Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kiedyś jadłem tam frytki bistro jakie nie świeże takie stare z tydzień tam leżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś jadłem tam frytki bistro jakie nie świeże takie stare z tydzień tam leżą
nie trzeba było tego jeść skoro nieświeże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już podpierdo... senepidowi społeczniak jeb........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tesco jest nie miło pracownicy są nie mili chyba dlatego ze góra żle ich traktuje  i wyżywają się na klientach.robiłam z mama zakupy pi pani na wedlinach nie obsłużyła nas bo  była 22.00 a stałam przed 22.00 przedemną było 2 osoby odwróciła sie pi poszła bo on pracuje do 22.00 tak sie nie robi taka mała czarna sucha bardzo żle zrobiła rozumie ze 22.00 konczy ale nie powina się odwracac tylko przeprosic ze już nie sprzeda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szlachetny pan czytelnik, skoro taki prawy nie słyszał o zakazie fotografowania? To niech sobie zobaczy informacje na drzwiach wejściowych. Czy może uznaje tylko wygodne dla siebie przepisy? Lepszy spleśniały chleb niż śmierdzący podpier******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blech blech blech ale się uśmiałem !  Dadzą im 500 zł mandatu i tyle z tego będzie.   A tak zrobili by promocje i trefny towar by wyprzedali.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szlachetny pan czytelnik, skoro taki prawy nie słyszał o zakazie fotografowania? To niech sobie zobaczy informacje na drzwiach wejściowych. Czy może uznaje tylko wygodne dla siebie przepisy? Lepszy spleśniały chleb niż śmierdzący podpier******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie nowosc ze stare przterminowane sprzedaja. kiedys kupilem smietane...niestety zepsuta...teraz zawsze sprawdzam terminy waznosci bo wiem ze na chama chca sprzedac wszsystko. a odnosnie pan na wedlinach to jedno wielkie chamstwo z wielka laska obsluguja i maja olewczy stosunek do klienta. niekiedy to nawet potrafia odwrocic sie plecami i urzadzac pogawedke o pierdolach zamiast obsluzyc klienta ktory nie czeka chwile na obsluge...czasem to nawet trzeba paru minut zanim szanowne panie sobie pogawedza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szlachetny pan czytelnik, skoro taki prawy nie słyszał o zakazie fotografowania? To niech sobie zobaczy informacje na drzwiach wejściowych. Czy może uznaje tylko wygodne dla siebie przepisy? Lepszy spleśniały chleb niż śmierdzący podpier******
a to się odezwał pewnie pan z ochrony hahahaha nawet imię się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szlachetny pan czytelnik, skoro taki prawy nie słyszał o zakazie fotografowania? To niech sobie zobaczy informacje na drzwiach wejściowych. Czy może uznaje tylko wygodne dla siebie przepisy? Lepszy spleśniały chleb niż śmierdzący podpier******
Zakaz fotografowania (wymysl sklepu) jest niezgodny z prawem (polskim) do zbierania dowodów łamania polskiego prawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz fotografowania (wymysl sklepu) jest niezgodny z prawem (polskim) do zbierania dowodów łamania polskiego prawa :)
Prawo złe,wszystko złe,tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie Tesco...? U nas na osiedlu kilka dni temu kupowałem bułki w małym sklepiku piekarniczym i pani sprzedająca "pociągała" nosem. Pomyślałem:"może przypadek?" Dziś rano byłem znów tam po bułki -pani tak samo zasmarkana... Co o tym myśleć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szlachetny pan czytelnik, skoro taki prawy nie słyszał o zakazie fotografowania? To niech sobie zobaczy informacje na drzwiach wejściowych. Czy może uznaje tylko wygodne dla siebie przepisy? Lepszy spleśniały chleb niż śmierdzący podpier******
mariusz idź na szczaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...