![]() |
Grunt że swój. W Ty wolaku 3 zdrowaśki i umieraj. Wolska 2020.
|
![]() |
Dzisiaj mój brat czekał 1h i 45 min. na zewnątrz na przyjęcie do szpitala pomimo posiadanego skierowania. Nie ma gdzie usiąść a w przypadku deszczu wchodzimy cali mokrzy. Niezła organizacja pracy szpitala.
|
![]() |
Pan Skubis okazał się cienkim w uszach amatorem a ten cały cyrk medialny w jego obronie to już totalna żenada- wszyscy się z tego śmieją :)
|
![]() |
W pewnym sensie to właśnie nieżyczliwość poprawia im samopoczucie. Zrobić komuś przykrość, podstawić nogę, napędzić stracha - można się w ten sposób dowartościować, poczuć przewagę, lecz to nie jest satysfakcja równie budująca jak ta wynikająca z dobroczynności. Cudzą krzywda swego życia nie poprawisz.
|
![]() |
Doświadczenie wątpliwe. Misja nie została określona. Kompetencje dyskusyjne. Człowiek przywdziewający różne maski w zależności od tego z kim obcuje i w jakiej sytuacji się znajduje. Panu dyrektorowi brakuje autentyczności. Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawiać by podążali za nim. Każda władza ma swój kres. Warto być przyzwoitym.
|
Dodaj odpowiedź:
Przerwa techniczna ... ...
|