Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłsudskiego: Zatrucie tlenkiem węgla, 6 osób w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 08:00 Powrót do artykułu
LUBLKINIE gdzie to miasto haaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka poprawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest jak się oszczędza na lokatorach. Pazerność właścicieli wynajmujących mieszkania niestety nie ma granic. To już kolejna taka sytuacja na Piłsudskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup se mieszkanie dziadu syberyjski jak ci korwa nie pasuje wynajmowane !!!!!!!!!!! Co za mentalność kundla liczącego na darmowe kości ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupic z czego z 1600 zł a jeść a ciuchy a leki o czym my gadamy jak ci matka lub teściowa nie da jakieś  kwoty za ziemię dzialki itp to żaden bank nie da kredytu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano: Tlenek wydostawał się z uszkodzonych piecyków gazowych. LUDZIE ! To bzdura powtarzana przez wszystkich ! To nie wina piecyków. One są w miarę OK ! Wina jest po stronie zbyt szczelnych mieszkań - nowoczesne okna i drzwi z superszczelnymi uszczelkami. Piecyk paląc pobiera tlen (w powietrzu). Jak mieszkanie jest super szczelne to szczególnie w małej łazience zaczyna być niedobór tlenu. Więc spalanie odbywa się na niedoborze tlenu i powstale tlenek węgla. Rozchodzi się wszędzie nawet przy prawidłowej i szczelnej rurze od spalin bo piecyk z zasady ma budowę tzw. półotwartą. Dodatkowo potrafi się w niektóre dni (gorący dach od słońca) nałożyc na to cofka spalin - brak ciągu kominowego. Przede wszystkim mają być w czasie kąpieli otwarte drzwi do łazienki. Do tego uchylone któreś okno - trzeba wyczuć które daje najlepszy ciąg kominowy (jest różnie w różne dni). To można wyczuć ręką u góry piecyka czy nie wychodzą gorące spaliny na łazienkę. No i podstawa tematu bezpieczeństwa: detektor (czujnik) tlenku węgla. Z tym, że te po 30-50 zł są niewiele warte. Najlepsze są takie w cenie 100-120 zł z wyświetlaczem i pamięcią i z sensorem o trwałości co najmniej 5-7 lat (zasadniczy sensor powoli się "zużywa" chemicznie i traci czułość). Droższe - niewiele więcej oferują więc szkoda pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRUGA CZĘŚĆ KOMENTARZA bo się nie zmieściło (?): Dodatkowo potrafi się w niektóre dni (gorący dach od słońca) nałożyc na to cofka spalin - brak ciągu kominowego. Przede wszystkim mają być w czasie kąpieli otwarte drzwi do łazienki. Do tego uchylone któreś okno - trzeba wyczuć które daje najlepszy ciąg kominowy (jest różnie w różne dni). To można wyczuć ręką u góry piecyka czy nie wychodzą gorące spaliny na łazienkę. No i podstawa tematu bezpieczeństwa: detektor (czujnik) tlenku węgla. Z tym, że te po 30-50 zł są niewiele warte. Najlepsze są takie w cenie 100-120 zł z wyświetlaczem i pamięcią i z sensorem o trwałości co najmniej 5-7 lat (zasadniczy sensor powoli się "zużywa" chemicznie i traci czułość). Droższe - niewiele więcej oferują więc szkoda pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi niech ktoś tera powie że światowa walka z emisją śmiercionośnego CO2 jest bez sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykup dostęp!wykup dostęp! zróbcie wpierw porządek na stronie! gdzie są komentarze?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mieszkania są wysokie, mają 3m20cm.Lokatorzy rozwalają kominy, by w to kiejsce wstawić np. Pralkę.Tak było na II piętrze, chyba pod nr 15. Nic dziwnego, że nie ma przewiewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mieszkania są wysokie,mają 3 m 20 cm. i o braku tlenu nie może być mowy Lokatorzy burzą kominy, by w to miejsce wstawić np. pralkę.Tak było na II piętrze.To wykazała ekspertyza.Samowole, bezmyślne, lokatorskie, to dramat dla właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuduj taką piękną kamienicę i oddaj w dewastacje lokatorom, w dodatku za groszowy czynsz. I martw się jak nie będą płacić czynszu, bo wydali na wino albo na antenę satelitarną, albo na nowe meble.A ty będziesz musiał dokładać z marnej emerytury, sprzątać, bo cie nie będzie stać na firmę sprzątającą.Porozmawiaj z właścicielami, to się rozpłaczesz.Ciekawa książka może powstać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...