Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwo będzie droższe? Zobaczymy w nowym roku

Utworzony przez Eliza, 9 września 2013 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Super Zbieracz będzie przeszczęśliwy !:DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu należy tylko i wyłącznie dziękować tuskowi i DYZMIE finansów polskich,tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę jak sklepy zmieniają się w punkty skupu!!! Kto ich do tego zmusi i kto im będzie dostarczać pojemniki na butelki ? Pewnie tym zajmie się ustawodawca. W tym porąbanym kraju politycy zajmują się takimi głupotami zamiast ułatwiać to szkodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– I to największa wartość tej ustawy: mniej butelek będzie trafiać do kosza, natomiast więcej będzie do nas wracać – ocenia Andrzej Stawiszyński, dyrektor Perły Browarów Lubelskich." To dlaczego na wszystkich zielonych butelkach z Perły jest napisane BUTELKA BEZZWROTNA. Nie bądź pan hipokrytą panie Stawiszyński!. Przez ten fakt ja już w tym roku wyrzuciłem kilkaset butelek po Perle do kosza - a chciałbym je oddać do skupu - nawet za darmo. Pozatym zauważyłem wyraźny spadek jakości tego piwa - idziecie na ilość a nie jakość. Pomyślcie o tym bo nie tylko ja tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– I to największa wartość tej ustawy: mniej butelek będzie trafiać do kosza, natomiast więcej będzie do nas wracać – ocenia Andrzej Stawiszyński, dyrektor Perły Browarów Lubelskich." To dlaczego na wszystkich zielonych butelkach z Perły jest napisane BUTELKA BEZZWROTNA. Nie bądź pan hipokrytą panie Stawiszyński!. Przez ten fakt ja już w tym roku wyrzuciłem kilkaset butelek po Perle do kosza - a chciałbym je oddać do skupu - nawet za darmo. Pozatym zauważyłem wyraźny spadek jakości tego piwa - idziecie na ilość a nie jakość. Pomyślcie o tym bo nie tylko ja tak uważam.
"Piwo"  Perła a zwłaszcza te w zielonych butelkach to piją tylko małolaty oraz żule. Przecież tego nikt normalny się nie napije!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła tylko w brązowej butli ! :)   zielona to jakieś szczochy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ta ustawa nie przeszła tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...