Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta pod sklepem z \"dopalaczami\"

Utworzony przez ryś, 4 grudnia 2008 r. o 22:43 Powrót do artykułu
Nie wiedziałem że jest taki sklep, to straszne!!!!!!!! Czy my zasze musimy dązyć do tego co na zachodzie??? Przecież mamy swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się!!! To straszne!!! ... że chcą nam zamknąc ten wspanialy sklep, trzeba będzie zrobic duże zapasy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że była taka piketa, tylko ja bym proponawał pójść pod ten sklep, nie z hasłami, tylko zkamieniami i z butelkami z benzyną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po alkoholu tez ludzie nie sa trzezwi a mijamy ich bardzo duzo na codzien wiec niech pod kazdym sklepem gdzie sprzedawany jest alkohol i przed kazdym barem beda oragnizowane takie pikiety...... Zapraszam..... Ludzie kazdy ma swoj rozum i bedzie z niego korzystal wedlug swojego uznania - a sklep niech bedzie a takie pikiety sa dla mnie smieszne - zajmijcie sie w koncu czyms pozytecznym. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MA NAJWIEKSZEGO KOPA Z ASORTYMENTU A CZEGO NIE WARTO KUPOWAC JAKIES RADY A I JAKIE SA CENY TYCH ZAMIENNIKOW TANSZE NIZ ORGINALY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może zróbmy też pikiety przed każdym sklepem z alkoholem, bo przecież to też używka, po której ludzie także tracą świadomość i robią rózne rzeczy, w tym zabijajaą ludzi kierując samochodem pod wpływem alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TO JEST SUKCES PełO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sukces PO, to ze wszędzie dostępne są narkotyki, czy to ze na legalu można je kupić w centrum miasta?? o sukcesach mówmy jeżeli są one faktycznie, a nie o marzeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...