Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sam pomysł jest dobry tylko godziny są słabo dobrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jaki sposób te konceptualne sklepy bezobsługowe, które uruchomiono choćby w Poznaniu stosują się do tej regulacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. A ja bym chciał by sklepy były czynne od 5 rano i na dodatek miały już ciepłe pieczywko. Pracuję od 6 .... też bym chciał..... też mi się należy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 80 lat i nie mogę spać w nocy a tu tylko Biedronka otwarta. A ja chciałbym Obi i sklep z odżywkami dla kulturystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiekolwiek godziny by nie były Zawsze znajdzie się grupa której nie będzie pasowało. Chyba te wprowadzone wydają się najbardziej optymalne. Dla tych co nie kupią drugiego śniadania-trzeba pomyśleć dzień wcześniej, dla dzieci kt. Nie zjedzą zapiekanki-brać kanapki z domu (będzie i zdrowsze) a tak wogóle od 10 do 12 to chyba dzieci powinny być w szkole pod opieką nauczycieli a nie włóczyć się po spożywczakach. Ranne godziny(jak ktoś postuluje) też złe bo w tym czasie do pracy szkoły idą inne grupy wiekowe ( przecież ludzie pracę zwykle zaczynają między 7 a9) To są generalne rozważania i zawsze znają się wyjątki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens tych godzin dla seniorów skoro oni i tak przychodzą o każdej porze czy to rano czy wieczorem. Oni potrafią nawet stać o 5 rano przed marketem i czekać do 6, aż im otworzą. Ja nie wiem co za głupiec to wymyślił, a cierpią jedynie na tym właściciele sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...