Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 31.03.2019r.: na pobyt stały: 321 342 Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 31.03.2020r. na pobyt stały: 320116 - źródło bip.lublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie POwodów do tryumfalizmu, Strykowska. Liczba POddanych dewelo-sułtana zwiększyła się w zeszłym roku w granicach błędu statystycznego i tylko przypadkiem - zapewne wskutek inwazji wyrobników z z UKR. W roku bieżącym i następnych trend zwijanka demograficznego powróci ze wzmożoną siłą, co do końca pogrąży szczątki pękniętego balona na apartamĘtach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 31.03.2019r.: na pobyt stały: 321 342 Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 31.03.2020r.  na pobyt stały: 320116 -  źródło bip.lublin.eu
  Stolicę województwa – według GUS – zamieszkują obecnie 339 784 osoby, a to o 229 osób więcej niż rok wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trolle mało nie dostaną sraczki że w Lublinie przybyło mieszkańców :) ale przynajmniej wiadomo jak to skomentują w pisowskiej regionalnej reżimówce :) że to błąd statystyczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rządzonym przez Żuka wzrost a Puławach, Chełmie i Zamościu gdzie rządzą PISowskie kukiełki, duże spadki. Przypadek? Nie sądzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jeszcze wliczają do mieszkańców Chełma, pomimo tego, że od lat mieszkam w Niemczech. Stały meldunek, to nie to samo co być i mieszkać w tym miejscu. Ja nawet rozliczam podatek w Niemczech. Powód? Bo tu zarabiam i... nie golą z pieniążków tj. w Polsce. Co do przyrostu ludności w Lublinie. A czemu tu się dziwić? PiS nic nie zrobił, by było tak jak w Niemczech. W Bawarii ulgi dla firm są wredy, gdy dzialalność zakladana jest z daleka od Monachium. I im większa wioska, tym więcej ulg. Dzięki temu stolica regionu nie jest tak bardzo zakorkowana, a okoliczne miejscowości przejmują zadania. Poza tym znacznie wygodniejsze jest takie życie. Bez korków, kilkanaście ofert pracy w promieniu 10km. A co jest w Chełmie? Jedna, dwie oferty pracy dziennie?!!! Trzecie miasto w REGIONIE?! Sami zerknijcie na stronę PUP CHEŁM. To fakt, że PiS zrobił olbrzymi błąd wspierając wylęgarnie lemingów. Zamiast pakować całą gotówkę tylko w regiony mu przychylne. Dlatego Chełm, Zamość...itd. ciągle traci. Lublin już bez wsparcia sam się napędzi. PO tam całą kasiorę słało. Szkoda tylko, że na lubelszczyźnie jest tylko jeden taki ośrodek. W Bawarii KAŻDE miasto, czy miasteczko jest na dużym PLUSIE. Co ciekawe ja wraz z żoną jestem zliczany do mieszkanców tutejszej gminy. Mam tu pracę, płacę podatki, mam prawo wyborcze... To i mnie zliczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak z drzewami, terenami zielonymi i zanieczyszczeniem powietrza. W pierwszym przypadku wystarczy podawać ilość pozwoleń na wycinkę bez wskazania sztuk ogółem i liczbę nowych nasadzeń, w drugim przypadku zakwalifikować do takich terenów cmentarze usiane marmurem, lastriko i betonowymi alejkami, a w trzecim podawać pomiary poziomu pyłów z pominięciem stacji, które nie są na utrzymaniu Gminy Lublin. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał to zweryfikować, to wystarczy ocenzurować zapisy AV tematycznych sesji Rady Miasta, a w protokołach podawać, że "wypowiedź nieczytelna". Na ostatniej sesji nadzwyczajnej ws. Górek Czechowskich i wycinek drzew takich "wypowiedzi nieczytelnych" w protokole było tylko... siedemdziesiąt jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak z drzewami, terenami zielonymi i zanieczyszczeniem powietrza. W pierwszym przypadku wystarczy podawać ilość pozwoleń na wycinkę bez wskazania sztuk ogółem i liczbę nowych nasadzeń, w drugim przypadku zakwalifikować do takich terenów cmentarze usiane marmurem, lastriko i betonowymi alejkami, a w trzecim podawać pomiary poziomu pyłów z pominięciem stacji, które nie są na utrzymaniu Gminy Lublin. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał to zweryfikować, to wystarczy ocenzurować zapisy AV tematycznych sesji Rady Miasta, a w protokołach podawać, że "wypowiedź nieczytelna". Na ostatniej sesji nadzwyczajnej ws. Górek Czechowskich i wycinek drzew takich "wypowiedzi nieczytelnych" w protokole było tylko... siedemdziesiąt jeden.
 Widzę, że pisowskiego propagandzistę Andrzeja F. fakt, iż w Lublinie przybyło mieszkańców zabolał do tego stopnia, że aż musiał wejść i o drzewach nasmarować. Śmieszna sprawa, ale cóż, "Haters gonna hate".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Polska, ale i region nam się rozwarstwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że duża w tym zasługa Żuka, który wyciągnął miasto z głębokiego marazmu w jaki wpadło po rządach przede wszystkim Pruszkowskiego ale i Wasilewskiego. Mało wtedy było inwestycji, raczej Lublin się zwijał. Po 2010 wszystko przyśpieszyło i efekty widać praktycznie na każdym kroku, wystarczy wyjść na dwór i się rozejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jeszcze wliczają do mieszkańców Chełma, pomimo tego, że od lat mieszkam w Niemczech. Stały meldunek, to nie to samo co być i mieszkać w tym miejscu. Ja nawet rozliczam podatek w Niemczech. Powód? Bo tu zarabiam i... nie golą z pieniążków tj. w Polsce. Co do przyrostu ludności w Lublinie. A czemu tu się dziwić? PiS nic nie zrobił, by było tak jak w Niemczech. W Bawarii ulgi dla firm są wredy, gdy dzialalność zakladana jest z daleka od Monachium. I im większa wioska, tym więcej ulg. Dzięki temu stolica regionu nie jest tak bardzo zakorkowana, a okoliczne miejscowości przejmują zadania. Poza tym znacznie wygodniejsze jest takie życie. Bez korków, kilkanaście ofert pracy w promieniu 10km. A co jest w Chełmie? Jedna, dwie oferty pracy dziennie?!!! Trzecie miasto w REGIONIE?! Sami zerknijcie na stronę PUP CHEŁM. To fakt, że PiS zrobił olbrzymi błąd wspierając wylęgarnie lemingów. Zamiast pakować całą gotówkę tylko w regiony mu przychylne. Dlatego Chełm, Zamość...itd. ciągle traci. Lublin już bez wsparcia sam się napędzi. PO tam całą kasiorę słało.  Szkoda tylko, że na lubelszczyźnie jest tylko jeden taki ośrodek. W Bawarii KAŻDE miasto, czy miasteczko jest na dużym PLUSIE. Co ciekawe ja wraz z żoną jestem zliczany do mieszkanców tutejszej gminy. Mam tu pracę, płacę podatki, mam prawo wyborcze... To i mnie zliczają.
 Przecież nikt nie bronił i nie broni ubiegać się miastom rządzonym przez Pismanów o dofinansowanie z UE. Wystarczy mieć jaja, poszukać odpowiednich programów, napisać dobry projekt i pieniądze są jak najbardziej do zdobycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jeszcze wliczają do mieszkańców Chełma, pomimo tego, że od lat mieszkam w Niemczech. Stały meldunek, to nie to samo co być i mieszkać w tym miejscu. Ja nawet rozliczam podatek w Niemczech. Powód? Bo tu zarabiam i... nie golą z pieniążków tj. w Polsce. Co do przyrostu ludności w Lublinie. A czemu tu się dziwić? PiS nic nie zrobił, by było tak jak w Niemczech. W Bawarii ulgi dla firm są wredy, gdy dzialalność zakladana jest z daleka od Monachium. I im większa wioska, tym więcej ulg. Dzięki temu stolica regionu nie jest tak bardzo zakorkowana, a okoliczne miejscowości przejmują zadania. Poza tym znacznie wygodniejsze jest takie życie. Bez korków, kilkanaście ofert pracy w promieniu 10km. A co jest w Chełmie? Jedna, dwie oferty pracy dziennie?!!! Trzecie miasto w REGIONIE?! Sami zerknijcie na stronę PUP CHEŁM. To fakt, że PiS zrobił olbrzymi błąd wspierając wylęgarnie lemingów. Zamiast pakować całą gotówkę tylko w regiony mu przychylne. Dlatego Chełm, Zamość...itd. ciągle traci. Lublin już bez wsparcia sam się napędzi. PO tam całą kasiorę słało.  Szkoda tylko, że na lubelszczyźnie jest tylko jeden taki ośrodek. W Bawarii KAŻDE miasto, czy miasteczko jest na dużym PLUSIE. Co ciekawe ja wraz z żoną jestem zliczany do mieszkanców tutejszej gminy. Mam tu pracę, płacę podatki, mam prawo wyborcze... To i mnie zliczają.
  To wynika trochę z infrastruktury, która w Niemczech jest bardzo dobra. Mam znajomego w okolicy Hamburga. To działa dobrze w obie strony, ludzie potrafią nawet 50-80 km dojeżdżać do pracy do dużego miasta, z drugiej strony firmy by uciec przed większymi kosztami prowadzenia potrafią rejestrować się daleko od miast. W Anglii bardzo często zakłady przemysłowe lokują się z dala od wielkich aglomeracji typu Londyn, Birmingham, Manchester. Dlatego, że jest jak dojechać. O infrastrukturze na Lubelszczyźnie szkoda było gadać 5-10 lat temu, a i dzisiaj mimo S17 i powstającej S19 dużo brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak z drzewami, terenami zielonymi i zanieczyszczeniem powietrza. W pierwszym przypadku wystarczy podawać ilość pozwoleń na wycinkę bez wskazania sztuk ogółem i liczbę nowych nasadzeń, w drugim przypadku zakwalifikować do takich terenów cmentarze usiane marmurem, lastriko i betonowymi alejkami, a w trzecim podawać pomiary poziomu pyłów z pominięciem stacji, które nie są na utrzymaniu Gminy Lublin. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał to zweryfikować, to wystarczy ocenzurować zapisy AV tematycznych sesji Rady Miasta, a w protokołach podawać, że "wypowiedź nieczytelna". Na ostatniej sesji nadzwyczajnej ws. Górek Czechowskich i wycinek drzew takich "wypowiedzi nieczytelnych" w protokole było tylko... siedemdziesiąt jeden.
Widzę, że pisowskiego propagandzistę Andrzeja F. fakt, iż w Lublinie przybyło mieszkańców zabolał do tego stopnia, że aż musiał wejść i o drzewach nasmarować. Śmieszna sprawa, ale cóż, "Haters gonna hate".
Jeżeli prostej analogii nie rozumiesz, to już twój problem. Z grzeczności pominąłem usunięcie ponad 107 stron w raporcie z inwentaryzacji przyrodniczej Górek Czechowskich i ponad 2,6 tysiąca formularzy/interesariuszy uwag do ponownego wyłożenia SUiKZP Lublina. Każda myśląca istota potrafi zrozumieć, co autor analogii miał na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba mieszkańców Lublina tez ubywa przez miesiąc ubyło 287 osób. Pozdrawiam mieszkaniec Warszawy Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 29.02.2020r. na pobyt stały: 320403 Liczba osób zameldowanych na terenie Lublina ogółem- stan na dzień 31.03.2020r. na pobyt stały: 320116 Źródło Lublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADOSŁAW SZCZĘCH PÓJDŹ DO ŁOPATY A NIE PISZESZ BZDURY W INTERNECIE MELEPETO. Aktualna liczba mieszkańców Lublina wynosi 320 116 a nie 339 784 sprawdz redaktorku najpierw a potem pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...