Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieszy zginął na ul. Filaretów

Utworzony przez Gelo, 4 grudnia 2008 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Pewnie jechal z góry dość szybko... nie spodziewał sie np korka na dole... hamował wpadł w poslizg, pewnie chcial uciekać na pobocze.... do dziennika: czemu nie pokazujecie zdjęcia wraku, przejeżdżałem i widziałem, moze to da do myslenia innym ze w miescie jest ograniczenie do 50km/h i czym się kończy szybka jazda bez trzymanki, z tego co widziałem to jeszcze jakieś drzewka kosił i prawie pod domem wylądował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem przed 7 ta ulica. Pokazcie zdjecie, to naprawde daje do myslenia. Samochod wygladal jakby jechal autostrada conajmniej 100-120, albo spadl z wysokiego nasypu. Tak zmasakrowany samochod w miescie i jeszcze na tym odcinku to wrecz nieprawdopodobne. A do kierowcow: dalej sie tam wpychajcie rano pedzac lewa strona, to napewno nie bedzie to ostatni wypadek. Wyjezdzac 5-10 min wczesniej i stac w kolejce, a nie pozniej pedzicie na zlamanie wpychajac sie. Jak ja moge wstac wczesniej, i wielu innych to Wy tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50km/h to sie do garazu wjezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji tam nigdy nie widziałem. A na pewno zarobek mieliby niezły, szczególnie z rana. Ja bardzo często jeżdżę tamtędy, stoję w korku i wcale nie uważam tego za coś nienormalnego. To właśnie tacy co się wpychają, powodują, że tworzą się korki, blokując jazdę "uczciwym" kierowcom. Jest wiele takich miejsc w Lublinie, Policja na pewno o nich wie, tylko czego ich tam nie ma?? A jeżeli nie wiedzą... Nadbystrzycka, Poniatowskiego... Pozdrawiam uczciwych kierowców - SZANUJMY SIĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
Policji tam nigdy nie widziałem. A na pewno zarobek mieliby niezły, szczególnie z rana. Ja bardzo często jeżdżę tamtędy, stoję w korku i wcale nie uważam tego za coś nienormalnego. To właśnie tacy co się wpychają, powodują, że tworzą się korki, blokując jazdę "uczciwym" kierowcom. Jest wiele takich miejsc w Lublinie, Policja na pewno o nich wie, tylko czego ich tam nie ma?? A jeżeli nie wiedzą... Nadbystrzycka, Poniatowskiego... Pozdrawiam uczciwych kierowców - SZANUJMY SIĘ!!
Proste - nie wpuszczać chamów, jechać zderzak w zderzak i zostawić takiego cwaniaczka na środku jezdni, albo zmusić do pojechania na około ;-) Doskonale rozumiem że można pomylić pasy np w obcym mieście, ale takie objeżdżanie korka i wciskanie się na chama to już przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ba! i to na wstecznym we mgle podczas zamieci śnieżnej na ręcznym. YOSHIMURA RULEZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam policje widuje czesto... jak zasuwaj dokladnie tak jak cala reszta... wyimaginowanym lewym pasem... wiec od kogo mozna wymagac... jak nawet od strozow prawa sie nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościu~ napisał:
50km/h to sie do garazu wjezdza
Chyba tobie ch....em do d..y przy tej prędkości, baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny raz proponuję aby gazety zamieszczały zdjęcie redaktora naczelnego zamiast zdjęcia radiowozu - przecież radiowóz nie brał udziału w wypadku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wariat jechał prawie 100km/h , wypadł z ulicy i koziołkowal na chodniku gdzie zabił tego przechodnia. Powinien pójść do więzienia na kilka lat to by sie nauczył jeździć po mieście i by nie cwaniakował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne... jak przejezdzalem to odnioslem wrazenie ze nie jechal od strony zana - krzewy oraz drzewka oddzielajace podjazd pod domki od filaretow byly polamana tak ze wskazywaly by raczej na to ze samochod jechal od glebokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
os. piastowskie napisał:
ja tam policje widuje czesto... jak zasuwaj dokladnie tak jak cala reszta... wyimaginowanym lewym pasem... wiec od kogo mozna wymagac... jak nawet od strozow prawa sie nie da...
masz prawo jazdy? wydaje mi się że nie. Skoro nie przekraczają ciągłej linii to mogą jechać "wyimaginowanym lewym pasem" jak to nazwałeś, tym bardziej jak skręcają na dole w lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościu~ napisał:
50km/h to sie do garazu wjezdza
Kto takim baranom daje prawo jazdy? Czy ty człowieku myślisz w ogóle, czy może czapeczka za bardzo mózg ci uciska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilne! Czy wiadomo ile lat miał i kim był ten przechodzień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTTT napisał:
Pilne! Czy wiadomo ile lat miał i kim był ten przechodzień?
TAK RODZINA JUZ ZOSTAŁA POWIADOMIONA ZOSTAWIŁ ŻONE, CÓRKE I WNUKA.CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a nie syna? - zresztą, to nie istotne... :/ Byłam akurat w IV kom. kiedy policjant wyjaśniał żonie i (chyba) synowi co się stało. Przykre :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie foto kto cie uczł robić zdęcia ,przecież to nie na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana który twierdzi że można jechać lewym pasem. Popatrz sobie uważnie na oznaczenie na ulicy czy widzisz tam wymalowane dwa pasy ruchu. Parę dni powinna postać tam policja i wlepić parę mandatów za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Przypominam, że na dole za zakrętem jest przejście dla pieszych i nie raz widziałem jak piesi uciekają przed wariatami jadącymi ile fabryka dała z góry tym niby pasem. Propozycja dla uczciwych kierowców nie stójcie przy samym krawężniku, tylko na środku pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani napisał:
panie foto kto cie uczł robić zdęcia ,przecież to nie na temat
Kiedyś był artykuł o remoncie ulicy w Poniatowej a na zdjęciu ulica z trakcją trolejbusową...... (nie pamiętam, czy taką wpadkę miał Kurier, czy Dziennik).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Do Pana który twierdzi że można jechać lewym pasem. Popatrz sobie uważnie na oznaczenie na ulicy czy widzisz tam wymalowane dwa pasy ruchu. Parę dni powinna postać tam policja i wlepić parę mandatów za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Przypominam, że na dole za zakrętem jest przejście dla pieszych i nie raz widziałem jak piesi uciekają przed wariatami jadącymi ile fabryka dała z góry tym niby pasem. Propozycja dla uczciwych kierowców nie stójcie przy samym krawężniku, tylko na środku pasa
i dokładnie o to mi chodziło... całe szczęście że są ludzie którzy rozumieją... i również do pana od lewego pasa... mam prawo jazdy... a na własnej skórze doświadczyłam jak niewiele brakowało a taki lewostronny kierowca potrąciłby pieszego którego przepusciłam na przejściu... pomyśl moze mógłbyś być to ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...