Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za rządów Patologii Obywatelskiej - piniędzy ni ma i nie będzie... (Jacek Rostowski minister finansów w "rządzie" PO)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektrownia węglowa w Ostrołęce - 1,35mld, 70 mln zł na wybory kopertowe, 325 mln dla sekty bezyluba prawdziwka z Torunia, 50 mln zł za pilnowanie łąki zwanej CPK, 2 mld na TVpiss zwaną publiczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obwodnica urzedowa 65 mln dotacji A jaki tam ruch jest kilka aut na godz Czy wy jestescie slepi zobaczcie co dzieje sie na drodze krasnik annopol Na wszystkie drogi ktore budujecie kamien wozicie ta trasa A SLYNNA OLBIECKA GORA TO JUZ SZCZYT Tu auto za autem jedzie nawet noca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów Patologii Obywatelskiej - piniędzy ni ma i nie będzie... (Jacek Rostowski minister finansów w "rządzie" PO)
 Słuchaj, jak chcesz to ja Ci też załatwię kasy trochę. Taką samą metodą albo podobną. Tylko, że ja nie mam niestety takich szerokich kompetacji, jak nasza uwielbiona partia, to musimy się umówić. Bierz dowód i przejdziemy się po kilku bankach i firmach pożyczkowych. Tylko 25% dla mnie. No ale Ty dostaniesz spory pliczek kasiorki, i z tego co widzę, to powinieneś być wniebowzięty takim obrotem sytuacji :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...