądownictwa interesom partii rządzącej, izolacji Polski na arenie międzynarodowej, straszenie rewizjonistami z zachodu Europy a zwłaszcza Niemiec, łamaniem kręgosłupów niepokornym itd... Znacie? To posłuchajcie. I pomyślcie. Pomyślcie jakiego dnia będziemy za lat 41 upamiętniać wprowadzenie pisowskiego stanu wojennego.
Ty to z głupim na rozum się zamieniłeś? Skąd piszesz?
Nie wiem skąd pisze , ale ważne że nie pisze za ruble w przeciwieństwie do ciebie
 Taaaaa... I mamy stan wojenny? Nie narzekam na brak wyobraźni, ale że na forum wypowiadają się aż takie łajzy, które nie używają rozumu, to dla mnie zaskoczenie. Obniżyli ci wpłaty z Moskwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kaczyński juz wtedy był za Ruskimi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kaczyński juz wtedy był za Ruskimi???
 Od urodzenia z wdzięczności za dom na Mickiewicza , prezent od raczkującego prl-u w czasach gdy samodzielny najmniejszy pokój w Wa-wie był nieosiągalny dla zwykłej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Partyjny bełkot to nie informacja''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? To posłuchajcie. Komuniści wprowadzili stan wojenny co doprowadziło do: zapaści gospodarki i rozkręcenia inflacji, przejęcia państwowych mediów i używanie ich na potrzeby jednej partii, kolesiostwa w urzędach, obsadzania "stołków" zaufanymi towarzyszami, podporządkowaniu sądownictwa interesom partii rządzącej, izolacji Polski na arenie międzynarodowej, straszenie rewizjonistami z zachodu Europy a zwłaszcza Niemiec, łamaniem kręgosłupów niepokornym itd... Znacie? To posłuchajcie. I pomyślcie. Pomyślcie jakiego dnia będziemy za lat 41 upamiętniać wprowadzenie pisowskiego stanu wojennego.
Ty to z głupim na rozum się zamieniłeś? Skąd piszesz?
Nie wiem skąd pisze , ale ważne że nie pisze za ruble w przeciwieństwie do ciebie
Taaaaa... I mamy stan wojenny? Nie narzekam na brak wyobraźni, ale że na forum wypowiadają się aż takie łajzy, które nie używają rozumu, to dla mnie zaskoczenie. Obniżyli ci wpłaty z Moskwy?
 Przegrzałeś się  , czas na przelogowanie krasnopisoski wyrobniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tu ja Wisła 5, tu ja Wisła 5. Odbiór! Do wszystkich batalionów ZOMO w Lublinie. Zarządzam w trybie pilnym POszukiwania niebezpiecznego elementu wywrotowo-anarchistycznego znanego jako @Labydnik-Edek. Może być niebezpieczny, dlatego zezwalam na użycie gazu i paralizatora. Po ujęciu tego warchoła nakazuję odstawienie go na Oddział Zamknięty do Abramowic. Bez odbioru. Czołem  
Przypomniałaś sobie młodość? Takie polecenia wydawałaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? To posłuchajcie. Komuniści wprowadzili stan wojenny co doprowadziło do: zapaści gospodarki i rozkręcenia inflacji, przejęcia państwowych mediów i używanie ich na potrzeby jednej partii, kolesiostwa w urzędach, obsadzania "stołków" zaufanymi towarzyszami, podporządkowaniu sądownictwa interesom partii rządzącej, izolacji Polski na arenie międzynarodowej, straszenie rewizjonistami z zachodu Europy a zwłaszcza Niemiec, łamaniem kręgosłupów niepokornym itd... Znacie? To posłuchajcie. I pomyślcie. Pomyślcie jakiego dnia będziemy za lat 41 upamiętniać wprowadzenie pisowskiego stanu wojennego.
Ty to z głupim na rozum się zamieniłeś? Skąd piszesz?
Nie wiem skąd pisze , ale ważne że nie pisze za ruble w przeciwieństwie do ciebie
Taaaaa... I mamy stan wojenny? Nie narzekam na brak wyobraźni, ale że na forum wypowiadają się aż takie łajzy, które nie używają rozumu, to dla mnie zaskoczenie. Obniżyli ci wpłaty z Moskwy?
Nie, nie mamy stanu wojennego. Jeszcze... Ale przymiarki już na części terytorium były, na razie w postaci stanu wyjątkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kaczyński juz wtedy był za Ruskimi???
Od urodzenia z wdzięczności za dom na Mickiewicza , prezent od raczkującego prl-u w czasach gdy samodzielny najmniejszy pokój w Wa-wie był nieosiągalny dla zwykłej rodziny
Zwłaszcza dla rodziny AK-owca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy JarKacz dziś znowu spał do południa? To też taka jednoosobowa grupa rekonstrukcyjna z Żoliborza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wojciech jaruzelski dogadywał się z Rockefellerem - 25 września 1985 r. około godziny 11.30 nowojorska policja zablokowała przejazd prywatnych samochodów na 52. Ulicy na Manhattanie. Kilka minut później po wąskiej jednokierunkowej drodze przemknęła kolumna samochodów, którymi jechała polska delegacja rządowa. Najważniejszym pasażerem był człowiek, którego administracja Ronalda Reagana określała jako jednego z największych wrogów demokracji na świecie. Generał Wojciech Jaruzelski... Rozmowa z Davidem Rockefellerem miała jednak wymiar znacznie bardziej biznesowy. Świadczy o tym fakt, że przy stole zaczęła się od tematu budowy fundacji rolnej i jej związków z fundacją kościelną.  Oficjalnie nie istnieje żaden udokumentowany zapis tej dyskusji, choć wątpliwe, aby amerykańskie służby specjalne zrezygnowały z podsłuchiwania tego, co ma do powiedzenia człowiek będący jednym z głównych dowódców wojsk Układu Warszawskiego. Jedynymi świadkami tej debaty były dwie osoby: szefowa sekretariatu Davida Rockefellera Patricia Smalley oraz polski tłumacz w randze wicedyrektora jednego z departamentów MSZ Jerzy Sokalski. Chociaż nie znamy treści rozmowy obu panów, pewne jest, że musiała być bardzo interesująca, skoro zamiast planowanej godziny trwała 105 minut." - rp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wojciech jaruzelski dogadywał się z Rockefellerem - 25 września 1985 r. około godziny 11.30 nowojorska policja zablokowała przejazd prywatnych samochodów na 52. Ulicy na Manhattanie. Kilka minut później po wąskiej jednokierunkowej drodze przemknęła kolumna samochodów, którymi jechała polska delegacja rządowa. Najważniejszym pasażerem był człowiek, którego administracja Ronalda Reagana określała jako jednego z największych wrogów demokracji na świecie. Generał Wojciech Jaruzelski... Rozmowa z Davidem Rockefellerem miała jednak wymiar znacznie bardziej biznesowy. Świadczy o tym fakt, że przy stole zaczęła się od tematu budowy fundacji rolnej i jej związków z fundacją kościelną.  Oficjalnie nie istnieje żaden udokumentowany zapis tej dyskusji, choć wątpliwe, aby amerykańskie służby specjalne zrezygnowały z podsłuchiwania tego, co ma do powiedzenia człowiek będący jednym z głównych dowódców wojsk Układu Warszawskiego. Jedynymi świadkami tej debaty były dwie osoby: szefowa sekretariatu Davida Rockefellera Patricia Smalley oraz polski tłumacz w randze wicedyrektora jednego z departamentów MSZ Jerzy Sokalski. Chociaż nie znamy treści rozmowy obu panów, pewne jest, że musiała być bardzo interesująca, skoro zamiast planowanej godziny trwała 105 minut." - rp.pl
 Kolejna głupawa wrzutka "...ZSL". O tej rozmowie wiadomo od początku, że się odbyła - nie było żadną tajemnicą. Teraz "...ZSL" zawiadamia, że nie wie, co było jej treścią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wojciech jaruzelski dogadywał się z Rockefellerem - 25 września 1985 r. około godziny 11.30 nowojorska policja zablokowała przejazd prywatnych samochodów na 52. Ulicy na Manhattanie. Kilka minut później po wąskiej jednokierunkowej drodze przemknęła kolumna samochodów, którymi jechała polska delegacja rządowa. Najważniejszym pasażerem był człowiek, którego administracja Ronalda Reagana określała jako jednego z największych wrogów demokracji na świecie. Generał Wojciech Jaruzelski... Rozmowa z Davidem Rockefellerem miała jednak wymiar znacznie bardziej biznesowy. Świadczy o tym fakt, że przy stole zaczęła się od tematu budowy fundacji rolnej i jej związków z fundacją kościelną.  Oficjalnie nie istnieje żaden udokumentowany zapis tej dyskusji, choć wątpliwe, aby amerykańskie służby specjalne zrezygnowały z podsłuchiwania tego, co ma do powiedzenia człowiek będący jednym z głównych dowódców wojsk Układu Warszawskiego. Jedynymi świadkami tej debaty były dwie osoby: szefowa sekretariatu Davida Rockefellera Patricia Smalley oraz polski tłumacz w randze wicedyrektora jednego z departamentów MSZ Jerzy Sokalski. Chociaż nie znamy treści rozmowy obu panów, pewne jest, że musiała być bardzo interesująca, skoro zamiast planowanej godziny trwała 105 minut." - rp.pl
Kolejna głupawa wrzutka "...ZSL". O tej rozmowie wiadomo od początku, że się odbyła - nie było żadną tajemnicą. Teraz "...ZSL" zawiadamia, że nie wie, co było jej treścią.
,, Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...