Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem, czy dobrze rozumiem… 200 osób brało udział w imprezie i jesteście dumni, że zebraliście Państwo 91 tys złotych? Przecież to kompromitacja jakaś jest. Ile kosztowała impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun dla inicjatywy empatycznych osob! 91 tys. to troche wiecej, niz miesieczna pensja pana Horaly pilnujacego laki! Ale i tak godna uwagi w czasach, kiedy dzieci traktuje sie jako obiekt chuci facetow w sutannach, a nie wspolobywateli w potrzebie pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy dobrze rozumiem… 200 osób brało udział w imprezie i jesteście dumni, że zebraliście Państwo 91 tys złotych? Przecież to kompromitacja jakaś jest. Ile kosztowała impreza?
 Pozostaje mi wyrazic nadzieje, ze Szanowny Pan, potrafi zawstydzic krytykowanych organizatorow i sam zainicjuje event aby pokazac im, jak trzeba zbierac srodki! Juz w tej chwili gratuluje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba nie zrozumieliśmy się… Jeśli koszt Państwa imprezy dla 200 osób w Dworze Anna przewyższa wysokość Państwa zbiórki w kwocie 91 tys zł, na jak najbardziej szczytny cel to zdecydowanie powinniście się Państwo wstydzić tym chwalić. I nie ma sensu włączać do tego polityki. Po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...