Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKP remontuje wagony. Za każdy płaci 3,7 mln zł

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 3 sierpnia 2020 r. o 18:24 Powrót do artykułu
I czemu uparcie likwidują przedziały ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu uparcie likwidują przedziały ?? Może dlatego, żeby było wygodniej, bardziej komfortowo? Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię gapić się na obcych ludzi siedzących na przeciwko mnie, albo smyrających mnie sowimi stopami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa wagony dostaniemy w spadku po dziadku a ja się pytam gdzie są DARTY ? Może i nie najlepsze ale za to w miarę nowe w miarę bo już zapewne wyeksploatowane przez Łódź gdzie były przesunięte ze względu na remont torów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu uparcie likwidują przedziały ?? Może dlatego, żeby było wygodniej, bardziej komfortowo? Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię gapić się na obcych ludzi siedzących na przeciwko mnie, albo smyrających mnie sowimi stopami
 Wiesz wolę to niż siedzieć w takiee stodole z madkom i bombelkiem co może wszystko przez 8 godzin, do tego z podkulonymi nogami niczym w busie. Zresztą już po 2 godzinach ma się dość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem w ryku kolejowym ze będzie posrednie połączenie kolejowe z Chełma do Bochumina lub Ostrawy smirnow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...