Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS kusi renegatów: Wracajcie do nas!

Utworzony przez ANTYTUŁAJEW, 10 marca 2013 r. o 21:07 Powrót do artykułu
TUŁAJEW TO MENDA, DLA KTÓREJ INTERES MIASTA NIC NIE ZNACZY. W IMIE PARTYJNYCH GIEREK JEST GOTOWY DO WSZYSTKIEGO O CZYM ŚWIADCZY NA SIŁE DOKOPANIE ŻUKOWI I LIZANIE DUPSKA WŁADZOM PARTII JAKO MIESZKAŃCY LUBLINA POWIEDZMY WYRAŹNE NIE TAKIM PSEUDO POLITYKOM GŁOSUJĄĆ NA PREZYDENTA ŻUKA ORAZ NA RADNYCH Z KLUBU "WSPÓLNY LUBLIN" - GŁOSUJESZ ZA ROZWOJEM LUBLINA Nie jestem za pisem, nie jestem za po nie jestem za sld - jestem za rozwojem Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragniemy, abyśmy jako ludzie patrzący w jednym kierunku, wybrani z tej samej listy wyborczej, wspólnie zaangażowali się w działalność na rzecz miasta i jego mieszkańców
Działać na rzecz miasta i jego mieszkańców mogą pod szyldem Wspólnego Lublina. Nie potrzeba im do tego Tułajewa i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co macie do zaoferowania ??/ relikwie ze smoleńska ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tammmmm napisał:
a co macie do zaoferowania ??/ relikwie ze smoleńska ???
Zobaczysz konfidencie jak spodnie z puszcze do kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w kościele u Boboli ręce do Boga składa jako ministrant a tu zwykły "polityk" jak wszyscy-obłuda i fałsz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam przez wiele lat członkiem PiS-u. Napatrzyłam się na tyle, że nigdy nie zagłosuję na tę partię. A pan Tułajew jest faktycznie tylko karierowiczem z zawodem - radny. Ten człowiek nigdy żadną pracą nie pobrudził sobie rączek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
(...) A pan Tułajew jest faktycznie tylko karierowiczem z zawodem - radny. Ten człowiek nigdy żadną pracą nie pobrudził sobie rączek.
I pewnie sobie nigdy nie pobrudzi a szkoda. Ale ludzie jego pokroju tak już mają... Pasożyty i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracajcie do nas, to będziemy wam dyktować jak macie głosować!!! Ha ha ha ha ha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...