Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To straszne co się stało, ale mam wrażenie, że tą tragedią fundacja ex lege chce sobie kasę nazbierać, a co się stanie z nagroda jak nikt nie wskaże sprawcy? Nie podoba mi się, że na tragedii buduje sobie ta organizacja pijar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za perfidny Fiut Karma wróci do Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie zdjęcie tego śmiecia, czekamy na publikację tego szczuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapcie i pokażcie tego szmaciarza. A potem do paki jak za człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybiorę się do sądu na sprawę splunąć mu w ryj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dziś w ramach protestu nie jem nic u skośnookich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niewybaczalne. Mam nadzieje, że ten c.w.e.l trafi na takich samych zwyrodnialców w kiciu jak on sam albo jeszcze lepszych i powieszą go do kraty nie powiem za co najpierw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za menda...złapać i pokazać wredną gębę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel, wydaje ci się że jesteś zabawny a jesteś tylko debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu nie widziałem tak brutalnego samobójstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciales być zabawny a nie wyszło, bo jesteś zalosny. Widac wyższe uczucia nie sa ci znane, czyli mało różnisz się od zwierząt, ale zaraz  zaraz zwierzęta mają więcej empatii niż ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że sąsiedzi doskonale wiedzą, kto był właścicielem tego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne co się stało, ale mam wrażenie, że tą tragedią fundacja ex lege chce sobie kasę nazbierać, a co się stanie z nagroda jak nikt nie wskaże sprawcy? Nie podoba mi się, że na tragedii buduje sobie ta organizacja pijar.
 Ta organizacja zajmuje się tylko tragediami zwierząt. Szczęśliwe do niej nie trafiają. Pieniądze pójdą jeśli nie na tę tragedię to na inną. Nie musisz dawać i martwić się o nie swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja i na latarnie z tym cwelem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziczenie na tym świecie stało się już normalnością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnia na każdym zwierzaku powinna być traktowana jak by była popełniona na człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zakończył swój żywot człowiek w lasach Kozłowieckich, nie było zbiórki żadnej fundacji żeby dowiedzieć się dlaczego do tego doszło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie smakuj życie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies jak jest zły, gryzie lub chory powinien być uśpiony, a nie wieszany na jakiś paskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...