Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładne zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madrze robione-rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitalny widok i świetny pomysł, czekam na zestawienie starego z nowym za kilkanaście miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia ładne, ale niektóre nie pokazują wcale Placu Litewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda tak, że nie trzeba zmieniać. Ale prezydent jak zwykle ma w dupie co sądzą mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze plac nie powinien byc zmieniany. Jest pare drzew ławek potem bedzie beton i kwiaty w donicach. Lepiej mozna było wydac te pieniadze.Widac ze lublin pieknieje baseny stadion itp. ale do wszyskiego trzeba dopłacac a region biedy pracy brak i to chyba powinno byc priorytem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda tak, że nie trzeba zmieniać. Ale prezydent jak zwykle ma w du*** co sądzą mieszkańcy.
A ja jestem mieszkańcem i uważam, że jak najbardziej powinien być przebudowany i mam w du** co ty o tym sądzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wybrali "najtańszą" no i niestety obcą firmę ;/ Póki prawo się nie zmieni żeby nie była to najtańsza opcja będzie lipa i pieniądze w błoto ! Fakt trzeba pomyśleć o remoncie bo Lublin wygląda fatalnie (generalnie) ale nie kosztem priorytetowym tzn. są ważniejsze rzeczy = jest bida aż piszczy, oprócz tych kilku galerii i 70-ciu lidlów nie ma w LBN z byt wiele atrakcji ... ;/ "Wyremontowano" park saski - DRAMAT! Zamiast zrobić coś oryginalnego, spektakularnego coś co zbliży ludzi do Lublina to zostały zrobione dróżki, gruszki, kilka ławek i latarni i nowa trawka ;/ ?! Żenada ! Taki lift powinni robić więźniowie za dnia a nie firma w przetargu !!! Życzę trzeźwego umysłu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz w tych ujeciach w hd widac jak zapuszczone jest najbardziej reprezentacyjne miejsce w Lublinie. Bardzo dobre posuniecie prezydenta,na 700 lecie plac w koncu bedzie wygladal na miare 400 tys miasta, uczta sie pisiory jak wyglada dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze plac wygląda fajnie. Ma swój klimat, po co go przebudowywać na silę. Oddaje charakter Lublina, Kiedyś tu mieszkałem. Teraz mieszkam w Rzeszowie ale Lublin duużo bardziej mi się podoba!!! pozdro - RZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie po Jewropejsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kierowca i czasami rowerzysta uważam, że należy w Lublinie po pierwsze przebudować ulice i chodniki. Na koleinach asfaltu zawieszenie można wytłuc niesamowicie, a na chodnikach potknąć się a w czasie niepogody ubłocić po łydki. Ale co tam, lepiej stawiać akłaparki, stadiony i place do których trzeba dopłacać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze plac wygląda fajnie. Ma swój klimat, po co go przebudowywać na silę. Oddaje charakter Lublina, Kiedyś tu mieszkałem. Teraz mieszkam w Rzeszowie ale Lublin duużo bardziej mi się podoba!!! pozdro - RZ
  Ten film boleśnie dowodzi że to już ostatnia szansa żeby zmienić ten syfiasty skwerek z powiatowego miasteczka w nowoczesną klarowną miejską przestrzeń publiczną tętniącą życiem 24/7!!! Żegnaj smutny, powiatowy skwerku, sorry nie będziemy za tobą tęsknić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kierowca i czasami rowerzysta uważam, że należy w Lublinie po pierwsze przebudować ulice i chodniki. Na koleinach asfaltu zawieszenie można wytłuc niesamowicie, a na chodnikach potknąć się a w czasie niepogody ubłocić po łydki. Ale co tam, lepiej stawiać akłaparki, stadiony i place do których trzeba dopłacać :D
Dobrze,ze do ciebie nie trzeba doplacac. Po co nam pks,pkp,mpk przeciez trzeba doplacac,jak ja uwielbiam to rozumowanie chlopkow roztropkow dla ktorych basen z infrastruktura,czy stadion,ktory na zachodzie moglby robic za treningowy to takie niezwykle rzeczy, ze ich male skoltunione mozdzki tego nie ogarniaja (pewnie kacze mozdzki do tego) Drogi powiadasz, jest teraz robionych pare naprawde wielkich inwestycji -Muzyczna, Sikorskiego z Solidarnosci,roboty na Czechowie, bedzie robiona Narutowicza a wszyscy narzekaja, ze korki, to powiedz jak tu pokemonon dogodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...