Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawie zamknięte. Po ataku psa już nie mogą swobodnie chodzić po Ogrodzie Saskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2018 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Jestem za utrzymaniem zakazu wprowadzania zwierzat do Saskiego trzeba zorganizować w tej sprawie referendum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam psa ale do parku go ciągnąć nie zamierzam bo po co ? Dla mnie ten zakaz miał sens bo park był estetyczny bez psich srak i pawie sobie lazily luzem. A teraz będzie tylko trochę ładniejszy skwer a gówna psie będą leżały i smierdzialy i nic nie dadzą żadne mandaty bo ludzie są głupi i tak będą srac psami po parku. Przykład macie w postaci durnia którego pies zaatakował pawie. Latał samopas to i pewnie się gdzieś zesral. Myślicie że taki kretyn posprzatał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, to śmiech na sali... zamyka się ptaki, a kundle niech biegają, srają i sczą gdzie popadnie, bo tak zapew nie raz będzie wyglądało w praktyce. Po zimie ogród będzie wyglądał jak pole minowe. Kary powinny być absolutnie duxo wyższe. Zdecydowane nie dla wpuszczania psów do parków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy paw dostał opiekę psychologa po takiej traumie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zamknąć razem z pawiami w klatce tego idiotę sędziego co zezwolił psiarzom na wstęp do ogrodu z tymi zasrańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiarze mają prawo wchodzenia i są efekty. Lepie by g###na sprzątali po swoich pupilach. Gdzie jest SM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widział Ktoś ten atak psa na nasiego pawia? Czy jest to stara Sabałowa bajda? W celu dyskwalifikacji wyroku niezawisłego Sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sędzia ppzwolił na wprowadzanie do Parku psy ??!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ SIEDZIAŁEM Z FACETEM CO Z KOLEGAMI OD BUTELKI ZJADŁ JAKIEŚ PTASZYSKO Z BUDY NA STALE ŻYJĄCE W SASKIM ...IDĄC TA DROGA TO I LUDZIE NIE POWINNI BYĆ WPUSZCZANI DO PARKU...ZAGROŻENIE JEST JAK WIDAĆ Z KAŻDEJ STRONY - A I SMOG ...PRZESTAŃCIE PALIĆ ŚMIECIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest smutne, że miasto dało się sterroryzować grupie osób które najmniej dobrych rzeczy wnoszą do społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park jest dla ludzi ...i co za tym idzie psów które żyją z nami od zawsze ., a biedota niech zapierd... i się pobuduje obok np p zuka albo z innej strony tego wspaniałego miasta i przed swoimi posiadłościami puszcza pawie i baki ...samopas , a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie psa zabierasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawie, w niewole popadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 2 facetów tyle kłopotów teraz. Miasto powinno ich obciążyć kosztami leczenia pawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczyłem o zniesienie zakazu i się udało. teraz mój pies może srać gdzie chce, na wasze chodniki, na wasze wycieraczki i nic mi nie zrobicie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność dla pawi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norobiliście psiarze! Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park jest dla ludzi ...i co za tym idzie psów które żyją z nami od zawsze ., a biedota niech zapierd... i się pobuduje obok np p zuka albo z innej strony tego wspaniałego miasta  i przed swoimi posiadłościami puszcza pawie i baki ...samopas , a co
  może ty żyjesz z psem (ja tam wolę z kobietą) więc nie mierz wszystkich swoją miarą fanie merdającego ogona. zgodziłbym się żeby wpuszczać psy gdyby ludzie w tym chorym kraju prezentowali minimalny stopień kultury, bo tu nie o same czworonogi się rozchodzi - tu nie chodzi o karę czy mandat - normalny człowiek sprząta po swoim psie - a cham będzie "srał psem" na chodniku i nie posprząta i jeszcze ci parę "k..ew" pośle jak takiemu uwagę zwrócisz bo ludzie są przewrażliwieni na punkcie swojej, szerokorozumianej wolności ale innych mają w przysłowiowej ***. więc mając na względzie powyższe jestem za zakazem wpuszczania psów do parku miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po ptakach. Mówiłem, pisałem ale się śmieli. No to stało się faktem. Co na to zieloni może się przykują do voilery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies w parku to niech ci w gębę jeszcze nasra twój piesek a ty z radoscia to polknij l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...