Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakim to trzeba byc deb***em zeby wypic 3 piwa i wsiadac do samochodu nawet bez dokumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie sądzisz, że on miał te 1,8 promila po 3 piwach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nic mu nie zrobią.lepiej jechać bez prawka i dostać tylko 500zł mandatu niż z prawkiem po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
39-letni Wiesław K nie stał jak kołek i zareagował, mam nadzieję że nic mu się nie stało podczas szarpaniny i usłyszał chociaż słowo dziękuję a jeżeli nie to "DZIĘKUJĘ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to beknie ze 3.500 tyś za brak ubezpieczenia + dodatkowo sprawa w sądzie tu inny przykład, cytuje Wypadek pod Warszawą.Pijany facio jechał dostawczym busem. Było skrzyżowanie i światła, na światłach stał daewoo lanos, w środku czteroosobowa rodzina. Bus wjechał w tył lanosa. Lanos do kasacji – straty 8 tysięcy. Nie była to jednak kolizja. Kierowca lanosa został mocno ranny. Miał złamaną nogę w trzy miejscach oraz uraz kręgosłupa szyjnego. Przed sądem udowodnił utratę zarobków – był alpinistą, który maluje słupy wysokiego napięcia i czyści wysokie biurowce. Koszt utraconych zarobków za pół roku rehabilitacji – 34 tysiące, do tego 9 tysięcy koszty leczenia. Okazało się, że urazy są na tyle poważne, że nigdy nie wróci do zawodu. Sąd mu przyznał dodatkowo jeszcze rentę w wysokości 2100 złotych miesięcznie. Moja firma wszystko to musiała zapłacić, a dalej płaci rentę. Sprawa trafiła już do mojego działu. Wobec pijanego sprawcy wypadku będzie regres. Facet już będzie miał prawie 50 tysięcy do spłaty oraz rentę. Jest ugotowany do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...