Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piżamoy, czyli Zamoy w piżamach

Utworzony przez Ja, 3 grudnia 2013 r. o 20:37 Powrót do artykułu
w du..ach sie poprzewracało młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż za nierzetelny artykuł... nawet nie podano daty wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach sie poprzewracało, bo występują z własną inicjatywą, aby się "na grzecznego" zintegrować i umilić czas w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze przecież, że mikołajkowy wieczór :) A co do inicjatywy to również popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaba szkoła, odradzam wszystkim przyszłym licealistom - w każdym tzw. przeciętnym liceum nauczycie się 10x więcej. Wiem, bo sam chodziłem do Zamoya i to był duży błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam sie w zamoyu podoba;) Większość nauczycieli zaangażowana i pomocna dla uczniów. Ale wiadomo, jak wszędzie - mozna trafić różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaba szkoła, odradzam wszystkim przyszłym licealistom - w każdym tzw. przeciętnym liceum nauczycie się 10x więcej. Wiem, bo sam chodziłem do Zamoya i to był duży błąd...
  No, sądząc po poziomie żółci, która się z ciebie ulewa, to chyba nazbyt długo do Zamoya nie uczęszczałeś ;) Bardzo słaba szkoła, odradzam wszystkim przyszłym licealistom - w każdym tzw. przeciętnym liceum nauczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No, sądząc po poziomie żółci, która się z ciebie ulewa, to chyba nazbyt długo do Zamoya nie uczęszczałeś ;) Bardzo słaba szkoła, odradzam wszystkim przyszłym licealistom - w każdym tzw. przeciętnym liceum nauczycie  
Długo, długo, całe liceum - 3 lata. Kiedy ja tam chodziłem, nauczyciele nie za bardzo przejmowali się uczniami i dużej części nie zależało na sumiennym wykonywaniu swoich obowiązków (nie wszystkim oczywiście, było kilka chlubnych wyjątków). Szkoła jedzie na renomie, ma w miarę dobre wyniki, bo idą do niej zdolni ludzie, którzy z kolei inwestują często spore pieniądze w korki. Minęło ładnych parę lat od mojej matury, więc jeśli coś się zmieniło, to super, ale nie wiem czy mogły zajść takie diametralne zmiany ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła ma dobrą renomę z powodu wielu nauczycieli z tzw. powołaniem zatrudnionych w Zamoyu. Nie są to wszyscy nauczyciele, jednak w porównaniu z resztą szkół na pewno stanowią większą część nauczycielskiej kadry. Przykład? Chociażby moja pololistka, prof. Jaroszyńska, którą uwielbiam za pasję, z jaką naucza swojego przedmiotu, oraz cenię za ogromną wiedzę w dziedzinie literatury i nie tylko. Dla uczniów jest jak druga mama - uczy nas, ale i wychowuje. Natomiast przykładem nauczyciela bez owego powołania jest chociażby prof. Łagowska, która, owszem, wiedzę posiada, ale nie potrafi jej nam przekazać. Większość uczniów z nauczanych przez nią klas jedzie na korkach, żeby zdać z przyzwoitymi ocenami. Ale z matematyką wśród humanów to generalnie są problemy. Natomiast prof. Kunach, uczący historii i WOS-u, uzupełnia wiadomości z podręcznika o swoją wiedzę, co ułatwia nam zrozumienie danego tematu. To, że każe nam przyswajać informacje z obu źródeł, na pewno nie jest dla nas czymś niekorzystym. Pozytywnie oceniam większość nauczycieli, z którymi mam zajęcia. Jedynie ta nieszczęsna matematyka jest problemem, ale myślę, że pod kierunkiem kogo innego byłoby inaczej. I tyle. Ogółem nauki jest dużo, ale poziom dzięki temu jest wysoki. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że pomogłam. :3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...