Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: Pożar drzewa na placu zabaw

Utworzony przez ostabra eastquiet, 10 stycznia 2013 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Zajmujący artykuł - niesamowite wydarzeń, pewnie będzie w panoramie albo teleexpressie. Do systemu Piano z takim newsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie są niemożliwi. Skoro taka słaba informacja, to po co wchodziłeś i na dodatek chciało Ci się komentować??? Cóż niestety i tacy obywatele są potrzebni. Ja z kolei zaczęłam się zastanawiać, ile musiało miasto wydac na ta akcje, bo ktoś miał kaprys "podpalenia". ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacja niepełna trochę bo jakoś nie wspomina że drzewo jest pomnikiem przyrody... no cóż liście jak wiadomo w styczniu nie spadają są miasta gdzie kupy liści nie leżą na głównych placach po kilka miesiecy ale Lublin to nie jest takie miasto ... możliwe że akcja była zaplanowana bo jak wiadomo Plac Litewski to doskonałe miejsce na hipermarket tylko te pomniki i te drzewa przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie że Wodrol Kalinowskiego już ma "plany"zagospodarowania placu litewskiego z wycięcięm naszego baobabu włącznie.To bandyta-po tym co zrobił z drzewami na walecznych,ludżmi z ulicy Sądowej 6,kamienicą na Kołłątaja -przypadkiem - poczytajcie sobie wpisy nt.wodrolu lublin na tut.forum aż zrozumiecie że "wasze ulice - nasze kamienice " i place w tym Litewski to już nie tylko przysłowie ale RZECZYWISTOŚĆ !!!! Kalinowski i jego mafia to ICKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wycinajcie ! To wręcz pomogło drzewu. Sam kiedyś niechcący niedopałkiem spowodowałem pożar dębu. Należy wydłubać próchnicę i wszystko będzie w porządku. Drzewo na wiosnę odwdzięczy się kaskadą pąków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...